Jump to content

Да уловим златну рибицу свој живот би мењао/ла овако...


florenntina

Препоручена порука

Draga Lazarice, kada sam rekla "omnipotentan" upravo sam mislila na to sto ste vi lepo rekli u gornjem postu. Naime, odatle jasno sledi, naravno uzimajuci u obzir slobodu koja nam je data, da vi ili ja koliko god npr. menjale svoj zivot, ne znaci da cemo tom promenom nuzno uticati na druge cak i ako to zelitimo. Prvo zato sto nismo svemoguce a drugo zato sto, kao sto sam vec ranije napisala, i taj drugi ima slobodu i odgovornost da taj vas ili moj uticaj prihvati ili ne prihvati... Nadam se da sam sada malo jasnija. Inace, sto se tice teme-DA, naravno da imate pravo na Vas stav i mogu samo da dodam da mi je jako drago sto ste ga podelili sa nama. Mene jako interesuje sta ljudi misle o ovom pitanju, narocito oni koji se pitaju i dosta razmisljaju kao sto ste Vi a sto sam opet zakljucila iz mnogobrojnih vasih postova-lepih i korisnih- koje sam procitala! Svako dobro od Gospoda

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 123
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Ivane, tesko da bi ti neki psihoanaliticar poverovao, narocito ako se uzme u obzir nacin na koji si poceo recenicu "Cuvao bih je" a da ne pominjemo simboliku toga sto si izabrao bas pirane koje su ljudozderi a ne ribozderi, pa ti sad vidi... Meni to lici na ono... pojedi ako treba i mene pre nego li unistis moju zlatnu ribicu... Ne zakljucujem nista, samo razmisljam... 0442_feel.gif' class='bbc_emoticon' alt='0442_feel' />.  0442_feel.gif' class='bbc_emoticon' alt=':drugarstvo:' />

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па дал' они верују или не мене не интересује,а и ја сам прост човек нисам учен као неки.

А то што сам написао,написао сам из зебанцију а и нећу да си правим екскурзију на мозак,кад знам да никад нећу ухватим ту златну рибицу која и не постоји, коју ће ви као да ухватите. 0104_cheesy 0104_cheesy

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da uhvatim zlatnu ribicu, trazio bih od nje zlatnu ribicu :cheesy2: :) 0110_hahaha

stadaradim

??? ?? ?????? ????, ????? ???

crvenilo crvenilo crvenilo

"Прости верник"

Господе, дај ми да мирно примим све што ми данашњи дан донесе и да се потпуно предам Твојој светој вољи. Упућуј ме и помажи свакога часа у току овога дана. Управљај мојим мислима и осећањима у свим делима и речима. Не допусти да у непредвиђеним случајевима заборавим да све долази од Тебе.

http://www.pravoslav...ta Filareta.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mister No... i onda biste otvorili privatni  ribnjak  0104_cheesy... Nego, to je "vec vidjeno", vratite se pa procitajte malo prethodne postove... Sigurna sam da mozete vi to i bolje momci  0205_whistling

Nego, AlefShin volela bih da vas nesto pitam i bilo bi mi jako drago ako biste nasli vremena da mi odgovorite: "Ako bi rezultati ove naizgled -kako rece neko od drugara-"infantilne" teme pokazali da vecina forumasa ne zeli da menja ni sekund svog zivota, da li biste to doziveli pre kao uspeh zajednice i crkve u smislu da smo na pravom putu ili biste u tome videli neki problem i koji? Mene iskreno tu nesto brine ili u najmanju ruku cudi...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Постављена слика

Један дан,један човек случајно сретне златну рибицу.
Она му одмах предложи да ће му испунити три жеље.
Човек се замисли и договори: Моја прва жеља је да будем
јако паметан и мудар да бих могао изабрати друге две жеље.
- У реду,вели рибица и замахне својим чаробним репићем.
- "Твоја жеља је испуњена"
- "И што сада желиш"?
- Ништа више,одговори човек и продужи својим путем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tavita, mislis da pametni i mudri ljudi nemaju zelja i ne bi menjali nista u svom zivotu? I ako DA, onda sta mislis-ZASTO? Dok se ti budes razmisljala o odgovoru, ja cu se pozabaviti malo ovim manje pametnim i manje mudrim-nekako mi to blize  1305_womens i videti sta bih to jos mogla menjati. https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt='0110_hahaha' />

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tavita, mislis da pametni i mudri ljudi nemaju zelja i ne bi menjali nista u svom zivotu? I ako DA, onda sta mislis-ZASTO? Dok se ti budes razmisljala o odgovoru, ja cu se pozabaviti malo ovim manje pametnim i manje mudrim-nekako mi to blize  0110_hahaha i videti sta bih to jos mogla menjati. https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt='1312_womens' />

Mislim da to nije ono sto je Tavita rekla... jer vec je iznela ono sto bi ona menjala.

A verujem da MUDRI ljudi zive tako da na kraju stvarno ne bi nista menjali.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...