Jump to content

Ванредни парламентарни избори 2014. године

Оцени ову тему


Препоручена порука

Kada budemo živeli upola kao Nemci, imali upola njihove plate, dobro opremljenu vojsku a ne samo 3 bedna helikoptera i 2 popravljena MIG -a 29, kada zaustavimo centralizaciju i ljudi prestanu da se sele u deo države od Bg do NS, onda će nam  obraz koji je sad negde dole...ponovo doći na svoje mesto gde pripada. Ovakvi kakvi smo , ako takvi i ostanemo, bićemo i bez obraza i bez ......e :)

NEKA BES I GORČINA UTIHNU , TAMO GDE JE NEMA , NEKA ZAVLADA HARMONIJA, BUDIMO U MIRU SVI

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@R.Žiskar,

 

@,

 

Обојица сте "донекле" у праву...мене само занима на коме је да се образ поново врати на место?

 

A šta ti misliš ? PA koliko znam na svima nama pojedinačno, time što ćemo raditi na sebi, a u istoj ravni i državi koja će se menjati, ma društvu u celosti. Svako radi svoj posao i Srbija može za oko 6 godina da postigne solidne rezultate. Naravno plate, to će tek doći ali proći će bar 10 godina da nam budu na nekom zadovoljavajućem nivou. Budimo realni, Srbija je sada jedna od 3 najsiromašnije evropske države. Takvi ne mozemo ni imati obraza, obraz imaju siti ljudi, i uredjena država. Kad dodjemo dotle, videćeš da će narod biti zadovoljniji i sobom i državom. Seti se samo fudbala, zašto smo jedina država čiji narod  nema izgradjen kult svoje fudbalske reprezentacije, pa iz istog gore navedenog razloga, ljudi nisu zadovoljni Srbijom, izmučeni su i previše im je trajnog siromaštva i krize pa to poistovećuju i sa fudbalom i svim i svačim. U prevedenom treba nam bar 20 godina bez rata i kriza da se koliko toliko sredimo i budemo normalna država. Upravo na RTS slušam jednog čoveka govori o umetnosti i kad ga je novinarka pitala za sredstva odgovorio je kako Srbin uglavnom i odgovara "za svog zivota sećam se da su manje više , uvek bila krizna vremena i nikad nisam imao para " ta rečenica govori sve. Ako je svrha života samo samoubistvo a ne borba da se živi, onda ajde idemo kolektivan egzodus.

NEKA BES I GORČINA UTIHNU , TAMO GDE JE NEMA , NEKA ZAVLADA HARMONIJA, BUDIMO U MIRU SVI

Link to comment
Подели на овим сајтовима

мене само занима на коме је да се образ поново врати на место?
 

Не можеш туђ образ да враћаш. А и свој тешко.

А коме је задњица испред образа не верујем ни да брине о враћању онога што никад није имао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako uzmemo u obzir da su ljudi uopšteno dobri po prirodi. Svaki živ čovek je onda imao obraza ako ga sad nema, pitanje je kako ga je i zbog koga ga je bio prisiljen izgubiti.

NEKA BES I GORČINA UTIHNU , TAMO GDE JE NEMA , NEKA ZAVLADA HARMONIJA, BUDIMO U MIRU SVI

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šta kažu Rusi o izborima u Srbiji

Izvor: Beta

 

Moskva -- Ruska državna televizija Rusija 24 izvestila o pobedi SNS na izborima u Srbiji, ukazujući da je njen lider izjavio da će Srbija sarađivati i s Rusijom i sa EU.

Televizija podseća da je partiju osnovao "bivši radikal" Tomislav Nikolić, i dodaje da se "jedno vreme partija smatrala radikalnom i ultradesničarskom, ali je u poslednje vreme rukovodstvo SNS uspelo da joj promeni imidž".

"Sada je partija na konzervativnoj i nacionalističkoj platformi, ali je za pristupanje Srbije EU", dodala je ta TV.

RIA Novosti ukazuje da je prvi put u novijoj istoriji Srbije jedna partija dobila pravo da formira vladu samostalno. SNS je konzervativna partija desnog centra, koju su osnovali bivši članovi radikalne partije. SNS je uspela da se ogradi od "nacionalističke prošlosti", podržavši ulazak Srbije u EU, dodaje

agencija.

Sam lider Aleksandar Vučić je unutar zemlje stekao imidž nepomirljivog borca protiv korupcije koji je ojačan hapšenjem nekoliko krupnih biznismena i

bivših ministara. U Briselu su u Vučiću videli proevropski orijentisanog političara koji se odrekao prethodnih radikalno-patriotskih ubeđenja, piše RIA Novosti.

RBK navodi da je SNS "konzervativna i nacionalistička partija, ali da se zalaže za ulazak Srbije u EU".

Portal Polit.ru navodi da se očekuje da će pobednici na izborima izabrati za premijera Aleksandra Vučića, "koji je ranije bio tvrdi proruski nacionalista, ali je u poslednje vreme postao jarki pristalica evropskog izbora Srbije".

Portal ukazuje da se u današnje vreme "naprednjaci" zalažu za reforme koje mogu da dovedu zemlju do integracije sa EU.

 

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2014&mm=03&dd=17&nav_category=78&nav_id=824746

NEKA BES I GORČINA UTIHNU , TAMO GDE JE NEMA , NEKA ZAVLADA HARMONIJA, BUDIMO U MIRU SVI

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naše razlike nisu toliko važne, ko god vladao u Srbiji nije vazno,  ali neka naša deca imaju sjajne uslove za život to bi me baš razveselilo. Telefoni, brzi net i sl. nisu najvažnija stvar na svetu, zdravlje nacije je najbitnije, ono da ljudi kuliraju da su opušteni, ali neka i svako dete u Srbiji ima sve što ima i dete u SAD, Švajcarskoj, Austriji i dalje gde ljudi žive kvalitetnim životom. Smejemo se tom Bg na vodi , i meni je to bajka u koju ne verujem skoro uopšte ali takvi projekti nas čekaju u nekoj budućnosti u to sam uveren i to i po manjim gradovima u Srbiji a kamoli velikim poput Bg, Niša i NS - a. Uvek treba verovati da će biti bolje. Što se tiče KIM -a uvek sam bio protiv da se službeno prizna za državu, i to se nece desiti nikada. I dole kao i bilo gde u Srbiji isto treba razvoj i napredak da i njima jednom svane već. Tako će Srbija, ulaganjem i parama postepeno ako ne vlast, onda preuzeti deo uticaja koji danas nema na KIM. Kosovo je jako malo po površini i ionako osudjeno da je stalno na mikro nivou pod uticajem Beograda i Prištine/Tirane i tako će ostati zauvek, zato je važno ojačati srpsku zajednicu dole i najvažnije ispred svega mir a to je sa Albancima jako teško ali jedino moguće i nužno.

NEKA BES I GORČINA UTIHNU , TAMO GDE JE NEMA , NEKA ZAVLADA HARMONIJA, BUDIMO U MIRU SVI

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Takvi ne mozemo ni imati obraza, obraz imaju siti ljudi

Лако је имати образ када ти је све лепо и то може свако , али ипак сматрам да има људи који и када им је тешко , имају свој образ и не оступају од тога . Не треба ништа генерално да се гледа. 

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Жао ми је што неко од патриотских странака није прешао цензус, сад смо у ситуацији да у скупштини Србије неће бити ни једне српске странке, само окупатори, ужас. :(

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...