Jump to content

Мићунова еклисиологија: Улога цркве је да сахрањује људе

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ево и новинарског наслова:

 

Господине Мићуновићу: Културно благо Србије на Косову су манастири СПЦ

 

 

 

Или у стилу Курира: :)

 

КОЈИ КРЕТЕН!

index.jpg

 

ПРОТИВ УЧЕШЋА СПЦ, А ЈЕДИНИ СПОМЕНИЦИ

УНЕСКА НА КОСОВУ СУ МАНАСТИРИ СПЦ!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Писао сам на брзину, нека неко избаци вишкове, замени нешто што је глупо речено бољим речима и што се мене тиче слободно потпишите испред ЖРУ, или Жељко испред Војвођанских... Слажем се да "јахачу попова" треба оштро одговорити.

 

Узгред, јел истина да је јахао попа након рата или је то Шешељ измислио? Више пута поновљена лаж се на крају запамти као истина...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Дидим,

Први наслов, мада Мићуновић није господин, него друг :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Teolozi treba da napišu šta Crkva jeste i kakva je njena uloga u savremenom srpskom društvu.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма боли их увце. А зашто би то радили кад је много занимљивије да се трачари шта се дешава по епархијама. На овом форуму, он што сам ја читао, значи да се оградим, има их 2-3, и словима и бројем, за које се види да живе веру, и то се види из њиховог писања, види се жива вера. Ово остало...

Pa ček sad ako oni ne veruju kako onda očekivati od jednog političara da u Crkvi vidi nešto više od ritualnog sahranjivanja i krštavanja?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Овај је још жив???? Питам се само ко ли ће њега да сахрани? :)

 

Jos bolje pitanje (za njega) gde ce mu dusa?

radi svojih dela pocev od potkazivanja radi dodvoravanja na golom otoku pa dalje,

po ko zna koji put: izdajstvo je najtezi greh - za izdajice je rezarvisan 9. i 10. krug.

 

p.s. u kraju iz kog potice postoji prica o tome da je jahao popa u onom vremenu komunizma.

reklo bi se da njegov odnos ka crkvi ima dugu istoriju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

https://www.pouke.org/forum/page/index.html/_/1346437251/1346443563/%D0%BF%D0%BE%D1%83%D0%BA%D0%B5-%D0%BE%D0%B4%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%98%D1%83-%D0%BC%D0%B8%D1%9B%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%9B%D1%83-%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%BE-%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE-%D1%81%D1%80-r5467

 

Овом приликом вас обавештавам да смо постали НВО под именом ЖРУ.

 

Тако да се не изненадите што се то помиње у тексту.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Окачићемо ово од Дидима као званично саопштење сајта Поуке.

 

Trebao si samo malo da promeniš naslov: "ŠOKANTNO! POZNATI SRPSKI POLITIČAR JE DAO IZJAVU, ALI NIJE OČEKIVAO OVAKAV ODGOVOR KOJI JE ZAPALIO ČITAV INTERNET!!!"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...