Jump to content

Владимир Путин

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ma zaista je hrabro od Putina što se poziva na Hrišćanske vrednosti...

 

Čak šta više zapad je počeo jedan pravi rat protiv navodno potpuno konzervativnog pravoslavlja koji nevinom Ruskom narodu oduzima Evropske vrednosti o slobodi i ljudskim pravima.

 

Evropska kultura veće je no Sveto Pismo kaže Bilt ili ne kaže.... meni ne verujte.....

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tako što na Srbiju primenimo njegove dobre poteze i reforme kojima je podigao komunjarsku Rusiju i ruski narod u materijalnom, vojnom, moralnom, verskom... i svakom drugom smislu. Tako da to bude adaptirano na našu državu. A nema mnogo šta da se menja jer delimo mnogo toga zajedničkog.

Za nabrajanje i pojašnjavanje svega toga nisam u mogućnorti iz tehničkih razloga. A teško da bi mi se trud i isplatio kada ste vi Iluminati u pitanju ;)

 

To se ovde vec naveliko radi. Tu pricu, iz komunizma u Potemkinova sela, gledamo ako ne od 2001. onda bar od 2008. sa Fijatom i ostalim sega-mega gigantima. Ali Potemkinova sela su ipak samo Potemkinova sela, bilo u Rusiji ili u Srbiji.

 

Kakve veze ima moje Iluminatsvo kad je Miki lepo "dokazao" da je Medvedev u skupstini Srbije ukrstio prste  tako da pokaze svojoj braci masonima da je na njihovoj strani.  :)))  :)))  :)))



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

По оваквој накарадној логици, све је онда војни циљ... рецимо пијаца, мора војска да једе сир и кајмак, да не помињемо бели лук и сланину, 'што је НАТО показао у Нишу са касетним бомбама, које су БајДвеј и забрањене, а сви добро знамо да телевизија служи за обавезно војничко гледање дневника у пола осам, а нарочито временске прогнозе за наредни дан... 

 

чисти војни циљеви, а?

 

A cekaj, ja ne kapiram.. ako je nesto vojni cilj to je ok gadjati ako nije vojni cilj to nije ok gadjati? Sto se vi uopste raspravljate sa mnom sta je vojni cilj... nista nije ok gadjati.

 

ne znam sta je vama ljudima u glavi..

 

 

Ja stvarno ne znam koji duh to tebe vodi

 

Mene sotona, zar ga nisi video svojim trecim okom :D 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jedna hoce palanku a druga polis

Ово је жива истина. Ја бих да направим полис од Крагујевца, да отерам све црнце, цигане, јевреје, неправославне, нешумадинце, неподобне и остале који ми сметају и да оградим Крагујевац (и да у њему постанем демокрацки базилеус). Знам да бисмо само од путарине могли да се лепо издржавамо, да узмемо паре за пролаз од сваког ко оће до Краљева, Новог Пазара и до Косовоа да иде. Морам овај план да изложим на следећој седници "Одбора за отцепљење, унапређење и економски просперитет Крагујевца заснован на отцепљењу у 24 тачке (још увек радимо на имену)" кад се нађемо у Балкану следећи пут. Нема више вајде од музике, мора нешто и да се ради, зато смо ту где јесмо!

 

Сем као не мислиш на Police у смислу милиције?

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...

Русији не треба закон, диктатор отима коме како `оће.

 

У лажи су кратке ноге...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ено ти на снимку како отима људима. Црно на бело.

 

Шта отима?

 

Кеноби пренеси ове постове на тему:

 

https://www.pouke.org/forum/topic/33816-%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80-%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD-%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D0%BC%D0%B8-%D0%BC%D0%BE%D1%98%D1%83-%D1%85%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D1%98%D1%81%D0%BA%D1%83/

 

тамо им је место.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Терајући их да исплате плате својим радницима? 

 

Ма иди бегај... :)

 

Не, него је фабрика пропала и затворена, а диктатор га је - као у старо добро совјетско време - присилио да се претвара како "ради" и "исплаћује плате". Што је најобичнија пљачка. Као да тебе неко присили да улажеш паре у пропалу фирму.

 

Фабрика је иначе пропала скроз после неколико месеци.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...