Jump to content

ПУТИН: Други своју децу не морају да штитe од геј-пропаганде, а Русија своју - хоће

Оцени ову тему


Препоручена порука

Али када се одмакнем, ја само видим једну стрну која условљава другу да МОРА да буде парада.
 

 

 

Svaki covek ima pravo na slobodno kretanje, okupljanje, ima pravo da nad njim niko ne vrsi nasilje, tako i stoji u nasem Ustavu.

 

 

Debata oko te parade je iluzorna stvar, jer nema tu sta da se "debatuje". 
A uopste nisu gejevi i "ljuckopravasi" ti koji od toga prave politicko pitanje, nego druga strana.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нека они не буду одвојени од нас, нека буду део заједнице. Само то је добро за човека, самим тим и хомосексуалца. Да не буде ми и они, на две стране.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није ни друга страна, него трећа. У том зецу чучи жбун.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нека они не буду одвојени од нас, нека буду део заједнице. Само то је добро за човека, самим тим и хомосексуалца. Да не буде ми и они, на две стране.

 

 

Ne stavljaju oni zid izmedju njih i "ostalih" nego ovi drugi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

За љубав и рат је потребно најмање двоје...

А понекад троје. Ако ја направим организацију у име неке групације, па почнем да мешам и истину и да провоцирам а зарад мојих интереса, јер ми одговара конфликт, могу да рачунам на то да ће друга страна да реагује и ето ти дивоте.

У моје време је исто било педера и оних који их не воле, али никад ниједног нисам чула да пати јер не може да парадира. Никад. Парадирање и није основна одлика хомосексуалаца.

И да, мислим да се живот хомосексуалаца у Србији треба побољшати. И свих других групација такође.

Ми заправо сви заједно имамо озбиљних егзистенцијалних проблема...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne stavljaju oni zid izmedju njih i "ostalih" nego ovi drugi.

Pa dobro sad, ima tu svega i svacega. Recimo, ona izlozba Ecce homo je za mene primer gde gejevi sami postavlju zid izmedju sebe i drugih. Naravno, ne bih im zabranio da i to organizuju, ali mislim da im je to bilo skroz kontraproduktivno. Umesto da tema rasprave bude prava LGBT ljudi i njihova realizacija, rezultat su bila kilometarska raspredanja o tome kako gejevi vole da provociraju i vredjaju centralnu licnost hriscanstva i generalno sve sto je drugima sveto. Opet kazem, imaju na to pravo, ali ne vidim kako ce to pomoci bilo kojem geju da ga okolina prihvati takvog kakav jeste. 

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa dobro sad, ima tu svega i svacega. Recimo, ona izlozba Ecce homo je za mene primer gde gejevi sami postavlju zid izmedju sebe i drugih. Naravno, ne bih im zabranio da i to organizuju, ali mislim da im je to bilo skroz kontraproduktivno. Umesto da tema rasprave bude prava LGBT ljudi i njihova realizacija, rezultat su bila kilometarska raspredanja o tome kako gejevi vole da provociraju i vredjaju centralnu licnost hriscanstva i generalno sve sto je drugima sveto. Opet kazem, imaju na to pravo, ali ne vidim kako ce to pomoci bilo kojem geju da ga okolina prihvati takvog kakav jeste. 

 

Svejedno i da su budale ... moraš svakome dozvoliti slobodu da bude budala (na stranu to što opasno počinje da ide na ganglije joooj  ta priča o kolektivima ... ako su Pera, Žika i Vasa opljačkali banku i ako su članovi rotari kluba da li taj čin išta govori o samom rotari klubu?) 

The only normal people you know are the ones you don’t know very well.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У моје време је исто било педера и оних који их не воле, али никад ниједног нисам чула да пати јер не може да парадира. Никад. Парадирање и није основна одлика хомосексуалаца.

