Jump to content

Свети уреднички сабор ЖРУ хиротонисао новог главног администраторa и новe уредникe друштвене мреже Поуке.орг

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 513
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

4 minutes ago, Милан Ракић рече

Е сетсро моја... Кад? И где душтедим? Мсм волои би ја

ma salim se ja, znam i verujem :) moji su kupili stan kad se vojska raspala u ono vreme, ako se secas(90-tih), kostao je 200maraka, a tad su marke bile pojam

znam i salim se malo, bolje nego da placemo zar ne? :mahmah:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Aquilius Cratus рече

To sad kad za koju nedelju stigne uplata iz lozhe. :D:D

A bile i premije jer smo namjestili da Djokovic igra na 1. terenu( a ne na centralnom i ako je najbolji) bez krova, dva dana uz pet sest prekida zbog kise sto mu je onemogucilo da se prilagodi jer nije igrao ni jedan mec na travi prije Wimbldona i na kraju izgubi od Kverija. Cilj ispunjen Endi osvojio.:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

5 minutes ago, Sofija_ рече

eto, vec se naljutio, znaci tebi smeta kad  neko kaze hvala Bogu? ili ti smeta Bog ili ti smetam ja, sta je u pitanju? :) 

Hvala Bogu pa se nisam naljutio, vidis uopste mi ne smeta, i hvala Bogu da si tako energicna za diskutovanje pa makar i na ovakav nacin.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

20 minutes ago, Sofija_ рече

eto, vec se naljutio, znaci tebi smeta kad  neko kaze hvala Bogu? ili ti smeta Bog ili ti smetam ja, sta je u pitanju? :) 

Izronio na akvarijumsku povrisnu. :) Slobodno, samo dok je zabavno. :)

 

  • Волим 1



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Честитам на више него заслуженом унапређењу. 

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...