Jump to content

Шок-мисија, фејсбук страница Православни мотивациони постери

Оцени ову тему


Препоручена порука

Не, није ово моцартова страница.

Моцарт има много бољи смисао за хумор.

На крају знам које све странице моцарт држи али ову дефинитивно не држи.

Ово су неки екуменисти са Бу92 само се спрдају са јадним народом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ja rekoh al mi ne veruju... a nisam hteo da se branim dalje, ispao bih sumnjiv

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja bih se slozio sa ovim. Nismo svi na nivou ave Mocarta da mozemo sve to dobro da svarimo :)

 

Ево ја ћу искористити прилику, и оставити свој коментар о страници овде.

И мени се свиђала и била заиста корисна. Неколико пута сам видео објаве које по мени превазилазе границе шале и хумора, те сам изашао.

"А чувајте се да како ова ваша слобода не постане спотицање слабима. (8:9, 1. Кор.)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ja rekoh al mi ne veruju... a nisam hteo da se branim dalje, ispao bih sumnjiv

 

Свакако испадаш сујмив чим си на овој теми и коментаришеш.

 

Али то није ништа.

 

Мене на форуму Видовдан стартује један момак на пп каже како би могао да почне да пише текстове. Ма реко само ти почни.

А оћел излазити на Новом Стандарду. Тја реко што баш тамо? Вели момак, па ти си Жељко Цвијановић зар не. Ма да, тај сам главом и брадицом.

Мислим не вреди се правдати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па како није, на забаван начин говори о многима (укључујући мене) који понекад поједу неку пицу рецимо, иако тог дана иначе вероватно не би, само зато што сутра почиње пост. :) Е сад разлика између овога горе и постера на коме би била пљеска је само у томе што овај горе те мало насмеје и натера те да размислиш а друга варијанта би била просто безвезе. :)

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нема шта, хришћански:

 

10525378_835560199811336_332848769004462

 

Првославни хришћани се не сексају? :) 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пратим вас и одлични сте, умете и малкице да претерате...да се разумемо! :D

keep-calm-and-pravoslavni-motivacioni-po

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Најбоље се учи кроз шалу, тако се лакше памти теже заборавља.

Дакле, можете ли  да се шалите и смејете до даске, а при том да учите?

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...