Jump to content

Карл Билт: Православље је претња за западну цивилизацију

Оцени ову тему


Препоручена порука

A jel mogu ja da budem slobodan i da odaberem da koristim Ruski internet da me oni spijuniraju ane Ameri? A zivim u zapadnoj evropi, carstvu slobode i demokratije ...

 

 Ja sam to radio iz neslobode Srbije jos pre 15 godina koristeci jednosmerni sat internet i kaceci se na ruske stalite.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 583
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Jos malo tvog svezeg podmetanja i lupetanja. Posle places da te samo vredjam a izmisljas li izmisljas. Nije u pitanju predlog zakona, bilo kog, nego restruktuiranje sudskog sistema. Spajanje viseg suda sa trgovinskim. To nije predlog zakona to je cista diktatura, skolski primer.

 

Ajd sad da vidim sta ces sledece da lupis i podmeces.

 

:))  :))  :))  :))  :))  :))

 

Pa tebra, znas li ti sta ko radi u jednoj drzavi?

 

Znas li sta je sudska, izvrsna, zakonodavna vlast?

 

Pazi, ti pljujes po izvrsnoj vlasti jer je podnela predlog zakona zakonodavnoj vlasti i tebi je to razlog da tu izvrsnu vlast nazivas diktatorom?

 

Pa jesi li ti normalan da te pitam?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па мож` да радиш ша оћеш. Мож` да одабереш шта год `оћеш или да направиш своје... Нико ти не брани.

 

 

E, ali kako ja sada da izbegnem americko spijuniranje dok pisem ovaj post?

 

Valjda bih kao slobodan covek u slobodnoj drzavi da mogu to?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:))  :))  :))  :))  :))  :))

 

Pa tebra, znas li ti sta ko radi u jednoj drzavi?

 

Znas li sta je sudska, izvrsna, zakonodavna vlast?

 

Pazi, ti pljujes po izvrsnoj vlasti jer je podnela predlog zakona zakonodavnoj vlasti i tebi je to razlog da tu izvrsnu vlast nazivas diktatorom?

 

Pa jesi li ti normalan da te pitam?

 

 Ti definitivno nisi ili si samo trolerski bezobrazan po svom ruznom starom obicaju.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Ti definitivno nisi ili si samo trolerski bezobrazan po svom ruznom starom obicaju.

 

 

O cemu pricas ti keve ti?

 

Diktator jer je pokrenuo inicijativu u parlamentu? Pa jesi li ti bre normalan opet da te pitam?

 

Kapiras li ti koliko nema veze sa mozgom nazivati diktatorom coveka koji podnosi predlog zakona parlamentu drzave?

 

On demokratski izabran, parlament demokratski izabran, sve radi po zakonu kao sat ...

 

I opet on diktator ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

O cemu pricas ti keve ti?

 

Diktator jer je pokrenuo inicijativu u parlamentu? Pa jesi li ti bre normalan opet da te pitam?

 

Kapiras li ti koliko nema veze sa mozgom nazivati diktatorom coveka koji podnosi predlog zakona parlamentu drzave?

 

On demokratski izabran, parlament demokratski izabran, sve radi po zakonu kao sat ...

 

I opet on diktator ...

 

On diktator a ti predosadni trol koji se ponavlja kad nema sta da kaze.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

O cemu pricas ti keve ti?

 

Diktator jer je pokrenuo inicijativu u parlamentu? Pa jesi li ti bre normalan opet da te pitam?

 

Kapiras li ti koliko nema veze sa mozgom nazivati diktatorom coveka koji podnosi predlog zakona parlamentu drzave?

 

Па и Хитлер је давао предлоге закона парламенту... Све што је он радио било је "легално".

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па и Хитлер је давао предлоге закона парламенту... Све што је он радио било је "легално".

 

 

Pa svuda to rade samo sto Putin nije Hitler ma koliko se upinjali da dokazete suprotno, upravo u tome je problem. Lakse bi bilo pokazati slicnost izmedju Obame i Hitlera nego izmedju Putina i Hitlera ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa svuda to rade samo sto Putin nije Hitler ma koliko se upinjali da dokazete suprotno, upravo u tome je problem. Lakse bi bilo pokazati slicnost izmedju Obame i Hitlera nego izmedju Putina i Hitlera ...

 

Па нисам ни рекао да је Хитлер. Путин је Путин. А он и Обмана су у неким стварима веома слични. Не волим ни једног.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...