 

 

U tvoje vreme je vladao komunizam u kom je homosexualnsot bila zakonom zabranjena. Korist od parade je irelevatna za samu cinjenicu odrzavanja iste, cak i da je nema  - idalje ne menja cinjenicu da je pravo na okupljanje i slobodu govora sustinsko pravo svakog normalnog drustva i kod nas garantovano ustavom.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

Хомосексуалност је ипак болест:

 

Dijagnoza: Homoseksualno ponašanje

Deklarisani homoseksualac iz Kalifornije otišao je na rutinski pregled, ali dijagnoza koju je postavio lekar bila je sve samo ne uobičajena.

 
189598635952063dd48fa34638247043_orig.jp
 
Foto: Beta/AP/Michael Reichel
 

 

 

Metju Muru, 45-godišnjaku iz Los Anđelesa, lekar je, u rubriku "hronična stanja i dijagnoza", napisao "homoseksualno ponašanje" i dodao brojčanu šifru 302.0. 

"Kada sam istražio tu šifru, pronašao sam da označava seksualnu devijaciju i mentalnu poremećenost, a iz upotrebe je nestala još davne 1973. godine", objašnjava Mur. 

"Prvo sam se nasmejao i pomislio kako je to samo novi način za omalovažavanje homoseksualaca, a zatim sam o tome razmislio i razljutio se". 

Ime dotičnog lekara nije objavljeno u medijima, ali udruženje lekara "Torrance Memorial" odmah se zvanično izvinilo Muru tvrdeći kako "ne smatraju da je homoseksualnost hronično zdravstveno stanje".

Muru je takođe vraćen novčani iznos koji je platio za ovaj neprijatan pregled. 

Američko društvo psihologa skinulo je homoseksualnost sa liste mentalnih poremećaja još 1973. godine a kao razlog se navodi "istraživanje koje nije pokazalo čvrstu povezanost seksualne orijentacije sa psihopatologijom". 

Ipak, postoje ljudi poput italijanskog naučnika Đan Pola Vanolija koji smatraju kako su "vakcine krive za širenje homoseksualnosti".

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2013&mm=08&dd=10&nav_id=741250

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хомосексуалност је ипак болест:

 

Dijagnoza: Homoseksualno ponašanje

Deklarisani homoseksualac iz Kalifornije otišao je na rutinski pregled, ali dijagnoza koju je postavio lekar bila je sve samo ne uobičajena.

 
 
189598635952063dd48fa34638247043_orig.jp
 
Foto: Beta/AP/Michael Reichel
 

 

 

Metju Muru, 45-godišnjaku iz Los Anđelesa, lekar je, u rubriku "hronična stanja i dijagnoza", napisao "homoseksualno ponašanje" i dodao brojčanu šifru 302.0. 

"Kada sam istražio tu šifru, pronašao sam da označava seksualnu devijaciju i mentalnu poremećenost, a iz upotrebe je nestala još davne 1973. godine", objašnjava Mur. 

"Prvo sam se nasmejao i pomislio kako je to samo novi način za omalovažavanje homoseksualaca, a zatim sam o tome razmislio i razljutio se". 

Ime dotičnog lekara nije objavljeno u medijima, ali udruženje lekara "Torrance Memorial" odmah se zvanično izvinilo Muru tvrdeći kako "ne smatraju da je homoseksualnost hronično zdravstveno stanje".

Muru je takođe vraćen novčani iznos koji je platio za ovaj neprijatan pregled. 

Američko društvo psihologa skinulo je homoseksualnost sa liste mentalnih poremećaja još 1973. godine a kao razlog se navodi "istraživanje koje nije pokazalo čvrstu povezanost seksualne orijentacije sa psihopatologijom". 

Ipak, postoje ljudi poput italijanskog naučnika Đan Pola Vanolija koji smatraju kako su "vakcine krive za širenje homoseksualnosti".

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2013&mm=08&dd=10&nav_id=741250

 

Trebalo je i dozvolu za rad da mu oduzmu... al ajde bar je vratio pare... i to je neka pobeda ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да,и имовину да му конфискују , нек гладује стока . Такви као он не заслужују да живе .

Salim se bre.

Treba da mu daju stan i kola zato sto postavlja nenaucne dijagnoze. Svaki doktor koji nesavesno leci poput ovoga, da se nagradi bonusom i beneficiranim radnim stazom...

jer sad OK vladimire? :-D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...