Jump to content

Срушио се хеликоптер Војске Србије који је превозио животно угрожену бебу


Препоручена порука

I kako se u tu tvoju drazvu zakona uklapa to da premijer "ne da" ministra ada pojma nema dal su krivi ili ne?

 

Ako bi istrraga pokazala da su ministri apsolutni krivci za rusenje helikoptera, sta onda? Oni krivi, premijer ih "ne daje"... sta cemo sad sa pravnom drzavom?

 

 

 

Pa malo si pobrkao loncice i izjave politicara sa postovanjem zakona. 

Interesantno je da to primetite samo kod politickih protivnika a svojima gledate kroz prste krsenja ustava na veliko ..

 

Rekao je da ih neda pa sta? Kakve to veze ima sa pravnom drzavom i nepostovanjem  zakona ...Moze on da prica da ih neda ni kada su u zatvoru ako ima razloga za to. Evo ja nedam Seselja iako je na robiji decenij i jace ..

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 423
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Још увек није презентован комплетан извештај, него само уводни део... 

 

Што се тиче налаза о појединим члановима посаде, тј. о присуству алкохола у крви, ја из изнетог, односно према хронометражу извођења задатка, могу да закључим само једно, а то је, да је "флаша" отприлике "кружила" по кабини, од једног до другог члана посаде! Никако другачије! Ваљда наздрављали људи што су успешно привели задатак крају...

 

 

Ja cu verovati drzavnim organima kao i do sada a ne spekulacijama ..

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja cu verovati drzavnim organima kao i do sada a ne spekulacijama ..

Тако си засигурно веровао и док је стрељани Премијер ове државе био на власти...

 

Као што рекох, флајка је неизоставни део летачке опреме. Посада полази на задатак. У ноћним условима по СМУ слеће на неприпремљену просторију без икаквих ЗРНС на коју гарантовано никада није слетала ("писта" за постројавање у касарни у Рашкој), осветљену само рефлекторима. По утовару медицинске опреме и путника (два медицинска радника и бебе), посада се враћа за Београд. Покушава прилаз на LYBV (хелидром на ВМА), али безуспешно. ТРИ пута, вероватно већ трештен пијан, вођа посаде тражи од КЛ дозволу за инструментално слетање на LYBT (Батајница), али их КЛ усмерава на LYBG (Сурчин)... И дешава се то што се дешава...

 

Ајмо сад мало озбиљни да будемо... Ко није летео хеликоптером у облацима, тај вероватно никада није био ни затворен у бурету. Ни дању, а некмоли ноћу. Узрок пада је по свему судећи просторна дезоријентисаност, као уобичајени пратилац летења у оваквим условима. Ни први ни последњи. И по мени, поштеније је било рећи тако, односно грешка у техници пилотирања и прочаја. Али не, "убачен" је и алкохол! Зато и кажем да је флаша "кружила" по кабини током летења, јер како објаснити другачије слетање у Рашку која је била испод нивоа свих метеоролошких и техничких минимума за слетање и оно је било успешно, а овамо, на Сурчини није могло, па као ето "има и алкохола". Ако су били алкохолисани, ваљда су били и у Рашкој и приликом одласка у Рашку... Или су "локали" током извршења задатка...

 

Бесан сам и тужан и немам речи заиста више...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тако си засигурно веровао и док је стрељани Премијер ове државе био на власти...

 

Као што рекох, флајка је неизоставни део летачке опреме. Посада полази на задатак. У ноћним условима по СМУ слеће на неприпремљену просторију без икаквих ЗРНС на коју гарантовано никада није слетала ("писта" за постројавање у касарни у Рашкој), осветљену само рефлекторима. По утовару медицинске опреме и путника (два медицинска радника и бебе), посада се враћа за Београд. Покушава прилаз на LYBV (хелидром на ВМА), али безуспешно. ТРИ пута, вероватно већ трештен пијан, вођа посаде тражи од КЛ дозволу за инструментално слетање на LYBT (Батајница), али их КЛ усмерава на LYBG (Сурчин)... И дешава се то што се дешава...

 

Ајмо сад мало озбиљни да будемо... Ко није летео хеликоптером у облацима, тај вероватно никада није био ни затворен у бурету. Ни дању, а некмоли ноћу. Узрок пада је по свему судећи просторна дезоријентисаност, као уобичајени пратилац летења у оваквим условима. Ни први ни последњи. И по мени, поштеније је било рећи тако, односно грешка у техници пилотирања и прочаја. Али не, "убачен" је и алкохол! Зато и кажем да је флаша "кружила" по кабини током летења, јер како објаснити другачије слетање у Рашку која је била испод нивоа свих метеоролошких и техничких минимума за слетање и оно је било успешно, а овамо, на Сурчини није могло, па као ето "има и алкохола". Ако су били алкохолисани, ваљда су били и у Рашкој и приликом одласка у Рашку... Или су "локали" током извршења задатка...

 

Бесан сам и тужан и немам речи заиста више...

 

Onda pokreni privatnu tuzbu ili krivicnu prijavu pa posebnu istragu ...

