Jump to content

Вандали исписали увредљиве поруке на маузолеју Шејх-Мустафино турбе у Београду

Оцени ову тему


Препоручена порука

Pa vidis kako zamenjujes teze,ja upravo u poruci koju si citirao i valjda onda i procitao objasnih da ovde u ovom konkretno slucaju nema toga cega inace cesto ima,da oni koji su toboze ugrozeni sami protiv sebe pisu grafite,da bi dobili medijsku paznju i da bi na konto svoje ugrozenosti dobili jos sredstava.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa vidis kako zamenjujes teze,ja upravo u poruci koju si citirao i valjda onda i procitao objasnih da ovde u ovom konkretno slucaju nema toga cega inace cesto ima,da oni koji su toboze ugrozeni sami protiv sebe pisu grafite,da bi dobili medijsku paznju i da bi na konto svoje ugrozenosti dobili jos sredstava.

draganzzz, on 13 Nov 2013 - 20:58, каже:snapback.png

Moguce da je i nekoj NVO presahlo doticanje novca iz inostranstva,

 

pa poslala podmladak na teren;

 

pa po oprobanom receptu malo da skrene paznju na srbe fasiste i vandale.  :)

МилошБГ

Ovo se inace redovno desava,ali naprosto me strah da pricam o tome ovde.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Molio bih vas da Miloš BG ne postane centar ove teme, šta je rekao, šta misli ,kako ga svi proganjaju da je ovo ili ono, ko mu je šta rekao, pomislio ,šta će reći a on jadan pravedan i neshvaćen, savetujem da ne komentarišete njegove poruke jer kraja neće biti, samo mu dajete na značaju.

 

Ko god ovo da je uradio, isti takvi ljudi stalno razbijaju prozore na sabornoj crkvi u Karlovcu i pišu grafite po crkvi u Zadru i sl...

Treba ih sažaljevati, svaki zdrav čovek treba da iskaže svoj revolt ..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vidoste li kako su napisali "SANDYK" ?   :D

Isti su ko oni u Hrvatskoj što ne umeju da napišu pravilno, pa bude "UBI SRBINA!".

 

Verovatnoća da neko napiše tako nešto je obrnuto proporcionalna pismenosti otprilike...

 

 

Ja bih rekao da je obrnuto proporcionalna verovatnoci da su to pisali Srbi. Jer onakvo brkanje cirilice i latinice naci ces samo kod nekoga ko na "silu" pokusava da napise nesto na pismu koje ne poznaje.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Molio bih vas da Miloš BG ne postane centar ove teme, šta je rekao, šta misli ,kako ga svi proganjaju da je ovo ili ono, ko mu je šta rekao, pomislio ,šta će reći a on jadan pravedan i neshvaćen, savetujem da ne komentarišete njegove poruke jer kraja neće biti, samo mu dajete na značaju.

 

Ko god ovo da je uradio, isti takvi ljudi stalno razbijaju prozore na sabornoj crkvi u Karlovcu i pišu grafite po crkvi u Zadru i sl...

Treba ih sažaljevati, svaki zdrav čovek treba da iskaže svoj revolt ..

 

Rece vladika koji deli duhovne savete,preko telefona. Voimjaoca

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

draganzzz, on 13 Nov 2013 - 20:58, каже:snapback.png

МилошБГ

Ovo se inace redovno desava,ali naprosto me strah da pricam o tome ovde.

 

 

Da desava se,ali sam napisao da ne mislim da je to ovde slucaj. Pricali smo i draganzzz i ja uopsteno.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma oni su nepismeni džaba se kupovali sprej kada ne znaju ni sa njim da pišu.

За ћирилицу би ваљало да сврате до школе. Макар до основне. :))

:fik: Рођен намргођен!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oni ni tebi to naučili u školi jer nemaju ni malo pameti ne znaju šta od dosade pa bi da provociraju druge koji im ništa ne rade.

Управо то. Докон мозак је ђавоље игралиште. :D

:fik: Рођен намргођен!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Будале ко будале. За сваку осуду. Овако нешто није достојно нашег Београда. Требају болесни умови да знају да је та џамија НАША и да су људи који се тамо Богу моле НАШИ суграђани и земљаци. Дакле, шарамо и вређамо своје. Срамота.

Оно што ме још забрињава, када је у питању ислам, јесте што се исти, по мом неком убеђењу и утиску, данас пропагира  углавном кроз уста екстремиста. Нормални и прави муслимани сносе одговорност што су дозволили да ислам репрезентују разни белосветски лудаци. Крајње је време да у исламу буду коначно најгласнији људи попут нашег  Јусуфспахића. За то се морају потрудити сами муслимани. То је добро и за њих а и за нас, немуслимане.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jusufspahic je ljudina,medjutim Aleksandre znas da je on meta najvise upravo muslimana.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...