Jump to content

Париска опера одбила да наступи због жене са велом у публици!?

Оцени ову тему


Препоручена порука

 

Предрасуда која одлично служи за оправдавање недемократског закона.

 

 

То је баш демократски закон. Али није либеларан, већ социодемократски. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 329
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Islam je prije svega vjera orthopraxe, ispravnog činjenja, djelovanja. Tamo je od samog sadržaja vjere, tog islamskog "Creda" još važniji način kojim ga njegovi vjerniáci i sljedbenici dodržuju ili nedodržuju,  sasvim suprotno shvatanjima u hrišćanstvu. U islamu je vrlo važno dodržovat sve vanjske znakove pripadnosti islamu dok kod hrišćana je to podložno promjenama i nije tako važno. Danas i hrišćanski sveštenici hodaju bez mantije: pravoslavni, katolički i prostestantski pastori pa čak i monasi a kod katolika i neki ženski monaški redovi i monahinje. To medjutim ne znači da oni nisu dobri sveštenici, pastori ili monasi jer hrišćani toliko na vanjštinu ne polažu već na ono što se ne vidi i što je u srcu. Kako rekoh, kod muslimana je to upravo obrnuto, tamo i svojom vanjštinom moraš potvrdjivati da si musliman i iz tvog izgleda i ponašanja te djelovanja i govora to mora biti na prvi pogled vidljivo i jasno svima. Time se koriste današnji islamizatori Evrope i islamski misionari po zapadnim zemljama jer žele stvortiti prvo friendly, pogodnu prijateljsku i prijemčivu klimu za bezbolno i neprimjetno, neosjetno primanje islama a to tako što se budu pojavljivat u nikabima i hidžabima, svuda budu tražit džamije, posebne škole, restorane, prodavnice i mesnice za sebe, posebna prava za sebe, izuzetke od pravila i prednosti, svuda budu vidljivi i prisutni dok se ljudi ne naviknu da je sve to normalno. I kad meni kao hrišćanu bude normalno da moju djecu po evropskim gradovima presreću grupe takvih zamaskovanih žena a ja na pitanja svoje djece: šta je to? odgovorim samo mahnutim ruke: normalno je to, onda se ne trebam čuditi kad mi za desetak godina kad poodraste i dočeka se punoljetnosti dodje ćerka u nikabu i saopšti mi "radosnu vijest" kako je prešla na islam, sa svojim mužem, nekakvim arapskim imigrantom će odgajati moje unuke u islamu jer je to sasvim normalno a uz to su ti muslimani tako divni ljudi. O tom to glavno jeste, o tom se tu radi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

па сад, ни Бурбони нису били бољи. а тек његово најхришћанскије величанство Франсоа I Валоа што се лизао са Сулејманом.

 

Da, zato ih je Bog potrestao, kaznio francuskom buržoaskom revolucijom a skinuo sa vlasti! Srotili se sa Turcima pri opsadi Beča, mnogi francuski vojni inžinjeri, ženisti tamo služili u Kara Mustafinoj vojsci. Ovdje je to takodjer rečeno.

11 září 1683 Bitva před Vídní

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A otkad je pravo drzave da se mesa u to sta ce neko smatrati izvorom svog verskog ucenja? To ti je isto kao kad bi drzava rekla nesto vezano za hriscanstvo: to vam ne pise u Bibliji, i time zanemari da pored Biblije postoje i mnogi drugi sveti spisi za pravoslavce. To je direktno mesanje drzave u autonomiju verskih kolektiva.
 

 

Није држава узела да одређује шта да муслимани сматрају за извор верског учења, пошто се не ради о Исламу, овде је реч о друштву и (не)култури.

 

Reci to devojci od 24 godine koja tvrdi da nikad nije bila primorana da nosi nikab, i koja se obratila Evropskom sudu za ljudska prava tvrdeci da joj je ugrozeno pravo na ispoljavanje uverenja i pravdajuci nosenje nikaba zadobijanjem unutrasnjeg mira.
 

 

Људска права? доунт мејк ми леф...

Па они не знају шта те речи значе и презиру ту целу причу :)

 

 

Reci to devojci od 24 godine koja tvrdi da nikad nije bila primorana da nosi nikab, i koja se obratila Evropskom sudu za ljudska prava tvrdeci da joj je ugrozeno pravo na ispoljavanje uverenja i pravdajuci nosenje nikaba zadobijanjem unutrasnjeg mira.

 

 

Знаш и сам да на једну која хоће а не може иде милион које неће а морају. 

 

То је само још једно поље за вођење џихада за њих, то буди сигуран.

Поента је да се друштвене вредности искористе као слабости за инфилтрирање система (са крајњим циљем уништења).

 

Види ову кретенку нпр., њена организација чак добија и субвенцију од државе (САД) :




 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма да, сад ћеш ти атеиста да учиш муслимане њиховој вери. Они немају само Куран већ имају и Хадисе. Небитно, желе да се тако облаче и то је њихова ствар.