 

Mozda utvrdi ta istraga da je Vucic oborio letelicu Persingom ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Onda pokreni privatnu tuzbu ili krivicnu prijavu pa posebnu istragu ...

 

Mozda utvrdi ta istraga da je Vucic oborio letelicu Persingom ...

Ти си дечко неозбиљан и крајње безобразан и заиста немам намеру да се прегањам са тобом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ти си дечко неозбиљан и крајње безобразан и заиста немам намеру да се прегањам са тобом.

Ne, najbolje da sada pokusate da iskoristite smrt sedmoro ljudi da bi pljuvali po vladi ... A posle Seselj necivilizovan ...

A ja bezobrazan.

I nemoj se preganjati samnom, ni ja se ne preganjam sa tobom.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne, najbolje da sada pokusate da iskoristite smrt sedmoro ljudi da bi pljuvali po vladi ... A posle Seselj necivilizovan ...

A ja bezobrazan.

I nemoj se preganjati samnom, ni ja se ne preganjam sa tobom.

Ја ни по коме нисам пљувао, па ни по Влади. Нађи ми иједан пост где сам то радио? Како те бре није срамота да импутираш?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја ни по коме нисам пљувао, па ни по Влади. Нађи ми иједан пост где сам то радио? Како те бре није срамота да импутираш?

Ja rog za svecu ne kupujem.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прошле године, током оног дажда који нас је снашао, малог Богдана Шпановића и још неке људе су са неког "острвцета" у поплављеном Обреновцу, спасли управо покојни Омер Мехић и Драја... Богдан им се након неког времена захвалио једном песмом... Вероватно није знао да су имали алкохола... Као ни Први министар неколико месесци пре дажда, када је она снежина "заујала" и када је летео од Фекетића до Цариброда...

 

1915890-03.jpg

 

Плаве висине
 
Кад бих мог’о с тобом ићи
у то плаво небо сјајно,
до облака се подићи
и видети нешто бајно!
 
Шта то треба учинити,
да мој сан постане јава
и да могу да полетим,
с тобом до бескраја?
 
Да ли треба да сачекам,
да ми крила сад порасту
и да могу да се винем,
да пробудим своју машту?
 
Можда морам ја да чекам
да и птице почну расти,
па на леђа да им седнем
и слободно тад касти:
 
„Ево сада бирам небо
и звезде су ми ту, при руци,
видим Сунце, Месец жути,
крај је сада мојој муци“!
 
Па да кренем са учењем
и знањем се наоружам,
па да више не размишљам
и не будем више тужан.
 
Уписаћу добру школу
и знање ћу тада стећи
да постанем пилот добар,
можда и са чином већим.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тако си засигурно веровао и док је стрељани Премијер ове државе био на власти...

 

 

 

 

Бесан сам и тужан и немам речи заиста више...

 

Иде само мени у прилог, јер ни тад им нисам веровала, па ни сад, а ни њему стрељаном.

Све је то иста сорта људи.

 

Тужна сам и ја, и немам речи заиста више...

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa malo si pobrkao loncice i izjave politicara sa postovanjem zakona.

Interesantno je da to primetite samo kod politickih protivnika a svojima gledate kroz prste krsenja ustava na veliko ..

Rekao je da ih neda pa sta? Kakve to veze ima sa pravnom drzavom i nepostovanjem zakona ...Moze on da prica da ih neda ni kada su u zatvoru ako ima razloga za to. Evo ja nedam Seselja iako je na robiji decenij i jace ..

Pa da... Ti i Vucic ste isto... Bilbija zaobidji ovaj put, ozbiljna je tema. Imas pregrst drugih tema za igranje...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne, najbolje da sada pokusate da iskoristite smrt sedmoro ljudi da bi pljuvali po vladi ... A posle Seselj necivilizovan ...

A ja bezobrazan.

I nemoj se preganjati samnom, ni ja se ne preganjam sa tobom.

Jel si ti normalan covek?!

Jesi robot? Softwer? Demon? Koj moj?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Могу да се кладим да је извештај смишљен како би се искористила прилика за суштинске поделе у Србији. Аверзија муслимана према Србији биће још већа, док је међу Србима посебна прича. Дозволити да војска буде тако изманипулисана говори нам само једно - Србија је у катастрофалном поразу.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени је је важно да су то јако племенити људи и да су спасили многе животе ,а и тада су спашавали једно дете и то су за мене хероји .

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

SUPRUGA PILOTA OGORČENA Omer nije pio

"On je živeo strogim vojničkim životom. Nije nikada pio, to vam tvrdim. Pazio je i na ishranu, vodio računa o tome šta će i koliko da pojede. Redovno je šetao svakoga dana. Stariji sin mu je za uspomenu, po povratku sa odbojkaškog takmičenja u Turskoj, doneo dve limenke piva. To je bilo 4. marta. Ostale su netaknute, devet dana Omer ih nije ni pogledao"

 

ceo clanak

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/548367/SUPRUGA-PILOTA-OGORCENA-Omer-nije-pio

 

 

 

Nezavisna komisija je utvrdila da je gospodja Mehić bila pijana prilikom davanja ove izjave.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...