Jump to content

Skandal u Keniji - sprovedena masovna sterilizacija zena vakcinom protiv tetanusa, a sve pod pokroviteljstvom Svetske zdravstvene organizacije


миомира

Препоручена порука

https://www.lifesitenews.com/news/a-mass-sterilization-exercise-kenyan-doctors-find-anti-fertility-agent-in-u

 

Vest od pre mesec dana: preko 2 miliona kenijskih zena u fertilnom uzrastu (od 15 godina navise) primilo 5 doza bHCG hormona ubacenog u vakcinu protiv tetanusa. Pomenuti agens izaziva pobacaje i trajnu neplodnost, a vakcinacija je sprovedena iz drzavnog budzeta Kenije, odnosno zene se sterilisu za sopstvene pare. Analiza u 6 nezavisnih laboratorija potvrdila prisustvo hormona HCG. Slican skandal dogodio se i u centralnoj Americi pred dvadesetak godina, takodje pod pokroviteljstvom SZO, i takodje je manipulacija otkrivena zahvaljujuci Katolickoj crkvi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

demotivational-poster-13999.jpg

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sa sajta Svetske zdravstvene organizacije: http://whqlibdoc.who.int/hq/1993/WHO_HRP_WHO_93.1.pdf

 

str. 17 (19): komponente vakcine za regulaciju plodnosti - toksoid difterije i toksoid tetanusa.

 

Clanak u Lancetu: http://www.akha.org/content/vaccinations/tetanustoxoidlancetarticle.pdf

 

http://www.akha.org/content/vaccinations/talwar1.pdf

 

http://humupd.oxfordjournals.org/content/3/4/301.full.pdf

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovo je humana strana iluminata. Ko zna koliko miliona dusa su spasili od siromastva, gladi, side, rata i ostale nezamislive patnje.

Овај свет треба спастити од мозгова као што си ти. Одавно нисам прочитао већи идиотлук!

Забрањена ПОРУКА и забрањена ТЕМА далеко се чује. Живела слобода говора!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овај свет треба спастити од мозгова као што си ти. Одавно нисам прочитао већи идиотлук!

 

 

pa ck i da jeste tacno, cak i da smatras abortus ubistvom.. ovde nije u pitnju abortus nego sterilizacij...

 

osim nravno ako ne mislis da je osteceno pravno nenapravljenog deteta da bude napravljeno...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa ck i da jeste tacno, cak i da smatras abortus ubistvom.. ovde nije u pitnju abortus nego sterilizacij...

 

osim nravno ako ne mislis da je osteceno pravno nenapravljenog deteta da bude napravljeno...

Живот је једини смисао живота. Давање живота т.ј. рађање је највећи дар Божији. Одузети тај дар некоме значи бити директно противник самога дародавца. Ситомаштво, богатство, патње и благостања овога света са тиме немају ама баш никакве везе.

Забрањена ПОРУКА и забрањена ТЕМА далеко се чује. Живела слобода говора!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја се само надам да та вест није тачна и да је то само једна дезинформација .

  • Волим 1

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Живот је једини смисао живота. Давање живота т.ј. рађање је највећи дар Божији. Одузети тај дар некоме значи бити директно противник самога дародавца. Ситомаштво, богатство, патње и благостања овога света са тиме немају ама баш никакве везе.

 

Zivot u patnji je dar?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zivot u patnji je dar?

 

Nevezano za samu ovu temu - zivot je uvek dar i svetinja. Nije u nasoj vlasti da se igramo sa njim na bilo koji nacin.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Боље икакав него никакав живот . Слава Богу што нам је дао највећи дар.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Живот је једини смисао живота. Давање живота т.ј. рађање је највећи дар Божији. Одузети тај дар некоме значи бити директно противник самога дародавца. Ситомаштво, богатство, патње и благостања овога света са тиме немају ама баш никакве везе.

 

Znaci monahinje koje su se zaklele n celibat idu direktno protiv samog darodavca?

 

Kada sutnes/udaris nekog u mosnice to je direktno protiv samog darodavaoca?

 

 

Malo mi je ta vasa logik povodom "davanja" zivota fanticna, ideoloska, verujem da je teoloski neutemeljena.

Ja vise mislim da je stvranje i negovnje zivota ono sto je najveca vrlina i najveci dar boziji a ne "davanje" to jest "radjanje"

 

 

Ја се само надам да та вест није тачна и да је то само једна дезинформација .

 

Pa sigurno da nije... nego ajde malo da sepkulisemo sta i da jeste...

 

Cisto mi je znaimljivo d neki ovde izjedncavju "sterilisanje" sa abortusom..  i to bas zene..

 

da li bi ista pravila vazila prilikom sterlisanja pedofila?

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...