Jump to content

Британски The Telegraph: "Како су атеисти постали најдосаднији људи на планети"

Оцени ову тему


Препоручена порука

На овој теми атеисти примерно доказаше како су постали најдосаднији људи на планети.

 

Више нема потребе да се чита овај одличан члана, имамо емпиријску потврду.

 

Dosadan si.

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije problem u ateistima nego u nama. To je kao sa seljacima i operom, gde moze zemljoradnik da razume operu. Isto tako zatucani vernik nikako ne moze da razume intelektualne visine sa kojih nam se ateisti obracaju i zato na izgledaju dosadno. I mi ovakvi kakvi smo, mesto da budemo zahvalni sto uopste na nas nikakve i nevazne obracaju paznju i trose svoje dragoceno vreme mi ih ovde ogovaramo. Sram nas bilo bre

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije problem u ateistima nego u nama . To je kao sa seljacima i operom , gde moze zemljoradnik da razume operu . Isto tako zatucani vernik nikako ne moze da razume intelektualne visine sa kojih nam se ateisti obracaju i zato na izgledaju dosadno. I mi ovakvi kakvi smo , mesto da budemo zahvalni sto uopste na nas nikakve i nevazne obracaju paznju i trose svoje dragoceno vreme mi ih ovde ogovaramo . Sram nas bilo bre

 

Tri milenijuma ce prodje dok vernici ne ovladaju sarkazmom ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tri milenijuma ce prodje dok vernici ne ovladaju sarkazmom ;)

 

То је зато што је сарказам одлика ситних душа...

 

...мада му мораш одати почаст на покушају, то је за једно пиле, ипак, успех..  :aplauz:  :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...