Jump to content

Шиптари синоћ потпуно уништили манастир ”Богородичино успење” на југу Србије!

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Да ли човек , после ове вести може разумно да реагује ? Као хришћанин треба се молити и за своје непријатеље , а са друге стране после силног погрома Србских светиња , поготову на Косову , можеш ли да размишљаш хришћански ? Па сва се неправда сручила на Србију и напаћени народ ! Немогу да будем паметан и да кажем нешто људски а да притоме неувредим никога ! Боже покажи ми прави пут у овом мом незнању !

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"

Свети Николај Српски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И не можемо им ни поводом овога, као ни поводом ама баш ичега почињеног — ама баш ништа.

Дај Боже да се преварим.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

sFun_bat sFun_bat sFun_bat   Kada ih uhvatite

   Treba malo pričuvati "granicu"   prema  Kosovu . Iako je ne priznajemo  ali ipak sa one druge strane vidite žive bezbožnici i huligani od kojih se treba čuvati , prelaze oni pa kradu drva stoku u susednim mestima oko Kosova .

 

  To je kao kada imaš  miša ili Buba švabu u kući  , iako je tvoja cela kuća u nekom ćošku se uselila štetočina  moraš postaviti  klopku za nepoželjnog gosta .

 

   A što se tiče onog "spomenika " u Preševu i izjave Dačića da  neće da ide na pregovore sa kosovdkim šiptarima ako ga ne uklone 301  ALO Dačiću pa ko je glavni u Preševu gde se Preševo nalazi (PRIZNAO SI DA HARADINAJ IMA VLAST I U PREŠEVU )prestani više brukati i sebe i nas i Srbiju aman .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Očigledno u Hrista  ne veruju.

Ja ne znam u što oni vjeruju ali muslimani vjernici to nisu uradili.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

eto sad da ih zovemo "braća muslimani", eto vam braće...  0120_angryy

Malo ti je nekorektan komentar.To isto kada bih ja stavio sve Srbe u jedan koš zbog onih koji su porušili 600 džamija u Bosni prije dvadesetak godina, i kada bih rekao a vi ih zovete braćom srbima.

Da li treba da se ja crvenim i osječam krivnju zbog budalaštine koju je neka grupa muslimana uradila. Sigurno ne trebam. Svako svoje breme grijeha nosi.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ili da ih proteramo sa kosova, sve do jednog, ili da ih pustimo da to rade dok sve manastire ne unište, jer EU neće da pomogne

Sinko tvojim ustima Sotona zbori!

A šta misliš o tome da treba uhapsiti izvršioce i kazniti ih zakonskom kaznom predviđenom za takav delikt.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А после тога бисмо могли и Скадар, Црну Гору, Босну, Македонију, и пола Грчке да вратимо. Ја сам за то, не знам за остале?

Nadam se da se šališ.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kakva je razlika između rušenja džamije ili crkve?

Nikakva.

Poruka mržnje prema drugome i drugačijem se ostavlja.

Kako treba u takvim situacijama reagovati?

Svako svoje budale pohapsiti i pred lice pravde izvesti.

Kakav je stav islam prema rušenju crkava?

Strogo zabranjeno takvo što učiniti.

Budale pohapsiti i zajedno ih u čorku zatvoriti. Neka oni tamo zajedno uživaju a mi ćemo ovamo ko normalni ljudi lahko.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Smeta mi kada kažete i poistovećujete Albance sa Kosova sa  verom . Molim vas sve koji  pišete o nedelima  Šiptara  da vodite računa da veliki deo njih su  hriščani katolici .

   Nisam statističar da mogu reći koliki procenat ih je katolika ali ovo zlo koje je učinjeno u manastiru su uradili pre svega :nevernici , kriminalci i lopovi . Mada u ovom nedelu ima možemo slobodno reči i primesa terorističkog dela .

 

    Ajde da svi čistimo svoje dvorište onda će nam  cela ulica biti čista 301 .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има још оваквих вести, није ова изолована.

Ударило нешто на Србина... Опет.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kakva je razlika između rušenja džamije ili crkve?

Nikakva.

Poruka mržnje prema drugome i drugačijem se ostavlja.

Kako treba u takvim situacijama reagovati?

Svako svoje budale pohapsiti i pred lice pravde izvesti.

Kakav je stav islam prema rušenju crkava?

Strogo zabranjeno takvo što učiniti.

Budale pohapsiti i zajedno ih u čorku zatvoriti. Neka oni tamo zajedno uživaju a mi ćemo ovamo ko normalni ljudi lahko.

 

Потпис.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

    Пре неколико година је код моје свекрве становала Филиза,студенткиња из Тутина, муслиманка из веома традиционалне муслиманске породице. Једном прликом, позовем мог сина да идемо у цркву, а он ми одговори : " Јоооој, не могу сад."

Тада се на Филиза окренула према мом Влади и сасвим озбиљно му рекла : " Како не можеш ?! Шта ти фали ?! Иди у цркву, Богу да се помолиш "!

  И још ми је рекла да је, због своје вере, стрепела од доласка у Крагујевац, а да јој је отац на ту стрепњу одговорио речима   : " Онај ко СТВАРНО верује у Бога, па био он православац, муслиман или католик, неће те ни попреко погледати ".

Е, сад да ли су Богу дражи резони ове девојке и њеног оца, или они који позивају на,  ма  чији,  линч, истребљење ?

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...