Jump to content

Потресна исповест француског правника: Одгојиле су ме лезбијке и због тога патим и данас

Оцени ову тему


marko_13

Препоручена порука

Nisi mi odobrio savrsno normalan i ozbiljan post. Sto se men tice postupas iz ciste bahatosti i neke mrznje prema meni koju ispoljavas otkad sam na zru... a ja nikad nikog licno ne napadam. Ti to radis...

 

Свашта... :291291291: 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma kapiram, bila bih u fazonu :"Auuu, jadan ti", al' stvarno... Mada, ispao je relativno OK, kad se pogleda... 

 

Де мож правник да буде ОК :) А још и стручњак за међународно јавно право (хуманитарно и ратно право су део МЈП) не мож да буде нормалан ич :)

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Де мож правник да буде ОК :) А још и стручњак за међународно јавно право (хуманитарно и ратно право су део МЈП) не мож да буде нормалан ич :)

 

:D

 

Mislim da je to posledica traume iz detinjstva...

  • Волим 1

"We are such stuff
As dreams are made on; and our little life
Is rounded with a sleep."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jasta more , dati decu pederima samo da bi se udario inat verujucima jer eto pored toga sto veruju u Boga smatraju da nije normalno da dete raste u porodici gde tata naskace na tatu ili se mama penje na mamu . Kako je opste poznata stvar da su vernici glupi , neobrazovani i primitivne sledeci korak bi bio oduzeti im decu i dati ih redom na usvajanje homoseksualnim parovima kako bi deca uzivala sve blagodati prosvetljenog , dogmama i neznanjem neopterecnog drustva . 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jasta more , dati decu pederima samo da bi se udario inat verujucima jer eto pored toga sto veruju u Boga smatraju da nije normalno da dete raste u porodici gde tata naskace na tatu ili se mama penje na mamu . Kako je opste poznata stvar da su vernici glupi , neobrazovani i primitivne sledeci korak bi bio oduzeti im decu i dati ih redom na usvajanje homoseksualnim parovima kako bi deca uzivala sve blagodati prosvetljenog , dogmama i neznanjem neopterecnog drustva . 

 

Jašta, sve je to osmišljeno i sprovedeno samo da bi se vama terao inat...

  • Волим 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovde govorimo o deci koja nemaju nikog i o njiihovom usvajanju... pokazivanje ovakvih slika takvoj deci je monstruozno i sadisticki

 

 

Oces da kazes da dete bez roditelja ne sme da vidi ovakvu sliku da se ne "traumira" srecom?

Nije dobro da bude srecno kao ova deca na slici?

 

Mozda mu pokazu sliku ovakve porodice koja ga, recimo, usvoji?

 

Ili si hteo da kazes da su sva do sad usvojena deca od pravih bracnih parova u stvari "sadisticki maltretirana" pricama o srecnim porodicama kao sto je ova?

 

Pa ti ne znas kud teras uopste, covece...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znaci, ovo je slika koja predstavlja "sadisticko maltretiranje" dece koja nemaju roditelje.

Zbog toga sto ih nemaju, treba im i u potpunosti uskratiti iste, da se ne "maltretiraju" srecom i radoscu...

 

