Jump to content

Зашто је важно да се папа извини Србима ?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Од њиховог извињења нема ништа...

 

А о покајању да и не говоримо...

 

Кају се и извињавају само ретки часни појединци тих њихових заблуделих народа и то обични мирјани који се полако али сигурно дистанцирају од римокатолицизма...

 

На крају такви по правилу прилазе Православљу и проналазе Спасење тамо где једино и постоји.

Tvoja logika je  Sveti Srbi, Pravoslavlje jedina prava vera, Srbija nebeska država...

Dobro ja volim Srbiju i za mene lično ona u velikoj meri predstavlja otprilike to :) ali opet svetan sam da nije tako, pogledam često dalje od nosa i vidim da se u svetu pa i u Srbiji jer deo je sveta, ljudi dele na dobre i loše, da uopšteno neki narodi su nam...preko glave...ali tad mislimo na politike-ne na ljude i to je važno naglasiti ! Uostalom eto vidiš i sam da ima cool hrvatića recimo  pravoslavaca,  čudo ali ima :) Slava Bogu na nebesima ;)

NEKA BES I GORČINA UTIHNU , TAMO GDE JE NEMA , NEKA ZAVLADA HARMONIJA, BUDIMO U MIRU SVI

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Panco Banila банана

Popusis ti kurac Pancu Banili ;)

ovo je samo da ti pokazem da si glupa somina - a povedi racuna, jer cu te naci u gradi, kad ti prebrojim rebra, smanjices dozivljaj

 

a bananu cu ja tvojoj mami da dam, mamu li ti jebem maloumnu ;)

 

Brdjo, jesi se opravoslavljivao od juče? Nemoj molim te da se ti ,kao tvrdjava i stub istine, blamiraš na osnovnim stvarima što svako nauči o veri

 

a i ti retard manje seri - kurcevit si iza tastature, ali mislim da neces biti takav, kad ti sa bejzbolkom popravim frizuru

 

pozdrav retardi, pozdravljam i vase mame

 

PANCO BANILA

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam čemu u Srbiji tolika kampanja protiv Izraela i Jevrejskog naroda, ali ona je vidljiva na svakom koraku, odeš u biblioteku pomislićeš da si u Hitlerovoj kancelariji !

 

Pošto je vidljiva na svakom koraku, možeš li da daš neki primer, link, nešto? Neki dokaz da biblioteke u Srbiji liče na Hitlerovu kancelariju?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pošto je vidljiva na svakom koraku, možeš li da daš neki primer, link, nešto? Neki dokaz da biblioteke u Srbiji liče na Hitlerovu kancelariju?

Da svakako, sem u knjižarama, knjige tog... mogu se naći u bibliotekama i veoma su čitanje, sve govore o zaveri protiv Srba, kako tu zaveru kuju Jevreji i sl. Ajde ovako imaš  e - katalog gradske biblioteke u NS ukucaj Vatikan ili Jevreji, videćeš sve je o zaverama istih protiv Srba evo ti link :

 

http://www.gbns.rs/

 

Svaka biblioteka ima police , obično u centru, u kojima su najčitanije knjige, na tim policama po običaju su knjige pisaca kao što je Dejan Lučić i dr. koji šire antijevrejsku histeriju medju Srbima, tj. srpskom omladinom. Uglavnom su to dela koja govore o zaveri, Jevreja, Vatikana, Amerike i Nemačke protiv Srbije i srpskog naroda, ukratko predstavljaju bibliju mržnje namenjenu mladima !

NEKA BES I GORČINA UTIHNU , TAMO GDE JE NEMA , NEKA ZAVLADA HARMONIJA, BUDIMO U MIRU SVI

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da svakako, sem u knjižarama, knjige tog... mogu se naći u bibliotekama i veoma su čitanje, sve govore o zaveri protiv Srba, kako tu zaveru kuju Jevreji i sl. Ajde ovako imaš  e - katalog gradske biblioteke u NS ukucaj Vatikan ili Jevreji, videćeš sve je o zaverama istih protiv Srba evo ti link :

 

http://www.gbns.rs/

 

Svaka biblioteka ima police , obično u centru, u kojima su najčitanije knjige, na tim policama po običaju su knjige pisaca kao što je Dejan Lučić i dr. koji šire antijevrejsku histeriju medju Srbima, tj. srpskom omladinom. Uglavnom su to dela koja govore o zaveri, Jevreja, Vatikana, Amerike i Nemačke protiv Srbije i srpskog naroda, ukratko predstavljaju bibliju mržnje namenjenu mladima !

