Jump to content

Техничка подршка за сналажење на форуму

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Препоручена порука

????? ? ??? ???????? ?? ???? ?? ???? ?? ???? ?????? ????????

?? ?? ?? ???? ???????????? ?? ?????? ?? ?????
moj savet je svima koji mogu da pre?u na gmail, nema problema ni sa jednim pismom izuzetno je brz i zahvalan za koriš?enje, bar za Forume, i da zavisi da li ?itate poštu direktno preko servera ili na Outlook Express

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

????????? ??? ?????????? ?? ?????.

nadam s eda ?e sad sve biti ok :cheesy1:a sada brišem na poslu sam nema smisla da više držim zauzetu liniju, dial up :)

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest Настасија

Имам  питање у вези Rich Site Summary ( RSS feed ), додала сам у читач садржај форума Свети Јаков, јер штеди ми време ( насловна страна не видим да има читач, и зашто нема - RSS промоцију?),.. дакле,  садржи наслов и линк на нови садржај, пре свега,  има само 5 нових постова филтрирани по категорији (Личности 5 порука)..и управо док сам ово писала појавила се још једна категорија(  Православно издаваштво 1 порука). Подесила сам да могу видети 200 порука. Да ли модерација поставља само оно што жели да подели, или радите на овом?  :cheesy2:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Очекујемо одговор нашег техничког администратора на претходно питање.

Иначе, што се напретка форума тиче водимо рачуна да сведемо копи-пејстовање на најмању могућу меру,  копи-пејст текстови треба да буду својеврстан `зачин` форуму и не треба да их буде више од 10% . Такође, гледајмо да не отварамо теме које су преопширне-свака нова тема треба да буде конкретна, погодна за широко третирање, не заборавимо да преопширно постављена тема, парадоксално али истинито, гуши могућност било какве расправе.

Форум треба да `дише`, да се састоји од наших мисли, недоумица, питања, допуњујућих расправа-водимо рачуна о томе!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

Поред овога, надајте се и новом дизајну, новим смајлијима и осталим новинама. Ускоро ћемо покренути и интересантне наградне игре, које ће подстаци чланове на активност, размишљање и креативност.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest Настасија

о. Горане моје мисли су на платну, , примљено к знању, трудићу се да не копипејствујем више од 12% Хвала Вам свима на одговорима, одморите се од мене - путујем  :cheesy2:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da ne bude zabune i da me neki pogrešno ne shvate, lepljive su pojedine  teme o ličnostima da bi bile naglašene ličnosti koje su među nama, među osnivačima ovog foruma Žive reči utehe i čiju živu reč možemo čuti, kojima se možemo obratiti sa svim pitanjima i nedoumicama i biti sigurni da će nam odgovoriti.

naravno pitanja im možete postavljati u temi Razgovori ili pp ili kako vam god volja, ovde je  samo objašnjenje ko je ko, jer iz iskustva znam da kada neko nov dođe na forum, zagubi se u silnim temamam, bojama etc

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Драга браћо и сестре, треба нам неколико људи који би се заузели за одржавање тема на подфоруму `Вести из Епархија` и још неким темама. Њихова би била дужност да копи-пастују разне вести и постављају их на форум( постао од пар минута дневно). Са временом би постали уредници и модератори тих подфорума. Дакле, има ли заинтересованих?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...