Jump to content

Најезда секташа као последица злих 90-их

Оцени ову тему


Баба

Препоручена порука

Pecaju opasno i to uglavnom na pare. Kod mene u selu adventisti kupili kafanu i pretvorili je u "crkvu" . Idu po selu i nude pare onima koji su najsiromasniji , a nudi i onima koji bas i nisu. Imamo i pentakostalce jedno dva kilometra niz put , u susednom selu. Kupili mlin ma onda maltertirau narod kad dodje da melje zito. 

 

Невероватно.

Тиха окупација.

Или окупатор је са собом донео и своју религију.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па и ја чекам кад ће ови што направише тврђаву код мене почети да продају нешто што је битно за народ.

 

Бакоња фра Брне, Пилипенда, Јазавац пред судом - то мора да се учи напамет!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бакоња фра Брне, Пилипенда, Јазавац пред судом - то мора да се учи напамет!

 

Ти си усташоид и заостатак неких примитивнијих времена.

 

Данас читамо Коеља и много смо паметнији. 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To mora da se bije dok ne ode . Znam ,sad ce opet da me napdnu da sam agresivan, da sam primitivan, da sam ne znam sta ...I upravo zbog tih finih, mirnih neagresivninh , kosmopolitski nastorjenih najebavamo .Ne moze sa zmijom da se pregovara,nego motka u glavu . Ko ne shvata sta nam sekte rade i zasto su tu je ili glup ili je sektas . 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ти си усташоид и заостатак неких примитивнијих времена.

 

Данас читамо Коеља и много смо паметнији. 

Jel Koeljo bese onaj sto ga citiraju zene u klimaksu i sedovecni wannabe intelektualci po fejsbuku kad oce da izgledaju mlogo pametni i produhoveljni.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Моја је прабака била назаренка као и бројни чланови њене фамилије. Назарени су постали највероватније још у 19. веку, за време Хабзбуршке монархије.

Мислим да се нико није продавао за паре  јер је бити назарен значило је бити прогоњен, бити стигматизован. На њих нису благонаклоно гледале ни Православна, ни Римокатоличка црква,  а нарочито држава јер нису служили војску те су годинама и годинама робијали због тога. Осим тога назарени су врло строги, ригоризни и искључиви. Данас их је све мање.

Не знам, ја имам разумевања и поштовања за припаднике малих протестантских заједница јер је међу њима пуно искрених и убеђених верника.

Аргументација "лова на вештице", "страни плаћеници" и сл. нема нарочитог смисла јер указује на страх и суштинску слабост.

Православље је једини прави одговор!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To mora da se bije dok ne ode . Znam ,sad ce opet da me napdnu da sam agresivan, da sam primitivan, da sam ne znam sta ...I upravo zbog tih finih, mirnih neagresivninh , kosmopolitski nastorjenih najebavamo .Ne moze sa zmijom da se pregovara,nego motka u glavu . Ko ne shvata sta nam sekte rade i zasto su tu je ili glup ili je sektas . 

Џаба то. Ако пребијеш једног, дође други, трећи, петнаести.

 

Није поента да само отераш злог, него да порадиш на томе да научиш народ правој истини, онда нећеш имати потребе да тераш такве, јер неће имати плодно тло. 

 

Овако се бавиш последицом уместо да проблем залечиш на самом изворишту.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Људи ја сам се уморио и од Срба и од секташа.

Као што видите ништа не пишем у садашњем времену.

Све што сам чинио, чинио сам сад већ у давној прошлости.

Него се тако по некад иживцирам па реагујем на форуму, иначе сам се и од форума уморио.

Све ово писах и на почетку овог форума. Тад добих епитет фашисте.

Сад ми дође да се спрдам и са собом и са вама и да свима лепим епитет фашисте.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jel Koeljo bese onaj sto ga citiraju zene u klimaksu i sedovecni wannabe intelektualci po fejsbuku kad oce da izgledaju mlogo pametni i produhoveljni.

 

 

Очи ми отвори!

Одувек сам се питао који су то ретарди и шта им је.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Џаба то. Ако пребијеш једног, дође други, трећи, петнаести.

 

Није поента да само отераш злог, него да порадиш на томе да научиш народ правој истини, онда нећеш имати потребе да тераш такве, јер неће имати плодно тло. 

 

Овако се бавиш последицом уместо да проблем залечиш на самом изворишту.

Vidi , isli sektasi po kucama kod mene u selu i vrbovali. Ja isped prodavnice rekao onim lokalnim ispicuturama da ce sekira da radi ako mi predju kapiju kad smo se dotakli te teme , nikad nisu dosli ...elem kad sam govorio o "bivenju" nisam miliso da se fizicki sa njima obracunavamo , to su na kraju nase ko sije i rodjaci , nego da se nadje nacina da se zakonski zabrane, da im se opstruira rad, da im se hapse vodje ,da im se gazdama i sefovima iz inostranstva zabrani ulazak u zemlju, da i  se nadje po kilo heroina u crkvi pa da im se konfiskuje imovina. Gde ima volje , ima i nacina...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Моја је прабака била назаренка као и бројни чланови њене фамилије. Назарени су постали највероватније још у 19. веку, за време Хабзбуршке монархије.

Мислим да се нико није продавао за паре  јер је бити назарен значило је бити прогоњен, бити стигматизован. На њих нису благонаклоно гледале ни Православна, ни Римокатоличка црква,  а нарочито држава јер нису служили војску те су годинама и годинама робијали због тога. Осим тога назарени су врло строги, ригоризни и искључиви. Данас их је све мање.

Не знам, ја имам разумевања и поштовања за припаднике малих протестантских заједница јер је међу њима пуно искрених и убеђених верника.

Аргументација "лова на вештице", "страни плаћеници" и сл. нема нарочитог смисла јер указује на страх и суштинску слабост.

Православље је једини прави одговор!

 

Ма знао сам да си секташин. Још се ја питам што ти њих толико браниш.

 

:smeh1:

 

Него ајд сад озбиљно. Ја сам намерно у прва два поста раздвојио наше секташе од пре 90-их и оне од после.

Ови пре су били једно а ови сада су нешто друго.

Не пада ми на памет да покрећем лов на вештице. Али нећу брате ни да ћутим кад ме те вештице лажу и мажу.

Ето толико.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jel Koeljo bese onaj sto ga citiraju zene u klimaksu i sedovecni wannabe intelektualci po fejsbuku kad oce da izgledaju mlogo pametni i produhoveljni.

http://vukajlija.com/paolo-koeljo-i-skot-pek/636208

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма знао сам да си секташин. Још се ја питам што ти њих толико браниш.

 

:smeh1:

 

Него ајд сад озбиљно. Ја сам намерно у прва два поста раздвојио наше секташе од пре 90-их и оне од после.

Ови пре су били једно а ови сада су нешто друго.

Не пада ми на памет да покрећем лов на вештице. Али нећу брате ни да ћутим кад ме те вештице лажу и мажу.

Ето толико.

Ne znam sektase pre 90 tih. ove kasnije znam ,daleko im lepa kuca mozgoispiracka 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...