Jump to content

Hapšenje zbog Bus Plus karte?

Оцени ову тему


Manolis

Препоручена порука

Komunalni policajci davili putnika bez karte u autobusu na Autokomandi?

- Šta mi to radite ljudi, pa nisam nikoga ubio, samo nemam kartu – kroz plač je rekao putnik, a onda su komunalci počeli da ga dave.
 
 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Из прве руке знам да покушавају да хапсе и девојке које имају карту.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Komunalni policajci davili putnika bez karte u autobusu na Autokomandi?

- Šta mi to radite ljudi, pa nisam nikoga ubio, samo nemam kartu – kroz plač je rekao putnik, a onda su komunalci počeli da ga dave.

http://dnevno.rs/info/beograd/50771/komunalni-policajci-davili-putnika-bez-karte-u-autobusu-na-autokomandi

Cudo su morali da zovu komunalnu policiju za "uplakanog coveka"? Valjda su ga tako uplakanog legitimisali kontrolori? Pa im komunalci nisu bili ni potrebni?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Докле ово мора да се трпи ?

 

Да ли сте икада у животу били беспомоћни да се избавите из срамне ситуације и морали да поднесете ликовање силних над вама или над неким нејаким ... ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Докле ово мора да се трпи ?

Да ли сте икада у животу били беспомоћни да се избавите из срамне ситуације и морали да поднесете ликовање силних над вама или над неким нејаким ... ?

Mene kada su hvatali kontrolori zbog sverca pokazivao sam im licnu kartu, oni napisu kaznu , pozdravimo se i svako ode svojim putem ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Докле ово мора да се трпи ?

 

Да ли сте икада у животу били беспомоћни да се избавите из срамне ситуације и морали да поднесете ликовање силних над вама или над неким нејаким ... ?

 

Upravo to tretiranje sa visine je ono sto mene izuva iz cipele. Imas bilmeza kog je mrzelo da ide u skolu a posrecilo mu se da preko stranke dobije poso koji mu daje odredjen autoritet nad obicnim gradjanima... i onda ti samo preostaje da gledas kako mu frustracije isplivavaju u nadi da budu samoizlecene...

 

Cim sam video ovaj klip, odmah sam proverio i na zalost, komunalci imaju pravo da ti traze licnu (to je po zakonu) tako da ako ti zatrzi moras da mu das inace si nacinio prekrsaj. Ali sam siguran da je upotreba sile protiv zakonita... moracu detaljnije da potrazim njihova prava i obaveze.

 

Inace kod nas u Nisu nemamo ovakvih problema sa komunalnom... Bilo je nesto malo pre par godina ali od tad nista.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mene kada su hvatali kontrolori zbog sverca pokazivao sam im licnu kartu, oni napisu kaznu , pozdravimo se i svako ode svojim putem ...

 

U srbiji ili u Italiji? (jbg mora uvek da preciziras)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne mora on nista.Ti moras to da upamtis.A kad upamtis onda ti je lako da kupis pamet koja ti se prodaje.Ipak je to pamet izvana, sto bi neki rekli, izvana.  8086.gif

 

Pa ja znam gde on zivi ali tamo gde on zivi takvo ponasanje kontrolora nije nikakva vest niti nesto neobicno. A znam i da je ziveo nekad i u Srbiji pa je mozda podelio iskustvo iz mladosti... ili mozda iskustvo kad je dolazio na odsustvo iz Italije...

 

Pretpostavka je majka zaj**ba... ka' cete vi srbende to da ukapirate? :) Uvek pitaj... Pitati nije strasno niti sramotno... pitanjima postajemo pametni... Ko ne pita on ne postaje pametan... nego pretpostavlja ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U srbiji ili u Italiji? (jbg mora uvek da preciziras)

 

 

Pa u Srbiji, ovde teraju 3 godine na robiju ako kontroloru odbijes da pokazes licnjak ... U italiji drzavni sluzbenici ( postari, kontrolori, policajci ) su zakonom zasticeni ..ne smes da ih vredjas ili opsujes, za to dobijes minimum 6 meseci ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa u Srbiji, ovde teraju 3 godine na robiju ako kontroloru odbijes da pokazes licnjak ...

 

 

@@javor, jel vidis! ;)

 

 

Sluzbenom licu moras da pokazes licne isprave. To je po zakonu. Ako odbijes i treba da budes sankcionisan... sta je sporno? 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...