Jump to content

Ко је овде нормалан, а ко луд?

Оцени ову тему


Препоручена порука

На овом форуму ти је исто ко и у војсци. Нормалан полуди а будала се опамети. Само треба мало времена и има да легнеш у калуп кооо да је за тебе прављен :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја дефинитивно луд . Чак ми се дешава да лупам главом о под колико сам луд. Да демонстрирам :fmqmtx: 12:smeha:

Хвала Богу за све!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Постоји нешто што је много горе од лудила и "бити луд". То је бити пијан. Кад се на улици сретну пијан и луд човек, овај луд се склања са пута. Покушај да се напијеш па да видиш шта ће околина рећи. А онда погледај шта кажу за неког пијаног мушкарца. Ма то је дискриминација..н

Е,сад ме тераш да причам бруку.Била сам и ТО   :blush:.  Тражим ја доктора,а муж ми држи главу и каже да се не умире од тога.Нисам му поверовала.Нека хвала,није то за мене,ја сам само луд :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам потпуно нормална, просечна, досадна буцкаста средовечна жена нимало склона ексцентричностима нити лудоријама.

Бити "луд" не сматрам врлином већ оправдањем. 

 

Тако. 

Е нек сам рекла.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам потпуно нормална, просечна, досадна буцкаста средовечна жена нимало склона ексцентричностима нити лудоријама.

Бити "луд" не сматрам врлином већ оправдањем. 

 

Тако. 

Е нек сам рекла.

e vala nek si! :D al ja ti ich ne verujem :D

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

e vala nek si! :D al ja ti ich ne verujem :D

ni ja teb' ne verujem ic da si lud al moram  :laugh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е,сад ме тераш да причам бруку.Била сам и ТО   :blush:.  Тражим ја доктора,а муж ми држи главу и каже да се не умире од тога.Нисам му поверовала.Нека хвала,није то за мене,ја сам само луд :)

 

Незнам ко је овде нормалан ал Сања Т. је ЛУД. :)))

Обавести мужа да алкохолна интоксикација углавном није опсна поживот али понекад јесте. :dedica:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Незнам ко је овде нормалан ал Сања Т. је ЛУД. :)))

Обавести мужа да алкохолна интоксикација углавном није опсна поживот али понекад јесте. :dedica:

Ok  :good2: .   1324_womens

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lud je samo onaj cija se ludost nepoklpa sa ludoscu vecine. :.mislise.

E sad, imam otpusnu listu sto moze da dokaze da sam normalan, koliko toliko. sHa_sarcasticlol

 

Мени не треба отпусна листа, ја знам да нисам нормалан  :)))

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

is8cTBsVFq3GC.jpg

Господе, буди милостив мени грешној.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...