Jump to content

ГЛИШИЋ: И да није обојених револуција, време је за православну цивилизацију

Оцени ову тему


Препоручена порука

Па ако се не плаћају неки порези, не значи да онда не треба да имају књиговође. Црква има запослене, има прилив новца који се евидентира... То би макар требао да знаш.

Него ми ни један доказ ниси доставио или аргументовано објашњење, што значи да без основа оптужујеш Цркву, а самим тим и све нас који смо део те Цркве да смо финансијери двери и национализма. Ни имена ниси навео, макар да би знали о коме се ради.

Sta to znaci neki porezi? Nikada Crkva o prilivima novca nije govorila u javnosti. Ti zaista patis od teorije zavere da te neko optuzuje za nesto sto iz toga mogu zakljucuti da u tebi kulja velika paranoja. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 113
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Само ви затварајте очи и набијате главе у песак, убеђујте себе да Билт то није рекао, али кад схватите да сте погрешили можда буде прекасно...

 

Sta ima da zabijam glavu, znam da citam.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne vredi se sa njim raspravljati. 

А са тобом вреди? Сем троловања, ништа друго не умеш...

 

Још ниси показао по чему су Двери ,,фашисти", а за такву квалификацију треба да имаш чврст доказ?

 

Дакле?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А са тобом вреди? Сем троловања, ништа друго не умеш...

 

Још ниси показао по чему су Двери ,,фашисти", а за такву квалификацију треба да имаш чврст доказ?

 

Дакле?

A sta ti znas osim da etiketiras druge ovde? Ti bas znas sta je trolovanje. Imas problem sa samim sobom. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A sta ti znas osim da etiketiras druge ovde? Ti bas znas sta je trolovanje. Imas problem sa samim sobom. 

 

:aplauz:  :aplauz:  :aplauz:

 

Браво мајсторе! Сад бар знам да си тотални дудук...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Само последње две реченице веле да је време за православну цивилизацију без икаквог објашњења на шта се конкретно мисли.
И ми смо прочитали, и те две реченице су разлог постављања ове теме, уколико нисмо стекли погрешан утисак. 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne ovo sto je Bilt izjavio veze nema sa pravoslavljem. Ljudi ne znaju engleski i onda pricaju kojesta. Evo recimo na ovom linku pogledaj u kom kontekstu se upotebljava ovo "conservative orthodox ideas". Upotrebljeno je u kontekstu oznacavanja privrezenosti nepromjenjivim idejama i nema veze sa religijskom denominacijom. Nasuprot ovom "conservative orthodox" stoji "modern reformatory". Sad kad bi neko izjavio kako zapad pociva na modernim reformacionim idejam, to bi se onda ovom krivom logikom moglo shvatiti da zapad pociva na reformaciji Martina Lutera sto veze s vezom nema. 

 

Uh izvinjavam se. Prvo sam procitao vest sa sajta dveri pa original na twitteru koji sam interpretirao kao orthodox-pravoslavlje umesto konzervativno (bez obzira na religioznost). Hvala na ispravci ! xD

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne vredi se sa njim raspravljati. 

 

Pravoslavni Srbin je jedan od rijetkih koji sam vidio na forumu sa "pravoslavno-etiketnim" nikom, a sa njim se da raspravljati.

 

A ti bi mogao malo manje da trolas, istrolao si citavu temu svojim kratkim postovima koji se fokusiraju ni na sta. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...