Jump to content

Социјалисти који се куну у Сороша, да ти се душа заледи - Никола Пејаковић

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

E sad ti mene kopiras, pa to sam ja prvi smislio u Srbiji jerbo sam prvi imao Nike patike i jos uz to specijalnu torbicu iz njemacke! :lol:

 

Aquilius Cratulius, kad mi plasiras spot ondak znam da ne umes da se nosis sa mojim postom, i za to ocu jos jednu gajbu piva! gringrin

 

 

Види, добре одвале су ту да се множе и напуне земљу смехом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Јел` Босанац у контексту Председниковог интервјуа од пре неки дан, ил` `нако... :)

 

 

Нако... јер имај тај филинг за осећај за смешно ко сви изБосне.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

@Aquilius Cratulius, kad mi plasiras spot ondak znam da ne umes da se nosis sa mojim postom, i za to ocu jos jednu gajbu piva! gringrin

 

 Ne! Kad ti posaljem pesmu to radim jer znam da se na sve ostalo vredjas pa cisto da imam sa kim da pijem zu psidzu.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Види, добре одвале су ту да се множе и напуне земљу смехом.

Gde su mladi tu vrca od shale! :lol:

 

@Akvilonja znao sam da ce biti neki izgovor tipa sinegdohe :D tj sinko dokle?! oket nastavljamo profani preserans :lol: al te gajbice piva su i dalje u igri, znaci ne zanima me kako ces da ih stvoris, al mozes ti to, i ocu da imaju nalepnice Dynapivkan greengrin

I nema izgovora, ne vredjam se vise, au contraire

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gde su mladi tu vrca od shale! :lol:

 

@Akvilonja znao sam da ce biti neki izgovor tipa sinegdohe :D tj sinko dokle?! oket nastavljamo profani preserans :lol: al te gajbice piva su i dalje u igri, znaci ne zanima me kako ces da ih stvoris, al mozes ti to, i ocu da imaju nalepnice Dynapivkan greengrin

I nema izgovora, ne vredjam se vise, au contraire

 

U mojoj iluminatskoj lozi imamo specijalne kontejnere za dopremanje harp-a na teren pa cu sa time nesto da iskombinujem. Nista se ti ne sekiraj. :D



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ides po temama i prozivas me a da za to nemas nikakvog povoda. Evo sad pokusavas da kidnapujes temu i oftopicaris a ja u tome necu da ucestvujem. Imas privatne poruke pa tamo postavljaj privatna pitanja na koja cu rado da ti odgovorim.

 

Jel znas da nije lepo lagati? :lol:

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

капитализам, односно, империјализам.

 

 

 

Комуниста који воли паре, то је монструм 21. вијека, то је чудовиште за нова времена, за Ново вријеме. Социјалисти који се куну у Сороша, па то је да ти се душа заледи од страха и стида.

Извор: Глас Српске

 

Овде се јасно види где су корени г. Пејаковића, у екипи која је изједначавала капитализам и империјализам - комуњарама. Илити социјалистима. Јер зашто би некога био стид (и страх?) од понашања неког другог осим ако се не осећа припадником исте екипе? 

 

И шта хоће да каже, да су бољи били оновремени социјалисти који су у грађанском рату који су сами изазвали у Србији правили покоље и "Пасија гробља", јахали попове, итд. - зато што су "искрено веровали у идеју", шта ли? Они су били супер, а ови данашњи што величају Сороша су шта, продане душе? Смешно је. Али и тужно је видети како се сатански дух комунизма на велика врата увукао у СПЦ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kogod je ikada u zivotu osetio blagodat Boziju ili se bar susreo sa pravim hriscaninom, zna da ovo nemam nikakve veze sa radoscu i ljubavlju koje je Hristos propovedao. Mozda u nekim partizanskim interpretacijama u stilu "ko nije sa nama, taj je protiv nas, ali u te tamne vilajete ne bih dalje da ulazim i da ih analiziram... Jednostavno, tuga i sramota od teksta, pocevsi od recnika i stila pa do neistina i poluistina kojima tekst obiluje a koje nemaju ama bas nikakve veze sa pravoslavljem.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije tacno, covek pravo zbori

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ljudi nemoj da se lazemo i da valjamo neke fore, sustinski prica pravo, a sad sto vi to gledate kroz neko intelektualno-matematicko-naucnicko sito to je vec greska u zanimanju, bolje vam je da pravite nudlice i kolacice :D

 

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...