Jump to content

Карл Билт: Православље је претња за западну цивилизацију

Оцени ову тему


Препоручена порука

 Ono sto Putin radi u Rusiji to je diktatura a to sto ti neces da naucis sta diktatura jeste nije moja stvar.

 

 

 

Eto. I sada ces ti da pricas o etici....

 

 

Diktatura je naziv za oblik vladavine u kome se sva vlast nalazi u rukama jednog čovjeka ili manje grupe ljudi te koja nije ograničena nikakvim institucionalnim okvirima kao što su ustav,zakoni ili običaji.

 

Diktatura ili tiranija postojala je u prošlosti ali i postoji i u sadašnjosti. Vladavina nije utemeljena u pravu nego u nasilju. Platon i Aristotel je smatraju izopačenom. Vladar monopolizira svu vlast u državi i preuzima sve funkcije. U antičkoj Grčkoj i Rimu bilo je poznato bezbroj tiranija. U novije vrijeme imamo Musolinija, Hitlera... modificirani oblik je Staljin, Čaušesku.

 

 Diktatorina vlast dolaze nelegalno, pa i državnim udarom

 

 

 

Eto neke smernice ...Cisto da se malo obrazujes ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 583
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Eto. I sada ces ti da pricas o etici....

 

 

Diktatura je naziv za oblik vladavine u kome se sva vlast nalazi u rukama jednog čovjeka ili manje grupe ljudi te koja nije ograničena nikakvim institucionalnim okvirima kao što su ustav,zakoni ili običaji.

 

Diktatura ili tiranija postojala je u prošlosti ali i postoji i u sadašnjosti. Vladavina nije utemeljena u pravu nego u nasilju. Platon i Aristotel je smatraju izopačenom. Vladar monopolizira svu vlast u državi i preuzima sve funkcije. U antičkoj Grčkoj i Rimu bilo je poznato bezbroj tiranija. U novije vrijeme imamo Musolinija, Hitlera... modificirani oblik je Staljin, Čaušesku.

 

 Diktatorina vlast dolaze nelegalno, pa i državnim udarom

 

 

 

Eto neke smernice ...Cisto da se malo obrazujes ...

Ничег од тога данас нема у Русији...

 

Имаш слободу говора, имаш опозицију, вишепартијски систем, изборе, итд.

 

Ниједна странка у Русији није забрањена..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ничег од тога данас нема у Русији...

 

Имаш слободу говора, имаш опозицију, вишепартијски систем, изборе, итд.

 

Ниједна странка у Русији није забрањена..

 

 

I sada kaze Putin diktator ...To je isto kao kada bi rekao da je Merkelova diktator ... Obicna izmisljotina ..

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Забрана пропагирања хомосексуализма малолетницима је одбрана моралних вредности, а не укидање ,,слободе говора". Нек буде он то што јесте кући (ако већ не жели да се ослободи и излечи од тога) али не може да пропагира то деци и да намеће већини то своје понашање као ,,нормално", иако већина сматра супротно. То је терор мањине над већином. А забрана псовања- по мени то није ништа негативно, заштита основне културе, а не укидање ,,слободе говора". Опет злонамерна инсинуација.

 

Што се тиче овог Навалнија или како се већ зове, он је осуђен због неке крађе, па је прекршио ту пресуду и казну и зато је опет ухапшен. Шта мислиш да држава треба да толерише такво понашање? А ако неко крши закон и држава га у томе спречава, то је онда ,,диктатура"?

 

Иначе, тај Навлни је нациста, што он и не крије:

 

 

Ево га и на ткз. ,,Руском Маршу" где марширају  поједини руски неонацисти:

 

40121339-eb.jpg

 

Русија баштини антифашистичке тековине и наравно да неће толерисати овакве испаде. 

 

 Da samo sto to "vecina je u pravu" je totalitarna prica. Dakle onda nemoj da kukate kako su to neke lazne otpuzbe kad se zalazete bas za to.

 

 I ovo  je mnogo opasan nacista

 

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/russia/10353442/Second-journalist-arrested-by-Russia-over-Greenpeace-Arctic-oil-rig-protest.html



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 I ovo  je mnogo opasan nacista

 

 

 

Brendan Eich, unanimemente riconosciuto come uno dei più geniali esperti del mondo dell'informatica, inventore di Javascript, è stato costretto alle dimissioni per le sue posizioni "non allineate" in maniera di unioni tra persone dello stesso sesso.

 

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/mozilla-lad-costretto-dimettersi-perch-contrario-alle-nozze-1007591.html

 

Znas italijanski? Da ne prevodim?

 

Izmislio Javascript i morao da podnese ostavku jer je protivnik homoseksualnih brakova? Pa kaze Putin diktator, ne sme da se psuje ...

 

:))  :))  :))  :))  :))  :))

 

Covek dao 1000 $ kao podrsku kampanji protiv istopolnih brakova i oteran sa posla ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Da samo sto to "vecina je u pravu" je totalitarna prica. Dakle onda nemoj da kukate kako su to neke lazne otpuzbe kad se zalazete bas za to.

