Jump to content

Протест у Београду: „Остајемо у Србији“, говори Митрополит Амфилохије (видео)


Препоручена порука

Sta je boljsevik opet si nesto ruzno sanjao? Znas valjda da ne valja mesati sok o sargarepe sa sokom od rotkvica.

 

 

Ooooo, dje si ti djenerale .... sprema se neka makljaza a Srbi ne znaju kakve su im sanse ... posavetuj nas malo ....

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ooooo, dje si ti djenerale .... sprema se neka makljaza a Srbi ne znaju kakve su im sanse ... posavetuj nas malo ....

 

Jedina makljaza koja se sprema je s'prasici i s'gibanicu i razni festivali (Exit,Guca, Beerfest) a tu je svaki Srbin general ipo sam za sebe?



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А ко је у улози св. Лазара у нашем случају? Милошевић?
 

Квалитетно ескивирање питања. Мени у глави то није било ни једног тренутка, ти си упоредио Лазара са Милошевићем а да то ниси ни свестан, па јадно покушаваш мени да спустиш. Јер оно што си рекао за Милошевића може се рећи и за Лазара гледајући из твог угла гледања. Ја видим само једну паралелу између Милошевића и кнеза Лазара, а то је да су ратовали за Косово-Србију, "само" из различитих побуда, један да сачува власт, а други да сачува Србију. За Србе Косово није само територија, као што за Хришћане Света Гора није само полуострво или Јерусалим није само град.

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није ескивирање питања, него ти показујем колико је питање бесмислено. Св. Лазар је на Косову бранио Европу од инвазије Турака, он чак није ни морао то да ради, јер су му нудили независност само да их пусти ка Бечу.

 

Милошевић је био један од зликоваца одговорних за крвави и бесмислен грађански рат у коме су страдале хиљаде и хиљаде недужних људи, а онда је на крају добио по носу од великих сила. И то је исто?

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Милошевић је био један од зликоваца одговорних за крвави и бесмислен грађански рат у коме су страдале хиљаде и хиљаде недужних људи, а онда је на крају добио по носу од великих сила. И то је исто?

 

Аферим! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Ne, zato sto je knez Lazar imao i vise nego dobre sanse za pobedu 1389. sto ni izbliza nije bio slucaj 99. 

 

Lazar se nije rukovodio silom koja mu preti vec svetinjom koju brani....i nije bas ima neke sanse...ali znao je da ono sto se krvlju zapise....ostaje vecno u narodu....i Car Lazar je nas Hristos raspet na Kosovu....svesno se zrtvujuci za spas pravoslavlja i Srbije....i ostvario je pobedu u najvaznijoj bici..duhovnoj...postao je vecni deo srpskog nacionalnog bica.....i taj duh ce ziveti i ziveti i doci ce trenutak kada ce obuzeti ceo narod....pa cemo lepo da odemo na Kosovo da ********************.....

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa cemo lepo da odemo na Kosovo da ga deratizujemo od siptara

 

Срамотан став за једног хришћанина... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није ескивирање питања, него ти показујем колико је питање бесмислено. Св. Лазар је на Косову бранио Европу од инвазије Турака, он чак није ни морао то да ради, јер су му нудили независност само да их пусти ка Бечу.

 

Милошевић је био један од зликоваца одговорних за крвави и бесмислен грађански рат у коме су страдале хиљаде и хиљаде недужних људи, а онда је на крају добио по носу од великих сила. И то је исто?

 

Окупација и насилно одузимање дела територије Републике Србије је за тебе - добијање по носу од великих сила ?

 

Нема разлике - онда Турци данас Американци - у оба случаја туђин окупирао српске земље.

 

Но отићи ће и ови.........

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Срамотан став за једног хришћанина... 

 

Sto je sramotan?Imali su prilku da zive u Srpskoj drzavi i da postuju srpske zakone...necete gospodo..e onda kolona lepo pa preko prokletija mars u maticu albansku....

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лазар и није бранио Косово, него Аустрију и Европу уопште. Битка је била на Косову јер је било стратешки повољно.

 

Ja mislim da je te godine izabran za najevropljanina..... greengrin

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sto je sramotan?Imali su prilku da zive u Srpskoj drzavi i da postuju srpske zakone...necete gospodo..e onda kolona lepo pa preko prokletija mars u maticu albansku....

 

Што би рекао наш народ: "Кад порастеш, каш`ће ти се само!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што би рекао наш народ: "Кад порастеш, каш`ће ти се само!" 

 

Ni Hristos nije tolerisao licemere po Hramu nego uzeo bic i isterao goveda napolje.....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...