Jump to content

Ако је трансплатација срца грех шта је онда трансфузија крви?

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

  • Гости

Инспирисан темом о о. Јоилу који НИЈЕ "благословио" да се донира орган (срце) мајци троје деце, јер сматра да је то грех... (послушајте га на видео запису), шта би онда била трансфузија крви? Трасплатација коже? 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Блажени су чисти срцем, јер ће Бога видети.

 

Овде се никако не говори о органу, пумпи крви, већ о унутрашњем бићу, тј. о дубљој спознаји Бога. У Псалмима имамо оно: Чисто ми срце саздај Боже и дух прав обнови у утроби мојој.

 

Тако исто и о крви о којој говоре несрећни јеховини сведоци. Они кажу да је душа у крви, а ево отац Јоил је то рекао за срце као орган. У чему је разлика између та два става? Ја је не видим.

 

А шта бисмо, ако је требало да се изврши трансплантација коштане сржи, као што је то урађено управо једном свештенику, видео сам да сте на форуму овде о томе говорили, Владимиру? 

 

А то да се лечи само молитвом је још прича за себе. Онда нам не требају ни хирурзи, ни радиолози... нико.

 

Довољан нам је Јоил.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Izgleda da je +Joil stvarno u krivu, spomenuo je ovaj dogadjaj

http://www.kurir-info.rs/kosovo-u-dusi-iz-nemca-johana-progovorilo-srpsko-srce-clanak-746979

http://forum.vidovdan.org/viewtopic.php?f=27&t=15428

 

Bice da je to bila samo Bozija promisao da taj decak ne ostane sam bez igde ikoga i da se osvetla zlocin.

 

Ko je u kontaktu sa +Joilom moze da mu objasni.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Izgleda da je +Joil stvarno u krivu, spomenuo je ovaj dogadjaj

http://www.kurir-info.rs/kosovo-u-dusi-iz-nemca-johana-progovorilo-srpsko-srce-clanak-746979

http://forum.vidovdan.org/viewtopic.php?f=27&t=15428

Bice da je to bila samo Bozija promisao da taj decak ne ostane sam bez igde ikoga i da se osvetla zlocin.

Ko je u kontaktu sa +Joilom moze da mu objasni.

Tkiva i organi ne cuvaju niti su u stanju da prenesu informacije. Desava se da ljudi koji prime organ kasnije imaju "neobjasnjuve vizije i snove" al one su, gle cuda, objasnjene... Al nama lakse da verujemo nego da sami proverimo u dva klika...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Otac Joil je rekao u ovom videu da samo molitva produžava ljudski život, e moj sveti Savo, dzaba si ti gradio bolnice...a izgleda i škole...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tkiva i organi ne cuvaju niti su u stanju da prenesu informacije. Desava se da ljudi koji prime organ kasnije imaju "neobjasnjuve vizije i snove" al one su, gle cuda, objasnjene... Al nama lakse da verujemo nego da sami proverimo u dva klika...

 

Аха, а шта је са мишићном меморијом ? ? ?  А А А ? :Р

 

 

Otac Joil je rekao u ovom videu da samo molitva produžava ljudski život, e moj sveti Savo, dzaba si ti gradio bolnice...a izgleda i škole...

 

Треба забрнити интернет "духовништво" и јутјуб духовнике... 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам за живота,бар 2-3 пута поклањао срце на тацни ,извесним цурама,оне су то одбиле...е то је грех... joooj  

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

trasfuzija,pretpostavljam da je transfuzija to je odgovor na postavljeno pitanje.
:.mislise.

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako bi uzeli ovaj stav oca Joila kao tacan,onda bi i transfuzija krvi bila greh.
Kao i sve druge aktivnosti gde se deo jednog tela mesa sa drugim,dobijaju se osobine te druge osobe.
Po toj logici,da se zakljuciti da ovo nije bas tacno. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja ne mogu da pamtim oca Joila po dobroti vec po njegovim baljezganjima koje se sire youtubeom kao svemir. On nije kompetenta osoba da prica kome ce Bog da odredi koliko ce ko da zivi. On se ponasa kao da je Crkva nad Crkvama. I na popom postoji pop. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...