Jump to content

Када би нашли новчаник, да ли би га вратили власнику?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Идете улицом, и опааа... нађете новчаник пун пара, заједно са документима... шта бисте урадили?

 

Да ли би узели новчаницу коју би нашли на улици, или би је оставили ту?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ako uzmes novcanicu i vratis vlasniku,ko zna kako ce postupiti.svakakvog naroda ima.bolje je ostaviti nego sa nekim posla imati.da ispadnes dobar mozes ispadnuti krivac toga danas ima.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

normalno...ne treba mi bilo šta tuđe... :)

Господи возвах к Тебе, услиши мя. Да исправится молитва моя,яко кадило пред Тобою,водеяние руку моею,жертва вечерняя.Услиши мя, Господи.

post-4388-0-42760500-1422739834_zps9d7da834.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Проверио бих прво преко докумената ко је и шта је...ако је неки тајкун,кримос,бараба, или гастабајтер,послао бих му честитку са карибских острва и захвалио на донацији... :)))

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Свакако би вратио власнику ако сам у могућности.

 

 

Проверио бих прво преко докумената ко је и шта је...ако је неки тајкун,кримос,бараба, или гастабајтер,послао бих му честитку са карибских острва и захвалио на донацији... :)))

Pametno razmisljas.... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Проверио бих прво преко докумената ко је и шта је...ако је неки тајкун,кримос,бараба, или гастабајтер,послао бих му честитку са карибских острва и захвалио на донацији... :)))

http://timetv.ro/wp-content/uploads/2013/09/Magazin-de-Arme-Mafia-Rusa.jpg то би био одговор

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravno da bih vratila vlasniku, jer ne bih mogla da uzmem nesto sto nije moje.

Jedino ako bih nasla novcanik bez ikakvih dokumenata, samo sa parama, e tada bih zadrzala jer ne bih znala cije je...

Vise puta sam nalazila vredne stvari i vracala ih vlasniku, tako da mi ni sada ne bi bio prvi put.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako je vlasnik politicar vratio bih pare... moje pare.

 

Ima vic,

zaskoci lopov coveka i kaze mu: daj mi tvoje pare!

kaze covek: ali ja sam politicar

kaze lopov: dobro onda daj mi moje pare!

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Само једном сам зажалио...једном када нисам вратио...

 

...а сада ми говоре да сам кретен што стално враћам ствари које нађем...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Идете улицом, и опааа... нађете новчаник пун пара, заједно са документима...

 

 

 

Elite-Daily-ID32.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...