 

 

Ooooooo, vidim ti si obisao sve biblioteke i knjizare po Srbiji i propratio koje su knjige najcitanije i naravno prozreo misli svih citalaca i otkrio njihove antisemitske misli ....Brateeee....znaci, vrh ....

 

Pocinjem ozbiljno da sumnjam i da si Srbin i Pravolsavac ..

 

To samo rimokatolici imaju takve moci ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ooooooo, vidim ti si obisao sve biblioteke i knjizare po Srbiji i propratio koje su knjige najcitanije i naravno prozreo misli svih citalaca i otkrio njihove antisemitske misli ....Brateeee....znaci, vrh ....

 

Pocinjem ozbiljno da sumnjam i da si Srbin i Pravolsavac ..

 

To samo rimokatolici imaju takve moci ...

Da li baš moram da nabrajam ???? Bio sam i u gradskoj biblioteci u Beogradu,i u narodnoj čim se obnovila, kada kažem Novi Sad ili Beograd onda valjda kontaš da mislim na celu Srbiju jer ta dva grada predstavljaju Srbiju u svakom smilsu u velikoj meri, ako je tako u NS i BG zamisli šta je tek dalje, kako uopšte postavljaš takva pitanja. Realno NS je i pored poslednih dogadjaja :( i dan danas Srpska Atina i najtolerantniji grad u zemlji, ako se to čita u NS , mogu da mislim šta je tek na tradicionalističkom jugu zemlje... (nemoj sad da ulazimo u priču koji je deo zemlje tolerantniji koji je manje tol., nije tema, ali znamo svi koji je deo zemlje kakvog karaktera)

NEKA BES I GORČINA UTIHNU , TAMO GDE JE NEMA , NEKA ZAVLADA HARMONIJA, BUDIMO U MIRU SVI

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li baš moram da nabrajam ???? Bio sam i u gradskoj biblioteci u Beogradu,i u narodnoj čim se obnovila, kada kažem Novi Sad ili Beograd onda valjda kontaš da mislim na celu Srbiju jer ta dva grada predstavljaju Srbiju u svakom smilsu u velikoj meri, ako je tako u NS i BG zamisli šta je tek dalje, kako uopšte postavljaš takva pitanja. Realno NS je i pored poslednih dogadjaja :( i dan danas Srpska Atina i najtolerantniji grad u zemlji, ako se to čita u NS , mogu da mislim šta je tek na tradicionalističkom jugu zemlje... (nemoj sad da ulazimo u priču koji je deo zemlje tolerantniji koji je manje tol., nije tema, ali znamo svi koji je deo zemlje kakvog karaktera)

 

 

I sta , ti si zakljucio da u Srbiji cveta antisemitizam po polozaju knjiga u knjizari? Alal ti vera i skola ...

Kod hrvata taj polozaj govori nesto suprotno, odnosno da kod njih antisemitizma nema ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Srbin čim mu se ne svidi nečije mišljenje, odmah počne da iznosi sumnje u pogledu verske i nacionalne pripadnosti, to je tako ....

 

Prihvati da u Srbiji postoje tri vrste ljudi u pogledu mišljenja o društvenim temama, to su : najbrojniji tradicionalisti recimo u politici ako baš hoćeš - sns, srs, dss, sps

 

zatim liberali-ldp,ds

 

i tzv. realisti, tj ljudi koji nisu opredeljeni najčešće ne izale na izbore i sl. a stvari posmatraju onakvima kakve jesu bez dodatnog štimovanja, tj. izmišljanja

 

oceni sam u koju spadam ja i budi tolerantan ma koliko ti teško da razumeš da postoje činjenice koje nisu u skladu sa onim što ti želiš i što bi voleo da bude, činjenice su brutalne, na žalostz tako je kako je, to ne znači da je krajs veta, naprotiv, novi početak.