happy-family.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Homoseksualno "opredeljenje" je "opredeljenje" samo kod besomučnih. Inače to je parafilija, psihijatrijski poremećaj, koji se stiče odgojem kod određenih tipova ličnosti a razvija se u najranijem dobu, po nekim autorima u 3-4 godini. Zbog njegovog nepromenljivog karaktera, kada se jednom razvije, smatra se trajnim. Kao i ostale "para" seksualne fiksacije, ovaj poremećaj često narušava normalno funkcionisanje osobe i zavisno od mere ostvarenosti dovodi do veće ili manje nefunkcionalnosti te osobe u mnogim sferama postojanja, prvenstveno u braku, koji može biti ostvaren samo fiktivno sa osobom drugog pola. Istopolni brak je nešto što može ovim osobama pružiti utočište i ispuniti njihove živote na taj način da ne dolazi do nekih većih problema i turbulencija. DA, treba dozvoliti homoseksualne brakove i NE, ne treba im dozvoliti da usvajaju i odgajaju decu. Vrlo često kod homoseksualaca, zbog pritiska sredine, porodice i njihovih unutrašnjih normativa razvijaju se i drugi poremećaji, najčešće neuroze. Neurotičan roditelj stvara hipersenzitivno dete koje u većini slučajeva popušta pod pritiskom roditeljske neuroze i pritisak kanališe u agresiju ili u depresiju. U istraživanjima pre nego što je iskarikiranom kampanjom homoseksualizam izbačen kao parafilija, pokazalo se da 90% homoseksualaca pati od neke vrste neuroze, a preko 70% njih ima razvijenu depresiju. Vrlo mali broj homoseksualaca 4-7% sklon je trajnijim poremećajima ličnosti, psihozama i manijama što ih stavlja ispred populacije heteroseksualaca. Iz svega ovoga treba izvući zaključak da je homoseksualni brak jedna normalna i veoma povoljna sredina za homoseksualce koja im dozvoljava da do kraja ispolje svoj nagon i potrebu za afirmacijom u zajednici, porodicom i tako kompenzuju frustraciju zbog svoje seksualne orjentisanosti. Sa druge strane ovakav neprirodan spoj nikako ne može biti sredina za odgajanje dece, prvenstveno zbog nestabilnosti i nestalnosti takvih zajednica, ogromnog promiskuiteta među homoseksualcima, a izlišno je govoriti o samoj neprirodnosti konstelacije otac-majka koja stalno visi i kleše svoj trag u formiranju psihe mladog čoveka, te frustracijama koje takva zajednica može preneti na dete u periodu puberteta i adolescencije čak i u najnormalnijem vidu funkcionisanja. O problemima deteta koje odrasta u takvoj zajednici a koji dolaze od strane vršnjaka i opšteprihvaćenih normi, suvišno je i govoriti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jok more ali neki od vas to koriste da bi nama terali inat  .

 

Daj, bre, žuti pričamo o deci... da li je moguće da zaista veruješ da neko smatra da je to loše za decu ali podržava tu priču da bi tebi terao inat?

 

Što se mene tiče, sačekao bih da psiholozi, psihijatri i sl. to temeljno ispitaju... jer ovde nije centralno pitanje volja i želja ovih ljudi da usvoje dete (ta želja se mom mišljenju mora poštovati), već je centralno pitanje dobrobit te dece... a to ima višestruku prednost nad prethodno navedenom željom.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Daj, bre, žuti pričamo o deci... da li je moguće da zaista veruješ da neko smatra da je to loše za decu ali podržava tu priču da bi tebi terao inat?

 

Što se mene tiče, sačekao bih da psiholozi, psihijatri i sl. to temeljno ispitaju... jer ovde nije centralno pitanje volja i želja ovih ljudi da usvoje dete (ta želja se mom mišljenju mora poštovati), već je centralno pitanje dobrobit te dece... a to ima višestruku prednost nad prethodno navedenom željom.

 

Ljudi ima raznih , makar toliko mozemo da zakljucimo svakog dana kad procitamo novine , a koliko ko ozbiljno shvata problem o kome pricamo ovde i kakve prioritete ima mozemo nekom drugom prilikom  . Oko ostalog se slazem , dobrobit dece jeste na prvom mestu i svakako da je misljenje strucnjaka presudno . Ne mislim da je gej porodica nista losija ili strasnija od porodice gde je roditelj alkoholicar , nasilnik ili porodica ne funkcionise iz nekog drugog razloga i mislim da deca ne smeju da budu u nezdravoj sredini pa bio to roditelj alkos ili gej . Opet , to je moje misljenje ... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oces da kazes da dete bez roditelja ne sme da vidi ovakvu sliku da se ne "traumira" srecom?

Nije dobro da bude srecno kao ova deca na slici?

 

Mozda mu pokazu sliku ovakve porodice koja ga, recimo, usvoji?

 

Ili si hteo da kazes da su sva do sad usvojena deca od pravih bracnih parova u stvari "sadisticki maltretirana" pricama o srecnim porodicama kao sto je ova?

 

Pa ti ne znas kud teras uopste, covece...

ili namerno trolujes ili zestoko lupas gluposti

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ili namerno trolujes ili zestoko lupas gluposti

 

 

Jel? Pa onda nas ti prosvetli, da vidimo sta si hteo da kazes onim na prosloj strani. Jer ako se nisi prosto vadio, onda si ti lupio...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...