 

 I ovo  je mnogo opasan nacista

 

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/russia/10353442/Second-journalist-arrested-by-Russia-over-Greenpeace-Arctic-oil-rig-protest.html

Ма ти брале лапрдаш о неком ,,тоталитаризму" у Русији, ког нема ни у траговима...

 

И шта сада скрећеш са теме, смета ти чињеница да тај опозиционар Наваљни баштини неке неонацистичке идеје?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Eto. I sada ces ti da pricas o etici....

 

 

Diktatura je naziv za oblik vladavine u kome se sva vlast nalazi u rukama jednog čovjeka ili manje grupe ljudi te koja nije ograničena nikakvim institucionalnim okvirima kao što su ustav,zakoni ili običaji.

 

Diktatura ili tiranija postojala je u prošlosti ali i postoji i u sadašnjosti. Vladavina nije utemeljena u pravu nego u nasilju. Platon i Aristotel je smatraju izopačenom. Vladar monopolizira svu vlast u državi i preuzima sve funkcije. U antičkoj Grčkoj i Rimu bilo je poznato bezbroj tiranija. U novije vrijeme imamo Musolinija, Hitlera... modificirani oblik je Staljin, Čaušesku.

 

 Diktatorina vlast dolaze nelegalno, pa i državnim udarom

 

 

 

Eto neke smernice ...Cisto da se malo obrazujes ...

 

Da Viki definicije su zakon, zato ti i tako dobro razumes sve ovo jer je se obrazujes sa Vikija. Diktatura je nacin vrsenja vlasti gde se na razne nacine uzurpira ostali nivoi vlasti iz jednog izvora. Zato diktatura ima raznih i raznih nivoa. Tadiceva vladavina je bila diktaturaa kao i sada Vuciceva bez obzira sto je "postojao" i parlament i ustavni sud i sve je "postojalo". Malo ozbiljnije liteteratur u sake a ne viki blebetanje.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tadiceva vladavina je bila diktaturaa kao i sada Vuciceva bez obzira sto je "postojao" i parlament i ustavni sud i sve je "postojalo". Malo ozbiljnije liteteratur u sake a ne viki blebetanje.

 

 

Ma znam tebra a i Ivica i Marica su uspeli da kidnu od zle vestice ..

 

sada bi ti proglasi sve zemljane za diktatore samo da Putin bude diktator ...

 

:))  :))  :))  :))  :))  :))

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма ти брале лапрдаш о неком ,,тоталитаризму" у Русији, ког нема ни у траговима...

 

И шта сада скрећеш са теме, смета ти чињеница да тај опозиционар Наваљни баштини неке неонацистичке идеје?

 

 Nauci sta je totalitarizam i diktatura pa cemo pricati. 



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако је тако, онда је у Америци најгора врста диктатуре, не једнопартијска, него двопартијска. Две партије се смењују на власти, а политика коју воде је потпуно иста. 

 

Нема никакве разлике.

 

То је онда тешка диктатура, зар не? А да не говорим о бирократском систему ЕУ који све више подсећа на бивши СССР или СФРЈ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Brendan Eich, unanimemente riconosciuto come uno dei più geniali esperti del mondo dell'informatica, inventore di Javascript, è stato costretto alle dimissioni per le sue posizioni "non allineate" in maniera di unioni tra persone dello stesso sesso.

 

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/mozilla-lad-costretto-dimettersi-perch-contrario-alle-nozze-1007591.html

 

Znas italijanski? Da ne prevodim?

 

Izmislio Javascript i morao da podnese ostavku jer je protivnik homoseksualnih brakova? Pa kaze Putin diktator, ne sme da se psuje ...

 

:))  :))  :))  :))  :))  :))

 

Covek dao 1000 $ kao podrsku kampanji protiv istopolnih brakova i oteran sa posla ...

 

 

 Pobrkao si postove.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Kako to da ovi nisu pohapseni?

 

 

Koristis Javascript?

 

Eto, dobio covek otkaz jer nije za istopolne brakove ...A ko zna, mozda ni za Putine ne kaze da je diktator ... Mora da je neki golemi nedemokrata  taj 

 

 

Brendan Eich ...

 

 

On March 24, 2014, Eich was promoted to CEO of Mozilla Corporation.[11] His appointment sparked controversy over a $1,000 political donation Eich had made in 2008 to the campaign for California Proposition 8, which sought to make same-sex marriage unconstitutional in California.[12] This had been noted publicly two years prior, in March 2012, and provoked some criticism at the time in social media, particularly Twitter.[12] After his appointment to CEO, the controversy reemerged. In the ensuing public debate, some LGBT activists called for a boycott of the company.[13] A number of Mozilla employees asked him to step down, while others spoke out on their blogs in his favor.[14][15] Three of Mozilla Corporation's five directors resigned following Eich's appointment,[16][17] which the Mozilla Foundation attributed to "a variety of reasons. Two of the board members had been planning to leave for some time, one since January and one explicitly at the end of the CEO search, regardless of the person selected."[18] On April 3, 2014, Eich stepped down as CEO and resigned from working at Mozilla.[19][20] In his personal blog, Eich posted that "under the present circumstances, I cannot be an effective leader."[21][22]

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...