Jump to content

Преварена породица Матићи, полиција апси за ружну реч.

Оцени ову тему


Млађони

Препоручена порука

Нема ту "непријатно", него се ради о прекорачењу овлашћења. Жена није имала потребе да буде опрезнија или одмеренија јер је слобода говора њено право које гарантује Устав. Није то питање нечијег расположења. Полицајац који приведе некога без разлога мора да буде строго кажњен. Он има овлашћење да употреби силу да би штитио грађане, а не да би их малтретирао.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije ona privedena zbog ometanja policije u vršenju dužnosti - jer da je tako, uhapsili bi je odmah na početku i ne bi se ništa ni raspravljali sa njom - nego zato što je policajca pogodilo njeno "sram vas bilo!". Na snimku se vidi da se pandur nešto raspravlja sa njom, onda se okreće da ode, polazi, i čim mu je ona dobacila "sram vas bilo!", naglo se vraća nazad i počinje da je vuče prema marici; sve naočigled njene ćerke. Nije postojala apsolutno nikakva potreba za takvim ponašanjem, dakle definitivno je prekoračenje službene dužnosti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Ратко :(' timestamp='1352937944' post='746163] Pa jeste, ali u onom prvom talasu rekla je šta ima, čovek je poslušao, okrenuo se da ode, a ona opet. Ne opravdavam pandura, ali i ona je trebala malo da iskulira

šta bre da iskulira? čovek je saslusao- kazes? to sto je on nju saslusao dve sekunde, ne znaci da nema razloga da mu kaze da treba da ga bude sramota... dosao tu i trenira strogocu... iskoriscava svoj polozaj da leci frustracije na neduznim ljudima... kakvo obavljanje duznosti... kad vam jednom nesto, ili negoga nepravedno oduzmu, i kad vam policija preti da ce idete sest meseca u zatvor jer ste se usudili da iskoristite sposobnost govora i kazete svoje misljenje- tad pisite ovakve stvari...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е зобг оваквих ствари где се показује да Србије нема као државе и да је ово фарса где живимо, ја мојим ђацима говорим да кад заврше школу беже одавде и да се не осврћу ко Лот што се није освртао за Содомом!

Свако је данас учитељ...

Ја сам за то да се укине полиција. Па да се лепо сами обрачунавамо.

Ако знате све како треба полиција да се понаша, што се не запослите у полицији па покажете примером?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нећу коментарисати разлог исељења. При том сам убеђен да та адвокатица која је "пре" њих "купила" стан има још таквих станова једно 5. Такође нећу ни помишљати да она има икакве везе са правдом. То је стране реч за већину правника.

Али ћу итекако да коментаришем оног задриглог пандурчину кога треба уштројити јер му оно што има међ ногама одавно и не треба и усахло је. Пази на коме он спроводи закон! На деци!!! Њима прети! При томе, не сме, драги Жељко, без присуства родитеља ни попреко да их погледа! Тако вели закон! Али он је изнад њега! Ако њега у вршењу дужности омета жена која га критикује и с правом каже да треба да га буде срамота, онда је заиста свест овог пандура чак и испод нивоа свести оних СА одреда из 30-их година прошлог века, а његов министар не далеко од Геринга, или његов пајташ Аца од Гебелса!!!

Е зобг оваквих ствари где се показује да Србије нема као државе и да је ово фарса где живимо, ја мојим ђацима говорим да кад заврше школу беже одавде и да се не осврћу ко Лот што се није освртао за Содомом!

Iz malog sam mesta i svi se znaju i sve se zna . Zna se ko klincima valja drogu , to je javno i prestizno zanimanje danas i time se ljudi hvale , ne kriju .Zna se ko svercuje secer ,brasno i ostalo pa ljudi sami pricaju kako su se "snasli" . I nih naravno niko ne dira ali se zato zakon zustro primenjuje na one koji taj zakon postuju . Da ne govorim da postoji stroga selekcija u zaustavljanju automobila od starne saobracajne policije , da panduri ne smeju da uhapse pojedine lokalne siledzije itd...Ima i onih koji se savrseno dobro snalaze u takvim uslovima i razumljivo je da im ne odgovara da ljudi napustaju Srbiju u potrazi za normalnim zivotom jer nemaju na racun koga da zive ali ti ipak dobro savetujes svoje ucenike .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам за то да се укине полиција. Па да се лепо сами обрачунавамо.

Ако знате све како треба полиција да се понаша, што се не запослите у полицији па покажете примером?

Pa da... ukinuti odmah... ako ne mogu da hapse žene koje im kažu "Sram Vas bilo" kako onda da održavaju red i mir i sprovode zakon?

:)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa da... ukinuti odmah... ako ne mogu da hapse žene koje im kažu "Sram Vas bilo" kako onda da održavaju red i mir i sprovode zakon?

:)

Ма да је само то, него пишу казне за неисправна возила и свашта још нешто раде. Криминалци једни.

Нећемо такву полицију и то ћемо гласно да вичемо из неког иностранства.

И велики Душко Радовић је предлагао једном месечно природну селекцију и возила и возача укидањем свих правила и прописа на 24 сата...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

MUP obezbedio smeštaj za porodicu Matić

Tanjug | 14. 11. 2012. - 22:48h | Komentara: 26

Po nalogu ministra unutrašnjih poslova i premijera Srbije Ivice Dačića u toku večeri obezbeđen je smeštaj, u hotelu MUP-a na Bežanijskoj kosi, za četvoročlanu porodicu vatrogasca Zorana Matića, a tom prilikom je saopšteno i da su građani, koji su prilikom protesta zbog iseljenja te porodice privedeni, pušteni iz policijske stanice.

