Jump to content

ПУТИН: Други своју децу не морају да штитe од геј-пропаганде, а Русија своју - хоће

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ma najmanje je bitno šta oni hoće. Ovde je krucijalna stvar zabrana prava na mirno okupljanje... Pusti ih nek izadju, nek kažu šta imaju, i nek idu kucama. Ne moraš da prihvatiš njihove zahteve... Ali moraš da im dozvoliš da ih kažu... Tu je suština...

944528_10151568645482440_1674994958_n.jp

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da ali zasto bas za homoseksualce da se stidi narod? Nije narod homoseksualan nego neki njegovi pojedinci (pritom minorni u broju).

 

Kako to da verujucu ne insistiraju na stidu od nekih drugih stvari kojih ima u izobilju i mnogo su opasnije  i po drustvo i po moral, sto javni sto privatni? To bih voleo da mi neko objasni, zasto verujuci cute za SVE druge grehove i izopacenosti a SAMO im homoseksualnost najvise smeta? TU mislim da pre svega postoji neko psiholosko objasnjenje... ja sam nudio svoje tumacenje tog problema vise puta po forumu ali to je samo moje shvatanje.

 

A parada sponozorusa postoje, zovu se splavovi i diskoteke. Tamo se JAVNO promovise blud, povrsnost, seks... niko se od njih ne stidi toga  i svi su PONOSNI sto su utegnuti, zategnuti, polugoli, nasminkani i kvarcovani!

 

I gde su patriJote sa ZRU foruma da protestuju protiv tih parada? ZAsto ih nema ispred splavova i diskoteka da prete i biju? Gde je Nedeljko? Gde je Dynablaster? Gde su Nasi, Vasi, Njihovi, Obrazi, Brade i Obrve?  

 

Nema ih isred splavova...

 

Zato sto su unutra...

 

Види, нико се ту не поноси . Нађи ми девојку која ће јавно и са поносом да каже да је спонзоруша и да се поноси тиме, или мушкараца који ће јавно, са поносом да каже да вара жену ( мада их има и који се поносе тиме, али хвала Богу још не парадирају ). Него се труде да се покажу у сасвим другачијем светлу. Значи нико ништа не промовише, већ су сплавови места где се окупљају људи који траже блуд, површност, секс .Као што има и геј барова и то никоме не смета.  А што се промовисања тиче , ту су Пинк и наши естрадни уметници и уметнице, Карлеуш и Цеце, мада се и оне представљају као добре мајке и домаћице, ни оне се не поносе својом прошлошћу.Мада , када би се хомосексуалност прихватила као нешто добро и нормално, питање је колико дуго би прошло до одобравања "сплаварења" као сасвим прихватљивог понашања .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Види, нико се ту не поноси . Нађи ми девојку која ће јавно и са поносом да каже да је спонзоруша и да се поноси тиме, или мушкараца који ће јавно, са поносом да каже да вара жену ( мада их има и који се поносе тиме, али хвала Богу још не парадирају ). Него се труде да се покажу у сасвим другачијем светлу. Значи нико ништа не промовише, већ су сплавови места где се окупљају људи који траже блуд, површност, секс .Као што има и геј барова и то никоме не смета.  А што се промовисања тиче , ту су Пинк и наши естрадни уметници и уметнице, Карлеуш и Цеце, мада се и оне представљају као добре мајке и домаћице, ни оне се не поносе својом прошлошћу.Мада , када би се хомосексуалност прихватила као нешто добро и нормално, питање је колико дуго би прошло до одобравања "сплаварења" као сасвим прихватљивог понашања .

 

Pa sta  i ako homosekslualnost bude prihvatljiva? Kako ce to tebe da ugrozi, na koji nacin?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што се тиче упорног позивања да ЛГБТ активисти имају право на протест и захтеве, зато што је то основно људско право... Ако је тако, онда заиста и педофили и зоофили имају то основно људско право.

