Jump to content

Hapšenje zbog Bus Plus karte?

Оцени ову тему


Manolis

Препоручена порука

Svaka prica o bus plusu je besmislena. Niko pametan nece da uplacuje lopovima 1100 dinara. Za te pare je mnogo sto sta moguce da se uradi. 

Пази овако,ако не платиш инфо стан,струју и телефон,не отплаћујеш кредит,  а све је то иста лоповска екипа, онда стварно можеш што-шта да урадиш...

Ако престанеш да пушиш,исто можеш да уштедиш, и тако,има још тога...

Е свашта има на овом форуму... joooj

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ви жене што кукате на гсп,нађити си момке, да вас возе колима... :bleh:

Ja sam radije za ovu varijantu 

 

 

59758_564643123560985_187582654_n.jpg?oh

 

 

 

0703_read  Kolima se vozim sama....

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

 

 

 

 

0703_read  Kolima se vozim sama....

Па ја све време покушавам да алудирам на то,да се не возимо више сами, али је женска ћуд... joooj

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Карту треба платити.

Карта не сме да буде осетна ставка у буџету грађана, већ реална

Шверцере треба казнити

Не треба одузимати децу онима који немају карту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ја све време покушавам да алудирам на то,да се не возимо више сами, али је женска ћуд... joooj

Сад још и да те вози свуда...еее тако пропаде хеви метал

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ја све време покушавам да алудирам на то,да се не возимо више сами, али је женска ћуд...

" Cud je zenska smijesna rabota..." ali masis poentu. Zar nije lepse, bolje i bliskije da se vozim sa nekim na dva tocka...ono...vetar u kosi, adrenalin, jurimo 30km na sat   :0102_laugh:  

A i onako mi je muka u kolima kada neko drugi vozi...

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam radije za ovu varijantu 

 

 

59758_564643123560985_187582654_n.jpg?oh

 

Кад би ови Италијани направили обичну гвоздену куглу, та кугла би, из неког разлога, била лепша од осталих гвоздених кугли.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад би ови Италијани направили обичну гвоздену куглу, та кугла би, из неког разлога, била лепша од осталих гвоздених кугли.

Samo zato sto bi bila Italijanska... :)  

  • Волим 1

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јер нас глобе харачем.

 

Глобе и нас у ГСП НС па плаћамо и не дижемо толику џеву, заправо не дижемо уопште.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...