Jump to content

Русија штити Украјну од јевтиних и квалитетних производа из ЕУ

Оцени ову тему


Милан М.

Препоручена порука

Путин упозорио Украјину да не потписује споразум с ЕУ.

 

Путин је рекао да ће, ако се либерализује постојећи царински режим између Украјине и ЕУ, украјинско тржиште бити преплављено квалитетним и јефтинијим европским производима што ће негативно утицати и на руске произвођаче.

 

 

:D

Само то не! Последње што неком треба је квалитет за мале паре!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Путин упозорио Украјину да не потписује споразум с ЕУ.

 

 

:D

Само то не! Последње што неком треба је квалитет за мале паре!

 

Kvalitetni i jeftini proizvodi? Kvalitetno i jeftino nikad ne idu zajdno ;)

Doćiće Dan Kada Dan Neće Doći

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kvalitetni i jeftini proizvodi?Kvalitetno i jeftino nikad ne idu zajdno ;)

 

Пре неки дан смо жена и ја срели њеног колегу Немца у продавници. Каже да је овде скоро све скупље него код њих.

Требао сам му рећи да је то зато што су код нас производи квалитетнији. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Немачка, на пример, заинтересована је за добре односе са Русијом, одустаје од нуклеарне енергије и стога зависи од залиха руског гаса преко новооснованог гасовода Северни ток, који ће Немачку снабдевати гасом.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре неки дан смо жена и ја срели њеног колегу Немца у продавници. Каже да је овде скоро све скупље него код њих.

Требао сам му рећи да је то зато што су код нас производи квалитетнији. :)

 

Da znaš da si mu to trebao reći!

Doćiće Dan Kada Dan Neće Doći

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Немачка, на пример, заинтересована је за добре односе са Русијом, одустаје од нуклеарне енергије и стога зависи од залиха руског гаса преко новооснованог гасовода Северни ток, који ће Немачку снабдевати гасом.

 

Је л' то има неке везе са темом или кажеш тек онако? :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Је л' то има неке везе са темом или кажеш тек онако? :)

 

Наравно да има везе. Тако су се Швеђани бојали да се данско-руски гас не ушуња као подморница у западној Шведској, што би значило да од 40 одсто шведског гаса би било са печатом "Маде ин Руссиа". Међутим, дански гас се увози између осталог из Русије, ван транзитне земље Украјине, директно :)  Гас се првенствено шаље Немачкој, Француској и Холандији, од 2011 и Данској. Прво што је наслов теме очигледно глуп (пропагандан),  друго што је природно да је Украјина у сфери интереса Русије, треће што ЕУ нема тренутно новца у каси да се бави Украјином. Ко ће подржати?

 

Ви не би сматрали за глупост? :  Najjeftiniji tepisi vrhunskog kvaliteta i dugotrajnosti. :D

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ви не би сматрали за глупост? :  Najjeftiniji tepisi vrhunskog kvaliteta i dugotrajnosti. :D

 

Не бих када би то Путин рекао. :)

 

Шалу на страну. Погледај контекст у ком је то речено.

То је исто као што се држе високе царине за аутомобиле. У супротном би наше тржиште било преплављено аутомобилима који су квалитетнији и јевтинији.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не бих када би то Путин рекао. :)

 

Шалу на страну. Погледај контекст у ком је то речено.

То је исто као што се држе високе царине за аутомобиле. У супротном би наше тржиште било преплављено аутомобилима који су квалитетнији и јевтинији.

 

Контекст у ком је то речено је јефтини и квалитетни, не да су јефтини производи квалитетни.

 

Путин је рекао да ће, ако се либерализује постојећи царински режим између Украјине и ЕУ, украјинско тржиште бити преплављено квалитетним и јефтинијим европским производима.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сад схватам да ме ниси схватила. :)

 

Путин је рекао да ће, ако се либерализује постојећи царински режим између Украјине и ЕУ, украјинско тржиште бити преплављено квалитетним и јефтинијим европским производима.

 

Хоћеш да кажеш да се овде мисли на две врсте производа, једни који су квалитетни, а други који су јевтини?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Za povrsne pametnjakovice i pljuvace bljuvace i simpatizere istih, sta mislite zasto Nemci tolko agituju i insistiraju da se kupuje nemacka roba, a ne jednako kvalitetna jeftinija sa strane?

 

Cak i kada se radi o istom proizvodu, Nemac ce pre dati vise para i kupiti od nemackog trgovca, nego od, recimo, italijanskog...

 

I onda Srbi kazu "glupi Nemci"... sto i stoji, glupi su za nesto, a za nesto su za primer.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znas ti izgleda nista o ovoj temi, al ako ti je za utehu, nisi jedini...

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...