Jump to content

Србине брате, Српкињо сестро - да ли волиш своје српско порекло?


  

50 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли волите чињеницу што сте Србин / Српкиња?

    • Да
      35
    • Не увек
      5
    • Не баш
      0
    • Углавном не
      0
    • Не
      2
    • Нисам Србин / Српкиња
      2
    • Нисам "оптерећен" тиме
      6


Препоручена порука

Ravnodušna sam.

 

Зашто?

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не свиђа ми се то што смо Словени, надам се да ће се некад доказати и да нисмо. 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нисам бирао, тако да... Свакако волим своје најближе, а поносан сам на оно што свако од нас уради добро у животу. Само то што смо блиски није нека велика ствар само по себи, ма која то група/нација била.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наведох раније, али то су само моја осјећања и неке врсте опсесија, које немају никакве везе са мојим осјећањима према Србима.

Не налазим себе блиским осталим Словенима и то је то /а навео сам и због чега, што не мора да буде истина, то је само моје мишљење/.

"Ох, та ја сам Човек! Човек!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:kolcecb3hb8:

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зашто?

Ne volim ja taj plemensko rodovski mentalni sklop. Ok, fina je sva ta bogata istorija, ali neće mi Nemanjići platiti račune na kraju meseca. Nekako je sve žabokrečina ovde i bogata kultura Serba mi ne igra nikakvu ulogu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne volim ja taj plemensko rodovski mentalni sklop. Ok, fina je sva ta bogata istorija, ali neće mi Nemanjići platiti račune na kraju meseca. Nekako je sve žabokrečina ovde i bogata kultura Serba mi ne igra nikakvu ulogu.

 

Их бре, Наташо.. па нису само рачуни и трошкови наша душевна `рана. Има сигурно нечег мало вишег од тога. 

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Их бре, Наташо.. па нису само рачуни и трошкови наша душевна `рана. Има сигурно нечег мало вишег од тога.

Ma nije samo u računima, ali mi ova žabokrečina ozbiljno utiče na psihu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...