Снежана Написано Новембар 25, 2015 Пријави Подели Написано Новембар 25, 2015 @@Ненад., Ако хоћеш да вратиш, вратићеш, ако се већ плашиш да не испаднеш црна овца, убациш у поштанско сандуче, ипак су нечије успомене у питању, цимање је (а и трошак) вадити нова документа. Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем! А.М. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука