Jump to content

Гласање: Бирамо подразумевани изглед Поука

Оцени ову тему


Који вам се изглед више допада као подразумевани?  

15 члановâ је гласало

  1. 1. Који вам се изглед више допада као подразумевани?

    • Beautiful (Плави)
    • РАДООСТ!!! (Наранџасти)


Препоручена порука

iUohljYmTyuxG.PNG

Поштовани чланови,

 

желимо да нам помогнете око избора основног изгледа сајта (за неко одређено време да буде као главни изглед, кад неко дође на сајт да управо тај изглед види).

 

Бирамо од два отворена за госте: Beautiful и РАДОООСТ!!!

 

Погледајте, гласајте и да одлучимо заједно :) Који вам више одговара, прија за очи, величина фонта итд...

 

ваше Поуке.орг

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Можете у коментару да наведете и разлог зашто вам се неки изглед више свиђа. Верујемо да многи користе онај наједноставнији или неки други који имају чланови као опцију.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako vec pitas, ja ne bi birao nijedan od ova dva. Narandzasti je jos dosta nesredjen, a plavi je nekako mutav u boji, previse zatvara.

 

Po meni je izbor trebao da ide izmedju "zru flat" i "zru basic" - basic je miran i lako pristupacan i najmanje upucenim korisnicima (pregledan je), a flat ima isto to, plus je jos doteran na izgled i ima osnovnu kustomizaciju (podesavanje) boja, sto bi omogucilo svima da bar pomalo mogu da menjaju izgled s vremena na vreme.

 

Ja za mene koristim "zru great" jer na njemu mogu da se menjaju pozadine, sto mnogo doprinosi svezini kad malo dosadi jedno isto...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@obi-wan,

 

Да, али ти скинови се остављају као избор онима који су регистровани чланови. Просто, награда за присуство.

 

Ово је нешто што треба да на први контакт се свиди посетиоцима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Плава боја ми више одговара и уопштено , сматрам да Beautiful далеко сређенији од радости.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Uh.  :D

Meni se oko dizajna najvise dopada RADOST, ali bih ga jos sredio, obi-wan je u pravu. Treba mu vise posla nego kod ostalih oko sredjivanja. 

 

BEATIFUL je dobar, samo mu je ova boja muljava, nesto veselije bi valjalo ali ne previse svetlo kao kod BASIC-a, meni izbi oci. Nema puno posla oko toga. 

 

FLAT mi se posle RADOSTI najvise dopada, ali samo mi je crno ovo kod header-a i heading-a i pozadine, nisu lose one kockice, sta je vec, samo je crno, ne znam jel to samo meni, kad krenem da ucitavam lepo se vidi, a onda kad ucita bude sve crno. 

 

Tako da nalazim mane oko lepote kod svih, inace je sve ostalo super, vrhunski dizajn. Biram beautiful jer ako budete doradjivali nemate puno posla tj. imate manje nego kod RADOSTI, a i mozda je bolje za goste. U slucaju da budu i ostali izgledi u izboru, onda umesto beatifula ubacite flat samo sa ovim malim izmenama sto sam spomenuo. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Beautiful је за мене најбољи скин. Има све шта треба да има. Плава боја је умирујућа, слова су црна и лепо се виде, види се да је пуно труда уложено око његовог подешавања.

 

Овај други Радост је занимљив, боја је весела, али некако ми је напорно да га дуго користим. Овај beautiful могу без проблема цео дан.

 

 

После њега иде flat, па great! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@obi-wan,

 

Да, али ти скинови се остављају као избор онима који су регистровани чланови. Просто, награда за присуство.

 

Ово је нешто што треба да на први контакт се свиди посетиоцима.

 

Pa onda plavi, laksi je za gledanje na duze. A mislis da basic ne bi bio dobar izbor kao osnovni? Miran je i jednostavan, a opet ostavlja sve ove ostale kao mogucnosti za sve registrovane clanove...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...