 

Naravno da i pedofili i zofili imaju pravo da traze neka prava. Ali ne mogu da traze pravo da rade bilo sta sa decom ili sa zivotinjama jer dete ili zivotinja ne mogu da daju izjavu volje, dok je homoseksualni odnos, odnos dve svesne i razumne osobe koje u to ulaze sa izjavom volje da zele da stupe u taj odnos.

 

Inace velika je razlika izmedju pedofila, zoofila i homoseksualca. Osim sto su sva tri, neki vid sexualne devijacije, ostalo je sve dupe i oko.

 

Види, нико се ту не поноси . Нађи ми девојку која ће јавно и са поносом да каже да је спонзоруша и да се поноси тиме, или мушкараца који ће јавно, са поносом да каже да вара жену ( мада их има и који се поносе тиме, али хвала Богу још не парадирају ).

 

 

Kada hoces da te upoznam? Oces da te upoznam sa devojkama koje su ponosne sto su sexualno aktivne? Oces da te upoznam as muskarcima koji su ponosni svojim kur*arlukom?

 

Oces da te upoznam sa ljudima koji su ponosni sto su krimosi? Covek ima pravo da se ponosi cim god 'oce, zato postoji ona izreka "cega se budala stidi pametan se ponosi"

 

Ali nemam nista protiv da pustim budalu da se ponosi.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kada hoces da te upoznam? Oces da te upoznam sa devojkama koje su ponosne sto su sexualno aktivne? Oces da te upoznam as muskarcima koji su ponosni svojim kur*arlukom?   Oces da te upoznam sa ljudima koji su ponosni sto su krimosi? Covek ima pravo da se ponosi cim god 'oce, zato postoji ona izreka "cega se budala stidi pametan se ponosi"   Ali nemam nista protiv da pustim budalu da se ponosi.

 

Може, док год неко може да каже " то је будала, то што он ради није добро " ,а да га не прозивају за говор мржње. Као на пример митрополита Амфилохија .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nego, gde sam ja to uopste brkao licne, drustvene i politicke slobode? Samo mislim da svako treba da poseduje i jedne i druge i trece.

 

 

 

Treba da ima, ali ne da namece drugima nesto sto napada same temelje drustva i njegove preovladjujuce vrijednosti.

 

 

To nikome ne mogu da zabranim. Mogu licno da iznosim razloge zasto mislim da je nesto lose ili dobro, ali da bilo sta zabranjujem ili dozvoljavam - to nije na meni a mislim da nije ni na kome drugome.

 

 

Naravno da ti sam ne mozes da zabranis, ali drzava moze. A tvoje je da utices na drzavu da drustvo cuva od stetnih utcicaja, u ovom slucaju, gej propagandista. Ako vec ne zelis da se zlo siri, kao sto si rekao, onda nemoj biti pasivan ili jos gore - podrzavati propagandiste.

 

 

 

Nema veze ako dosledno postujes princip vecine. Potpuno je nebitno da li se radi o pravu na zivot ili pravu na privatnu svojinu. Ako vecina nesto odluci, to ima da se sprovede.

Ovde se sa druge strane radi o tome da ti zelis da poredis ljude koji nikoga ne ugrozavaju (barem ako pod iznosenjem stava ne podrazumevas ugrozavanje) sa ljudima koji ugrozavaju kako tudje zivote tako i njihovu imovinu.

 

 

I ti si za princip pojedinca, tako da je nebitno da li se radi o pravu na zivot ili na privatnu svojinu. Ako pojedinci nesto odluce, to ima da se postuje.

Da te podsjetim sta si napisao:

 

Bas zato sto demokratija nije tiranija vecine nad manjinom niti manjine koja ima politicku moc nad vecinom, nego postovanje prava svakog pojedinca. U tom slucaju, svaka podela na "vecinu" i "manjinu" postaje besmislena, jer je pojedinac taj kojem se garantuju prava a ne grupe.