 

Ви скачете да браните "верска права", али је јасно из авиона да немате ништа заједничко и да не бијете исту битку :)

 

 

Да ли је то примитивно или није, то је само твоје субјективно мишљење. Ужасно је аорантно да своје мере шта је примитивно а шта није намећеш било коме.

 

 

Зашто је нацизам забрањен у Србији онда?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Francuska je sekularna drzava. 0703_read

 

Ово није "удар на веру" од стране "тоталитарне Европе" како би се хтело представити.

 

У Курану се муслимани позивају да се боре на било који начин против наших друштава и нас.

Ова што се обратила са причом о кршењу људских права, што је Петар поменуо - то је њен начин, тај активизам је само вид (џихада) - само је сад начин да се искористе "рупе у систему".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Britanski musliman hoće u Češkoj zavest islamsko pravo (misli se na šerijat, šariju)

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/52181/britsky-muslim-by-chtel-v-cesku-zavest-islamske-pravo.html

 

10447100_673871706019428_781085303132150

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово није "удар на веру" од стране "тоталитарне Европе" како би се хтело представити.

 

У Курану се муслимани позивају да се боре на било који начин против наших друштава и нас.

Ова што се обратила са причом о кршењу људских права, што је Петар поменуо - то је њен начин, тај активизам је само вид џихада - само сад да се искористе "рупе у систему".

 

Da, totalitarizmi i nacistički/fašistički i komunistički i bilo koji drugi pa i taj islamski su uvijek gledali iskoristiti sve prednosti demokratskih sistema kako su se dokopali vlasti a čim su zavladali prvo što je bilo da su tu demokratiju odmah ugušili i zadavili svojim rukama prvu. Tu istu taktiku su primjenili i Lenjin i Dolfik i Franko i Musolinií i gomila latinoameričkih fašističkih i evroazijskih komustičkih hunti po svijetu posljednjih 100 godina.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Britanski musliman hoće u Češkoj zavest islamsko pravo (misli se na šerijat, šariju)

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/52181/britsky-muslim-by-chtel-v-cesku-zavest-islamske-pravo.html

 

 

У свакој земљи у Европи муслимани већином хоће да успоставе калифат, уведу шеријат, да им плаћамо порезе што нисмо муслимани, да прихватимо инфериоран положај тј. да се потчинимо...  И после се појављују са причом о прекршеним људским правима :)

Please just cut the crap.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Жена (муслиманка) са велом удаљена је из публике позоришта (опере) у Паризу, након што су актери одбили да играју пред њом. !?!?!? Стиди се Француско! Стиди се Европо! Јесу ли то људска права и слободе које пропагирате? Срам вас било! Није срамота јавно истицати своју секусалну интиму, али је забрањено облачити се у складу са својим верским определењем. Браво! Јакобинци поново јашу!

Verujem da svi koji zive u Francuskoj znaju da je to sekularna drzava i sta do znaci.A to verovatno znaci> ne nosi svoj tipik u tudji manastir.

Da li je to provokacija,ne znam. Da li nekoga osudjujem> Ne.

Ko je u pravu ?

Da ne duzim. Po meni> niko.

To je sukob interesa. Postoje pravila,treba i da se postuju.

P.s. A to sto su ta pravila bezveze,to je druga prica.Dok se nesto ne promeni tako je.

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Verujem da svi koji zive u Francuskoj znaju da je to sekularna drzava i sta do znaci.A to verovatno znaci> ne nosi svoj tipik u tudji manastir.

Da li je to provokacija,ne znam. Da li nekoga osudjujem> Ne.

Ko je u pravu ?

Da ne duzim. Po meni> niko.

To je sukob interesa. Postoje pravila,treba i da se postuju.

P.s. A to sto su ta pravila bezveze,to je druga prica.Dok se nesto ne promeni tako je.

 

Pa ne znam koja sad država u Evropi nije sekularna osim papinske države Citta del Vaticano u Italiji i Monaške Republike Athos u Grčkoj. Srbija je takodjer ništa ni više a ni manje sekularna od Francuske. Nije valjda teokratska? Ne vlada valjda SPC i patrijarh Irinej Srbijom? Kad bude patrijarh Irinej postavljao i smjenjivao ministre tada Srbija neće biti sekularna već teokracijom, sad je sekularna isto kao i Francuska, Češka, Rusija ili Kanada.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово није "удар на веру" од стране "тоталитарне Европе" како би се хтело представити.

 

Јесте удар на веру од стране богоборне Француске, духом старих Јакобинаца. Па ви изврћите колико хоћете. То само показује једно - лицемерје. Са је дне стране осуђује се неприхватање, од стране већине,  хомосексуалаца и њиховог погледа на свет и промоције истог, али са друге подржава се екстремни, богоборни секуларизам који људима брани да се облаче у складу са својим уверењима. У првом случају се осуђује позив "у четири зида", али је у другом случају тај позив поздрављен. Дакле, лицемерје. Али, лицемерје и дупли аршини су просто постале "вредности" на којима Европа данас стоји. Ми смо то итекако окусили и још увек кусамо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...