Jump to content

Ненад Поповић: СНП је партија десног центра са јаким нагласком на економију

Оцени ову тему


Препоручена порука

СНС ће покупити све познатије ликове у Србији на своју листу и заиста се питам онда чему опозиција код нас.

Али и не само то него каква нам је ово опозиција кад није успела макар једно познато лице да избаци на својим листама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

СНС ће покупити све познатије ликове у Србији на своју листу и заиста се питам онда чему опозиција код нас.

Али и не само то него каква нам је ово опозиција кад није успела макар једно познато лице да избаци на својим листама.

Ma nek dovedu i Staniju, za njih ne glasam :P

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И не само то, него сам ја чуо да Руси заправо и не воле нешто Србе. Да је то све фарса и политичка игра да се од Срба извуче максимална корист.

Да нас воле не би нас, као што је историја небројено пута доказала, тако страствено фирц*** већ би имали барем мало милости према нашим задњи**** и максималну корист свели барем на периодично дозвољавање одређених пауза нашим напаћеним задњи****...али, не...немају Рује милости!

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

СНС ће покупити све познатије ликове у Србији на своју листу и заиста се питам онда чему опозиција код нас.

 

Најбоље би било да се да вечни мандат СНС-у, Србија сигурно не може боље од тога и треба се помирити с тим.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

СНС ће покупити све познатије ликове у Србији на своју листу и заиста се питам онда чему опозиција код нас.

 

То не даје кредибилитет СНС-у већ само дискредитује људе који им се прикључују.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

СНС ће покупити све познатије ликове у Србији на своју листу и заиста се питам онда чему опозиција код нас.

Али и не само то него каква нам је ово опозиција кад није успела макар једно познато лице да избаци на својим листама.

 

Da ali ce se i SNS zbog toga raspasti...kad raznorazni Draskovici,Jugovici,Rasimi,Popovici,Mladenovici,Parovici,Prokici,Lazanski... budu zauzeli mesta naprednjackih kadrova,nacice se u problemu koji vec se ispoljava u mnogim mestima...Da ne pricam sto se desava da npr u nekom gradicu ceo odbor npr ldp-a predje u naprednjake i za to dobije beneficije u odnosu na naprednjake koji su tu od nastanka.

 

Pucice taj veeeeliki balon.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da ali ce se i SNS zbog toga raspasti...kad raznorazni Draskovici,Jugovici,Rasimi,Popovici,Mladenovici,Parovici,Prokici,Lazanski... budu zauzeli mesta naprednjackih kadrova,nacice se u problemu koji vec se ispoljava u mnogim mestima...Da ne pricam sto se desava da npr u nekom gradicu ceo odbor npr ldp-a predje u naprednjake i za to dobije beneficije u odnosu na naprednjake koji su tu od nastanka.

 

Pucice taj veeeeliki balon.

 

Вучић и СНС ће владати заувек и нема теоретске шансе да их у наредних 100 година било ко скине с власти, помири се с тим, немој да гласаш ни сад, ни никад, Вучић, Вучић, СНС, СНС, Вучић, Вучић...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има један видео где Миодраг Зека говорећи о економији и томе како је Вучић заснива на редистрибуцији, а не на стварању, фино објашњава зашто он не може дуго да остане на власти, кол'ко год то желео.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Slaba mi to uteha da nece da nas handri vecno.

 

Слаба не слаба, не постоје техничке могућности да Вучић остане још дуго на власти. Ти си прилично песимистичан у погледу Вучића па ти тако делује. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da ali ce se i SNS zbog toga raspasti...kad raznorazni Draskovici,Jugovici,Rasimi,Popovici,Mladenovici,Parovici,Prokici,Lazanski... budu zauzeli mesta naprednjackih kadrova,nacice se u problemu koji vec se ispoljava u mnogim mestima...Da ne pricam sto se desava da npr u nekom gradicu ceo odbor npr ldp-a predje u naprednjake i za to dobije beneficije u odnosu na naprednjake koji su tu od nastanka.

 

Pucice taj veeeeliki balon.

 

Најлуђе је то што ДСС-Двери неће ни ући у скупштину па ће се они распасти пре него се СНС распадне, а исто тако и ДС.

;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да нас воле не би нас, као што је историја небројено пута доказала, тако страствено фирц*** већ би имали барем мало милости према нашим задњи**** и максималну корист свели барем на периодично дозвољавање одређених пауза нашим напаћеним задњи****...али, не...немају Рује милости!

Немају зли су они. То је један хладан северњачки народ.

Скоро па ко наши пријатељи Немци.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има један видео где Миодраг Зека говорећи о економији и томе како је Вучић заснива на редистрибуцији, а не на стварању, фино објашњава зашто он не може дуго да остане на власти, кол'ко год то желео.

 

Бојим се да проф. Зека дебело прецењује мазохизам и способност жртвовања ни за шта великог дела грађана Србије... Имаш бре код нас људе који би траву јели само за инат некоме/нечему. Опасна ствар...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...