 

 

Poštujte Sina da se ne razgnevi, i vi ne izginete na putu svom, jer će se gnev Njegov brzo razgoreti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Може, док год неко може да каже " то је будала, то што он ради није добро " ,а да га не прозивају за говор мржње. Као на пример митрополита Амфилохија .

 

 +Amfilohije nema toliko blage izjave tipa "nije to valjano" i slichno. Nacin na koji on iznosi njegove stavove su jako "agresivni" u nekom intelektualnom smislu. "drvo koje ploda ne radja se seche i u oganj baca" pa sahrana vlade i slichni ispadi. 

 

Ja citajuci njegove izjave, nisam siguran koliko je koja emocija iza njega, iako zelim da verujem da nije govor mrznje.. ali iskreno - tako deluje.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да сам све рекао што сам имао на претходној страни поводом ове теме, а заиста немам намеру да се прегањам у недоглед.

 

Не, ја сам један од оних који води расправу са неким док она има смисла и док постоје аргументи са којима може да се полемише. Када расправа почне да се врти у круг и понављање једног те истог, претвара се у празно брбљање и препуцавање да би се по сваку цену доказало да је неко у праву.

 

 

И ти такође. ;)

 

Znači, nećeš više ponavljati ponavljati besmislene argumente poput ... "Kosovo nam nisu oteli, a ni ne mogu", "Današnja levicu ne brinu ekstraprofiteri nego prava manjina", "žene nisu isto što i gejevi, ali pedofili itekako jesu", "homoseksualci spadaju u minorna ponašanja, a čednost pre braka ne" ... konačno i od tebe makar mali doprinos ovoj temi.  8086.gif

The only normal people you know are the ones you don’t know very well.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Види, нико се ту не поноси . Нађи ми девојку која ће јавно и са поносом да каже да је спонзоруша и да се поноси тиме, или мушкараца који ће јавно, са поносом да каже да вара жену ( мада их има и који се поносе тиме, али хвала Богу још не парадирају ). Него се труде да се покажу у сасвим другачијем светлу. Значи нико ништа не промовише, већ су сплавови места где се окупљају људи који траже блуд, површност, секс .Као што има и геј барова и то никоме не смета.  А што се промовисања тиче , ту су Пинк и наши естрадни уметници и уметнице, Карлеуш и Цеце, мада се и оне представљају као добре мајке и домаћице, ни оне се не поносе својом прошлошћу.Мада , када би се хомосексуалност прихватила као нешто добро и нормално, питање је колико дуго би прошло до одобравања "сплаварења" као сасвим прихватљивог понашања 

 

 

A to što je u omladini i uopšte prihvaćeno kao znak čudnosti (da ne kažem nenormalnosti) kada neko nema "odnose" pre 18, 19 ili 20- e ... to ništa. Video bi ti parade momaka i devojaka i razne NVO - ve kada bi crkva uticala na vlast i kada bi se predbračni seks kažnjavao i suzbijao.  ;)

The only normal people you know are the ones you don’t know very well.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A to što je u omladini i uopšte prihvaćeno kao znak čudnosti (da ne kažem nenormalnosti) kada neko nema "odnose" pre 18, 19 ili 20- e ... to ništa. Video bi ti parade momaka i devojaka i razne NVO - ve kada bi crkva uticala na vlast i kada bi se predbračni seks kažnjavao i suzbijao.  ;)

 

Па јел се хомосексуални однос кажњава и сузбија код нас, кад пaрадирају ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па јел се хомосексуални однос кажњава и сузбија код нас, кад пaрадирају ?

 

Kad se ne kažnjava i ne suzbija jedno, zašto suzbijati drugo?  :.mislise.

The only normal people you know are the ones you don’t know very well.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Treba da ima, ali ne da namece drugima nesto sto napada same temelje drustva i njegove preovladjujuce vrijednosti.

 

Pa to sto pederi hoce da imaju neka prava nikako ne znaci da udaraju na temelje drustva. Oni ne kazu: "Pederi su jedini ok". Oni samo kazu da je njihov nacin zivota isto tako normalan. Na stranu sad raspravu o tome, ali to nema veze sa bilo kakvim rusenjem temelja drustva.

