Jump to content

Монаси на Атосу одбили молбу Барака Обаме да посети Свету Гору

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

Обами је - ако је тачна вест - одбијен пријем из других разлога.

 

Ako je odbijen iz drugih razloga onda su monasi slagali kad su rekli da je odbijen zbog vere... A posto monasi ne lazu znaci da nije odbijen iz drugih razloga. Nema potrebe da se sumnja u iskaz ovih monaha...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kakav zabraniti, njemu bi sluzili akatist, a mozda bi mu se i ispovjedili, da im oprosti sagresenja, voljna i nevoljna.

Nisam znao da su ovako neprijateljski raspolozeni na Sv.Gori. Obama nije musliman, vec hriscanin, povrh svega nisu informisani. Drugo primali su princa Charlsa, i to jos u kakvom svojstvu, da je princ Charls jedan od prijatelja Sv.Gore. Ne vrijedi cinjenica da je dio porodice na celu jedne drzave koja se u desnicarskim krugovima jednako tretira kao osovina zla.

 

Kako su dozvolili ovom Charlsu MASONU da dodje nije mi jasno

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako su dozvolili ovom Charlsu MASONU da dodje nije mi jasno

 

Charls je dobrotvor nekih manastira na Sv.Gori, dakle dao je pare. Sirom pravoslavnog svijeta, kod vladika i igumana svako ima prodju ko daje pare za Crkvu ili Crkvi obezbjedjuje uticaj sluzeci se politickim sredstvima. Para vrti gdje burgija nece kaze jedna narodna izreka. :)

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zar ne bi trebalo da tebe kao hriscanina i pravosalvca ne zanima ko je sta rezirao?  Ja sam mislio da vi ne treba ikome da sudite...

 

Води га кући, части га бананом и сликај се са њим. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово је нонсенс. Посебно кад се има у виду да на Светој Гори има на стотине Шиптара и Албанаца муслимана који раде по манастирима и келијама, као и муслимана који долазе као туристи и знатижељници. Лично сам сведок овога што пишем. Дакле, наравно да муслимани могу на Свету Гору. Обами је - ако је тачна вест - одбијен пријем из других разлога.

 

Тачно тако.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Правно гледано Света Гора део је грчке државе, то је савршено јасно, ако Обама буде драг грчким полицајцима могу да га одведу у манастир Ватопед :D

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bio sam sa muslimanom na Hilandaru, prisustvovao je bogosluženjima ali mu je rečeno da ne ulazi u poslednju prostoriju (gde su ikonostas i dveri)

 

što se tiče acine banane (izvinjavam se na izrazu)

 

 

Води га кући, части га бананом и сликај се са њим.

 

ima i takvih diljem svijeta

 

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/395834/Crna-italijanska-ministarka-gadjana-bananom

 

neki ih zovu rasisti a javljaju se i u vidu administratora na pojedinim ortodoksnim forumima

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тачно тако.

Ostaje samo misterija zasto onda monasi nisu tako i napisali u saopstenju...

Zasto su napisali da je problem sa njegovom verom?

Verovatno su znali da nije vazno sta pisu doklegod imaju tumace koji ce svaku vest da protumace kako se njima svidja bez obzira sta KONKRETNO pise ;)

  • Волим 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma debelo je pitanje da li je informacija iz početnog posta teme tačna

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Икона Богородице Млекопитатељице се не налази у Хиландару већ у Испосници св. Саве у Кареји, Обама није муслиман, заклео се на библији иако је нагласио средње име (Хусеин)...

Сама по себи вијест вјероватно није тачна и могуће да служи за продају жуте штампе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Možda Svetogorci znaju ono što mi obični smrtnici ne znamo.

Je l neko od vas video Obaminu krštenicu?! No, pošto su Svetogorci davali blagoslov da na tlo Svete Gore stupe i muslimani,

očigledno da je negativan odgovor dobio iz nekog drugog razloga.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ostaje samo misterija zasto onda monasi nisu tako i napisali u saopstenju...

Zasto su napisali da je problem sa njegovom verom?

Verovatno su znali da nije vazno sta pisu doklegod imaju tumace koji ce svaku vest da protumace kako se njima svidja bez obzira sta KONKRETNO pise ;)

 

Gde si ti video bilo cije saopstenje a pogotovo monaha sa Svete gore? Ono je novinarski tekst,na osnovu nezvanicnih informacija,a ne saopstenje koje je potpisano i slicno. 

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Србин.инфо је јако поуздан извор, јашта.

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...