Jump to content

"Хемијска запрашивања"-још једна манипулација овим народом, или не!?


Препоручена порука

1 hour ago, Branka62 рече

Gde žive organizatori ( kogod da su ) ove ujdurme, njihove porodice, prijatelji? Imali neko od ovih upućenih ideju?

U Madridu... desno od Rakovice...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пошто сам се мало загрејао за тему, следећи пут кад будем сликав`о ,,мистерије" распитаћу се код куме која ради на аеродрому колико је летова и у које време било тога дана. Могуће да постоје и званични подаци о томе али ми је лакше овако. Упоредићемо број трагова са бројем прелетања па ће бар неке ствари да се искристалишу. Кога занима ,,лов на вештице"  нек се слободно продружи. Могуће и да јесам стварно параноик.

ПС..али то не значи и да ме не прате стварно..)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, ИгорМ рече

Подсећа на буриће за пиво :)

Great minds think alike!

1 hour ago, Juanito рече

Иза Тупољева се види траг док слеће, на јако малој висини. Само црни...

2d9z53p.jpg

Кад вози на ћумур тј. дрвени угаљ... Код њих можда ови ложачи убацивају нешто... :smeh1:

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Давор73 рече

Пошто сам се мало загрејао за тему, следећи пут кад будем сликав`о ,,мистерије" распитаћу се код куме која ради на аеродрому колико је летова и у које време било тога дана. Могуће да постоје и званични подаци о томе али ми је лакше овако. Упоредићемо број трагова са бројем прелетања па ће бар неке ствари да се искристалишу. Кога занима ,,лов на вештице"  нек се слободно продружи. Могуће и да јесам стварно параноик.

ПС..али то не значи и да ме не прате стварно..)

Ти си баш "упоран"

Није уопште битно за вас који верујете у ово, колико летова дневно има са АНТ (мсм, не треба ти кума, имаш ред летења па погледаш. Они летови који се не приказују, за њих ти ни кума наравно не може помоћи јер је плаћена да ћути и крије информације о овој завери)

За вас је битан податак колико има прелета преко територије наше земље. У зависности од доба године (тј. да ли је туристичка сезона), СМАТСА дневно опслужи од 2000-4000 ПРЕЛЕТА (у неким нормалним условима око 60 летелица на сат) изнад зоне своје одговорности (територије Србије, Црне Горе, Јадранске акваторије до Ортранта "пола" БиХ и изнад 3000 метара Космет), јер је наша територија тзв. прекретна тачка за даљи трансфер у и са Блиски/ог Исток/а.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, ИгорМ рече

Подсећа на буриће за пиво :)

Ovo isto podseća na buriće za pivo:

6-rorschach-type-inkblot-spencer-sutton.

i ovo

e74f618b6f34aa670ecf345e4c0658b8.jpg

;)

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Давор73 рече

Пошто сам се мало загрејао за тему, следећи пут кад будем сликав`о ,,мистерије" распитаћу се код куме која ради на аеродрому колико је летова и у које време било тога дана.

Imaš sajt na kojem možeš da vidiš sve putničke letove... obi je čini mi se već postavljao ss sa tog sajta... neko može i da ti da link... ja sam zauzet gledanjem u ove buriće...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Avocado рече

Imaš sajt na kojem možeš da vidiš sve putničke letove... obi je čini mi se već postavljao ss sa tog sajta... neko može i da ti da link...

Гледао сам и одговорио сам му...Него и мене почиње да смара тема помало. Наставићу други пут.

 

пре 7 минута, Милан Ракић рече

Они летови који се не приказују

Па буквално се о тим летовима и прелетањима и ради.

Ал да не будем досадан...

Хвала у сваком случају на доброј вољи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Препорука за уз тему, ако сте оно баш залудни :)

 

 

http://www.skripta.info/borislav-pekic-besnilo-pdf-download/

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Давор73 рече

Па буквално се о тим летовима и прелетањима и ради.

Ал да не будем досадан...

Хвала у сваком случају на доброј вољи.

Ок. Наравно да неће Флајт Радар приказати неки војни трансфер (као пре неко вече када је вршена смена у Баграму у Авганистану и када је преко Војводине, Темерина конкретно, јер ме Жељко звао да пита/каже да ли сам информисан шта је у питању); и углавном, на релацији Рамштајн-Баграм вршена је смена војске и технике, однсно и неке снаге су појачане у Авганистану. На флајт радару наравно тај податак нећеш наћи (иако су и ВИП летови политичара "воде" као војни, ономад када је Си долазио-има и репортажа за Поуке коју сам тада написао, јер су га наши ловци пресрели и ескортовали до АНТ-тај лет је рецимо могао да с прати на Флајт радару)

АЛИ! ТО НЕ ЗНАЧИ ДА АКО ОБИЧАН ПУК ПРЕКО ФЛАЈТ РАДАРА НЕ ЗНА ЗА ТАЈ НЕКИ ЛЕТ, да говорећи о нама, СМАТСА, ВОЈИН, РВ и ПВО НИСУ ОБАВЕШТЕНИ И НЕ ЗНАЈУ о том прелету. И зашто и због чега. Не може ничији авион, тек тако да прелети а да о томе нико не зна... Или су као твоја кума плаћени да ћуте :))) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И извињавам се наравно на овом цинизму око куме, ето можда је и неслана шала

Наравно, немам намеру икога да убеђујем.

Покушао сам тамо да објасним.

Ако изузмемо у највећем броју случајева незнање из аеродинамике, метеорологије и термодинамике; дакле, ако све то склонимо у страну и на трен поверујемо да је све ово овако, описао сам тамо и како и колико и на који начин и који број људи мора бити у завери ћутања..

Па како воља вам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Милан Ракић рече

Па како воља вам

А је л сте обавези и овако да ширите дезинформанције или је довољно да само ћутите? :D

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...