 

 

Naravno da ti sam ne mozes da zabranis, ali drzava moze. A tvoje je da utices na drzavu da drustvo cuva od stetnih utcicaja, u ovom slucaju, gej propagandista.

 

Mislim da drzava treba da ima najmanji moguci uticaj koji je potreban da u drustvu vlada mir. Zato i ne vidim potrebu da na bilo koji nacin uticem na drzavu.

 

 

Ako vec ne zelis da se zlo siri, kao sto si rekao, onda nemoj biti pasivan ili jos gore - podrzavati propagandiste.

 

Ne podrzavam ih. Podrzavam njihovo pravo da zive kako zele i da to i iskazu. To nema veze sa podrskom.

 

 

I ti si za princip pojedinca, tako da je nebitno da li se radi o pravu na zivot ili na privatnu svojinu. Ako pojedinci nesto odluce, to ima da se postuje.

 

Ne radi se o tome da su pojedinci tek tako nesto odlucili, nego da nas je istorija itekako dobro naucila da kad god bilo kome nameces da zivi kako neko drugi zeli - da se to ne zavrsi dobro, pre ili kasnije, i da uvek imas visemilionske zrtve. A ovakav politicki sistem je upravo iznedrio sva moguca prava koja svi mi zajedno sa tobom posedujemo i nimalo se ne libimo da ih koristimo, pa je krajnje besmisleno da pljujes po toj istoj filozofiji koja ti je omogucila da pises to sto pises. Da nije tako, ti bi mogao da pises iskljucivo ono sto je u skladu sa drzavnom politikom, a o nekom daljem angazmanu da i ne govorimo.

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

+Amfilohije nema toliko blage izjave tipa "nije to valjano" i slichno. Nacin na koji on iznosi njegove stavove su jako "agresivni" u nekom intelektualnom smislu. "drvo koje ploda ne radja se seche i u oganj baca" pa sahrana vlade i slichni ispadi. 

 

Ja citajuci njegove izjave, nisam siguran koliko je koja emocija iza njega, iako zelim da verujem da nije govor mrznje.. ali iskreno - tako deluje.

Vladika a sa druge strane ti....jedan prica duhovno i nije agresija jer nadje utemeljenje u Svetom Pismo a drugi nadobudno oslanjajuci se samo na um koji kod tebe jos uvek ima ukalupljenu logicnost jer nema Duha.

Izvini ali zaletis se ti i na svete oce a ne samo da si dajes za pravo da tumacis sta vladika ustvari zeli da kaze.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vladika a sa druge strane ti....jedan prica duhovno i nije agresija jer nadje utemeljenje u Svetom Pismo a drugi nadobudno oslanjajuci se samo na um koji kod tebe jos uvek ima ukalupljenu logicnost jer nema Duha.

 

 

Imate problem da pravite crkvene dogmate od svakog stava nekog vladike koji vam se svidja. Meni se svidja kako +Ignjatije politicki razmislja pa ti ne namecem da je njegovo razmisljanje duhovno i ispravno jer je to misli +Ignjatije.

 

 

 ne samo da si dajes za pravo da tumacis sta vladika ustvari zeli da kaze.

 

 

Naravno da imam pravo da tumacim sta je vladika hteo da kaze. Nije neko ako je vladika nedodirljiv i nepogresiv. A to smo videli poslednjih godina.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije se vekovima zabranjivala homeseksualnost bez razloga. Vi nećete da shvatite da ima MNOGO biseksualaca koji su potisnuli svoje nagone prema muškarcima. Kad homoseksualizam bude potpuno prihvaćen u društvu broj onih koji će imati odnose sa muškarcima će se drastično povećati. To će negativno uticati na natalitet i na porodicu. Gej propaganda je društveno destruktivna i zato je treba zabraniti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...