Jump to content

Trenutno najkontroverznija emisija na TV u zadnjih 10 godina!!!

Оцени ову тему


Јаков.

Препоручена порука

Kod Ivana Ivanovića na Prvoj.

 

Gost mu je bivši predsednik Jugoslavije i Srbije, Stipe Mesić.

Najava gostovanja ovog čoveka je izazvala lavinu protesta preko interneta.

 

Težinu ovom gostovanju daje skorašnje oslobađanje hrvatskih generala kao i pomanjkanje bilateralnih odnosa između Srbije i Hrvatske.

 

stipe.jpg

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Немам намеру, а ни желудац да гледам.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па он рече да је завршио посао, није ваљда нешто остало...? :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иван Ивановић је могао нешто да буде.

  • Волим 1

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па он рече да је завршио посао, није ваљда нешто остало...? :)

 

Сад скупља ловорике и млати паре за предавања и ексклузивне интервује...

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne budite isključivi i iskompleksirani :)

  • Волим 1

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Гре'ота за Ану где пева...

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Који лицемер, напао би РСрпску, а Хрвати су имали право да се одвоје од СФРЈ и протјерају Србе.

И помиловао Римца,једног од убица породице Зец,  који је био осуђен на минималну казну.....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Mislim da je Ivan malo preterao . Ili gubi osećaj za realnost ili mu drugi nameću goste . Šta go dda je mislim da će mu drastično opasti gledanost , za mene je ugasio .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Који лицемер, напао би РСрпску, а Хрвати су имали право да се одвоје од СФРЈ и протјерају Србе.

И помиловао Римца,једног од убица породице Зец,  који је био осуђен на минималну казну.....

Ово је и мени "дебело" засметало.

У хришћанству нема пречица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da sam vlasnik ove TV bio bih oduševljen :)

 

Da sam u koži Ivana Ivanovića... brrrrrr. Ali on je moj ciganin i samu emisiju je vodio na mnogo višem i boljem nivou, nego što to radi recimo onaj Aleksandar Stanković sa HTV, kada su ovako kontraverzni gosti u pitanju. Nijednog trenutna Stjepanu Mesiću nije bilo neugodno što je u lavljoj jazbini, i to je ono što je dobro. Mi smo uvek bili dobri prema gostima, a međusobno smo se klali, i to je ono što ne valja :(

 

Ivan se nije libio da postavi i ta škakljiva pitanja, niti da se našali. Bilo je svega.

Da sam domaćin, pozvao bih na TV i samog Adolfa Hitlera i intervjuisao ga.

Uostalom Stjepan Mesić nikada nije bio ni procesuiran u vezi nekih ratnih zločina, niti je imao komandnu odgovornost, za Hag potpuno nezanimljiva osba. To što je hrvat i što je često pravio gafove na račun srpsko-hrvatskih odnosa ništa ne znači. Srbi i hrvati su to. Šta drugo očekivati, sem malo zezanja, plakanja, mirenja, grljenja, potkopavanja... Niti hrvati mogu bez srba, niti srbi bez hrvata. Makar stajali na puškomet ili u zabavnim emisijama.

 

Ivana Ivanovića sam prestao odavno da gledam, malo mi je dosadilo, ali sad ću zaista ponovo početi. :)

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mi smo uvek bili dobri prema gostima, a međusobno smo se klali, i to je ono što ne valja

о том` се ради

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не видим зашто смета гостовање С.Месића у једној емисији на комерцијалној телевизији?

Под један, има много других канала. Под два, боље је читати књиге него гледати телевизор.

А сад озбиљно, поред масе хрватских производа, поред масе купљених фирми из Србије од стране Хрвата, поред куповине огромних делова земље у северној Србији од стране Хрвата, поред паљења и ложења на хрватске певаче и трпања пара у њихов џеп, вас ово чуди и брине?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...