ЛИНК

Па ко је, бре, тај Дачић да овако збрињава и удомљава?! Шта је он, власник МУП-овог хотела?! На шта то личи?

И овај Јанковић, какав је то заштитник??:

"Janković je istakao i da, iako paragrafi koji obavezuju sud i druge državne organe nisu na strani iseljenih, pravo nije uvek savršeno skrojeno po meri pravde i da zaštitnik građana zbog toga građanima pruža podršku uvek kada se nepravdi usprotive na dostojanstven i nenasilan način.

- Isprovociran rečima 'sram vas bilo', delajući u okviru zakona, ali očigledno nepravilno procenjujući situaciju i shodno tome postupajući nepravilno, policijski službenik je priveo građanku koja je sa detetom odlazila od njega, što su zabeležile i medijske ekipe. Privedeni su, slično i drugi građani. Taj postupak prelio je čašu nepravde u ovom slučaju, a na žalost, vinovnici su policijski službenici - naveo je Janković."

Укинути полицајца одмах. Јуче. И овог Јанковића сменити јер није рекао полицајцима да су керови. Срам га било...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

MUP obezbedio smeštaj za porodicu Matić

Tanjug | 14. 11. 2012. - 22:48h | Komentara: 26

Po nalogu ministra unutrašnjih poslova i premijera Srbije Ivice Dačića u toku večeri obezbeđen je smeštaj, u hotelu MUP-a na Bežanijskoj kosi, za četvoročlanu porodicu vatrogasca Zorana Matića, a tom prilikom je saopšteno i da su građani, koji su prilikom protesta zbog iseljenja te porodice privedeni, pušteni iz policijske stanice.

ЛИНК

Па ко је, бре, тај Дачић да овако збрињава и удомљава?! Шта је он, власник МУП-овог хотела?! На шта то личи?

И овај Јанковић, какав је то заштитник??:

"Janković je istakao i da, iako paragrafi koji obavezuju sud i druge državne organe nisu na strani iseljenih, pravo nije uvek savršeno skrojeno po meri pravde i da zaštitnik građana zbog toga građanima pruža podršku uvek kada se nepravdi usprotive na dostojanstven i nenasilan način.

- Isprovociran rečima 'sram vas bilo', delajući u okviru zakona, ali očigledno nepravilno procenjujući situaciju i shodno tome postupajući nepravilno, policijski službenik je priveo građanku koja je sa detetom odlazila od njega, što su zabeležile i medijske ekipe. Privedeni su, slično i drugi građani. Taj postupak prelio je čašu nepravde u ovom slučaju, a na žalost, vinovnici su policijski službenici - naveo je Janković."

Укинути полицајца одмах. Јуче. И овог Јанковића сменити јер није рекао полицајцима да су керови. Срам га било...

Nisu kerovi evo ja kažem...ta reč je uvreda za pseću populaciju sHa_sarcasticlol

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisu kerovi evo ja kažem...ta reč je uvreda za pseću populaciju sHa_sarcasticlol

И тебе ухапсити. Јер ниси нашао одговарајућу реч него си само антипротиван.

Има да кажеш, као цео оркестар, да јесу керови. И тачка.

Држава дугује привреди 1,2 милијарде евра али батали то, важно да реп маше псом....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Треба се потрудити да "адвокатици" буде пријатно у новом стану. Пресело јој дабогда.

А судија који је донео пресуду? Па ови што су стан продали два пута? Има ту још за "дабогда"...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видим да је полиција била на висини задатка... Што ме и не чуди... Још увек се сећам те СПС-овске полиције пре 2000. Они раде оно што најбоље знају и што највише воле...

Какав министар, таква полиција... Уа!

ACAB ! *

* Да можеш да нас добијеш на фер, ти би био човек, а не кер !

.

..

...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јунак дана!

288649_milosav_f.jpg

Полицајац који је јуче у Вишњићевој улици ухапсио жену пред њеном малолетном ћерком је Милосав Стиковић, који обавља посао помоћника командира у Полицијској станици Стари град, ексклузивно сазнаје "Блиц".

Помоћник командира Стиковић хапсио је редом, како је приказано на бројним видео снимцима, све окупљене грађане који су желели да изразе незадовољство због принудног исељења породице ватрогасца Зорана Матића из Вишњићеве улице.

Најбруталније хапшење, које је изазвало бурну реакцију јавности јесте привођење жене у присуству њене малолетне ћерке. Полицајац је, након што му је рекла "срам Вас било" зграбио жену, ухватио је за рамена и, наочиглед њене ћерке и окупљених грађана и угурао је у полицијску марицу. Полицајац је затим извиждан.

Како сазнаје "Блиц", Стиковић у полицији ради већ 20 година и до сада није дисциплински кажњаван.

Заштитник грађана Саша Јанковић предложио је министру Ивици Дачићу да се у име Министарства извини свим грађанима који су приведени због ненасилне, јавне подршке породици Матић.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/353138/Otkriven-identitet-policajca-koji-je-redom-hapsio-u-Visnjicevoj

.

..

...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...