Jump to content

Које личности највише цените?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Џеки Чен, познати комичар који је помогао неким људима на Суматри после катастрофалног земљотреса и цунамија.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Углавном се дивим покојнима

Одри Хепберн, нормална особа а сјајна и успешна глумица. исто је радила у хуманитарним организацијама

Поред свега и породична жена.

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мој аватар :)

Лука Дзингарети

шта рећи

скроман, успешан, нормалан...има лепу породицу

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Углавном се дивим покојнима

Одри Хепберн, нормална особа а сјајна и успешна глумица. исто је радила у хуманитарним организацијама

Поред свега и породична жена.

Po sistemu-o mrtvima sve najbolje  :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Aleksandra Vučića.On radi 25 sati dnevno za ceo narod.Spašava decu iz mećava,vodi Srbiju ko da je Nemačka,ne piša u toku sednice skupštine.Jednostavno čovek kome se mora diviti. :smeh1:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Aleksandra Vučića.On radi 25 sati dnevno za ceo narod.Spašava decu iz mećava,vodi Srbiju ko da je Nemačka,ne piša u toku sednice skupštine.Jednostavno čovek kome se mora diviti. :smeh1:

Pevaće i na Evrovoziji  :ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Aleksandra Vučića.On radi 25 sati dnevno za ceo narod.Spašava decu iz mećava,vodi Srbiju ko da je Nemačka,ne piša u toku sednice skupštine.Jednostavno čovek kome se mora diviti. :smeh1:

Jesi gledao onaj video klip kad kritikuje onog direktora u vezi poplava, ne mozes budali da se ne smijes i ako mi je zao ljudi koje zadesila ova nesreca.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jesi gledao onaj video klip kad kritikuje onog direktora u vezi poplava, ne mozes budali da se ne smijes i ako mi je zao zbog ljudi koje zadesila ova nesreca.

Ne.Koji?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Ја јако ценим и поштујем нашег Драшка. Од мог доласка на форум, па до сада, увек је био културан, фин, благ, добронамеран. Мислим да не постоји особа коју је он увредио, макар и случајно.

 

Има још људи, али бих за сада навео само њега.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Ја јако ценим и поштујем нашег Драшка. Од мог доласка на форум, па до сада, увек је био културан, фин, благ, добронамеран. Мислим да не постоји особа коју је он увредио, макар и случајно.

 

Има још људи, али бих за сада навео само њега.

 

Da Draško je baš dobar lik.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da Draško je baš dobar lik.

 

Za razliku od nekih. :ani_biggrin::0212_rolleyes:

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:blush: хвала Срки

Исто мишљење имам о теби...као и о многима овде 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne.Koji?

Onog Gorana Puzovica, rekao je cini mi se:" Samo vasa sr*nja da vise ne slusam". Diktator, a drzi ga i pored toga sto je i kod proslih poplava ispao kreten.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...