NEKA BES I GORČINA UTIHNU , TAMO GDE JE NEMA , NEKA ZAVLADA HARMONIJA, BUDIMO U MIRU SVI

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лично мислим да не треба да се извињава.

 

А ево и зашто:

 

1. Папа т.ј. Ватикан се ни Јеврејима није извинуо покајањем, већ само због економске моћи и силе којом Јевреји располажу. (значи лицемерје).

 

2. Када би се извинуо Србима (ко зна из којих разлога) то би гомилу иовако наивних Срба, убедило у неку могућност преумљења РКЦ.

 

3. Што би даље опет узроковало неопрезност и улазак оваца у тор са вуковима (као што је била Југославија а овај пут нека Европска или слична унија)

 

4. Неминован крај тога опет клање, опет покатоличавање.

 

 

Хвала лепо!

Забрањена ПОРУКА и забрањена ТЕМА далеко се чује. Живела слобода говора!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I sta , ti si zakljucio da u Srbiji cveta antisemitizam po polozaju knjiga u knjizari? Alal ti vera i skola ...

Kod hrvata taj polozaj govori nesto suprotno, odnosno da kod njih antisemitizma nema ...

nisam spomenuo antisemitizam, niti rekao da Srbi i Srbija deluju protiv Jevreja. Ali u vezi toga da u Srbiji kako na nacionalnom planu tako i na crkvenom kroz neprestanu potrebu da cinično , iako hvalimo svoje zrtve, umanjujemo Jevrejske, pojavila se čak i rečenica da "Jevreji glume da su svete krave"  (pročitao u više srpskih novina, i to ne Kuriru ), dolazi do sveopšte samoizolacje zemlje, Srbija od paničnog i nepostojećeg straha i ksenofobije zatvara svoja vrata za druge narode, posledica toga su ideje da smo mi nebeski narod i sl., sve same gluposti. A crkva se od pregolemog straha takodje guši i što je najgore samoizolovala se i od sestrinskih pravoslavnih crkava pa se javio i termin kroz taj strah nove srpske pravoslavne vere nazvane "svetosavlje" što je postalo i trn u oku čak i Rusima koji su više puta ukazali da se SPC previše okreće izolaciji. Sve je to od panike i straha od stranaca, ne govorimo fašizmu, ali bilo smo mnogo u ratovima i stvorio se panični strah u narodu, a ne fašizam ili nešto slično, nije ni čudo kad deluju pisci kao što je taj paranoični Dejan Lučić, koji čak verujem n ije ni paranoik, on je prosto video šta narodu prija ušima i na tome zaradjuje pare !

NEKA BES I GORČINA UTIHNU , TAMO GDE JE NEMA , NEKA ZAVLADA HARMONIJA, BUDIMO U MIRU SVI

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лично мислим да не треба да се извињава.

 

А ево и зашто:

 

1. Папа т.ј. Ватикан се ни Јеврејима није извинуо покајањем, већ само због економске моћи и силе којом Јевреји располажу. (значи лицемерје).

 

2. Када би се извинуо Србима (ко зна из којих разлога) то би гомилу иовако наивних Срба, убедило у неку могућност преумљења РКЦ.

 

3. Што би даље опет узроковало неопрезност и улазак оваца у тор са вуковима (као што је била Југославија а овај пут нека Европска или слична унија)

 

4. Неминован крај тога опет клање, опет покатоличавање.

 

 

Хвала лепо!

 

Na delu paničan strah i ksenofobija demonstracija (delu Srba  )srpske nemoći kad nisu u pravu, kad ne uvažavaju činjenice...kolaps sistema, strah je čudo !

NEKA BES I GORČINA UTIHNU , TAMO GDE JE NEMA , NEKA ZAVLADA HARMONIJA, BUDIMO U MIRU SVI

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...