Jump to content

Православни пост – сврха, смисао, избор хране и разлози за придржавање правила поста

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ljudi manite se soje, jedino jedite one proizvode od soje koje jedu azijati, a to je uglavnom fermentirana soja (gde se neki sastojci stajanjem i fermentacijom izmene, kao fitoestrogen koji nije dobar pogotovo za muškarce). Inače ova soja koja se kod nas može kupiti nastaje kao nus proizvod stočne hrane, pa da se ne baci, jer na zapadu je soja br.1 namirnica za stočnu hranu.

Јес, кажу да хоће мушкима да порасту груди од соје :P

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.8k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ljudi manite se soje, jedino jedite one proizvode od soje koje jedu azijati, a to je uglavnom fermentirana soja (gde se neki sastojci stajanjem i fermentacijom izmene, kao fitoestrogen koji nije dobar pogotovo za muškarce). Inače ova soja koja se kod nas može kupiti nastaje kao nus proizvod stočne hrane, pa da se ne baci, jer na zapadu je soja br.1 namirnica za stočnu hranu.

Vidis bas sam se pitala zasto ovde na severu Italije ne mogu da nadjem nista od sojinih proizvoda ( osim mleka ) !?

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мали је проблем што данашњим темпом, остаје мало времена за спремање посних јела.

Својевремено је постојао одличан ресторан који је у време поста имао само посну храну по приступачним ценама, знам да су долазиле чак и стране дипломате да пробају изврсне посне деликатесе. Међутим, није опстао. Мислим да недостају такви ресторани као што је био "Врх Србије", нарочито у насељенијим местима где би људи могли да сврате и поједу посни оброк.

Мој избор су Фрикомове мешавине поврћа. Треба око 15 минута да се спреми а углавном су заступљени сви потребни састојци од поврћа. Једно паковање је довољно за три дана (око 2 литра чорбе).

Ујутру чај са медом, увече чај са медом. Коме је први пут или се није навикао, олиговит је одлично решење. Ваљда од свих тих мулти-препарата има најмање шансе да буде лош за нешто. А и домаћи је.

Кад се пређе на уље, салата од киселог купуса на маслиновом уљу и туцана паприка преко.

И, као што су многи већ приметили, без претеривања са количинама. Без набијања на нос свима око себе да постите. Ако нешто не подносим, то је питање : "А је л` ти постиш? Ја постим редовно, то је супер...алкохол? Па то је посно, од воћа, зар не?"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кувано жито је одлично за доручак, или вечеру. И практично је, јер обарено, у зрну, може да се чува у фрижидеру 2 до 3 дана. За један оброк узмем одговарајућу колочину жита, додам брусницу, суво грожђе, орах, бадем, лешник...и кашику меда.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мали је проблем што данашњим темпом, остаје мало времена за спремање посних јела.

Поготово кад си на послу. Онда остаје варијанта воће, не знам шта друго.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ljudi manite se soje.

Слажем се.

Можете да спремате колачиће од млевених бадема/сусама/лешника/ораха, меда или јечменог слада и сувог воћа натопљеног у води исецканог или самлевеног. Веома је укусно и калорично, што је добро код поста на води да се не би губило на тежини.

You catch me every time I fall...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

За ужину (на послу, и иначе) је добра банана. Калорична, хранљива.

"Smatraj svaki dan kao jedan ceo, otpočet i završen život. Odživi ga kao celinu, a ne kao deo. Nek se svaki tvoj dan odroni od tebe kao ceo jedan čovek s kojim ćeš želeti da se opet sastaneš kao s prijateljem, i da ga bez stida pokažeš vasioni." - Sveti Vladika Nikolaj Srpski

Link to comment
Подели на овим сајтовима

loša strana posta je promena metabolizma, nedostatak proteina i masti životinjskog porekla koje uzrokuje razgradnju mišića i pretvaranje viška ugljikohidrata u masne naslage. Dakle post deblja.

Izbegavati što je moguće više šećer (ali šta jesti?), puno vode, voća i povrća, semenki... sočivo je dobar izvor biljnih proteina, razne vrste mahunarki isto.

  • Волим 1

"Sad je tren velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš, nego 7 dana u bijedi!"
soliver_mouseover.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pirincano i heljdino mleko? gde to moze da se nadje? moze li da se napravi?

Кромпир на води, пасуљ...Може све то заједно да се скува, додати грашак и боранију и мало млевеног парадајза. За слаткиш може хлеб са медом или џемом, а може и пиринач, суве шљиве. Чај је супер за пиће. Није тешко постити, битна је воља !!! :)

Dobro dosle na forum... :)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

a koje sojino mlijeko pijete?

kod nas znam za jedino makedonsko od vitalie :

DBD1A993D1943647B9428DC48752D830.jpg

http://www.vitalia.com.mk/soini-mleka-ns_article-so-vita-natural-soino-mleko-vo-prav-tekst.nspx

inače,ova vitalia ima zanimljive proizvode :

http://www.vitalia.com.mk/d

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Posne pljeskavice od sampinjona:luk,sampinjone,krompir,orahe,proprziti na vrelom tiganju koji je posut solju..Dodati zacine po ukusu.

Zatim dodati prezle da se formiraju pljeskavice.Peci u rerni 15 min.

"Mera ljubavi je- ne stati nigde"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...