Jump to content

"Хемијска запрашивања"-још једна манипулација овим народом, или не!?


Препоручена порука

Ovo su neki moji snimci u vezi chemtrails-a :

https://www.youtube.com/watch?v=R7v1iduEqEs

https://www.youtube.com/watch?v=3StHiGlsTpw

 Na prvom snimku, jasno se moze videti da je taj dan bio suncan, sa potpuno cistim nebom od oblaka. Medjutim, jedna polovina neba je skroz cista, dok je druga polovina neba, skroz isarana i prozeta sa mnogobrojnim tragovima hemijskih isparenja.

Inace, zaprasivanje se vrsi u posebnim vremenskim uslovima, kada nema jakog vetra, kise, mnogo oblaka i slicno. Narocito nocu i ujutro i predvece.  Kada avion ispusti hemijski trag, vremenom, pola sata do sat vremena, dolazi do rasprsavanja tog hemijskog traga na nebu, i dobija se neka vrsta 'paucine' i prozirnih 'zavesa' koja se sire po nebu i kasnije padaju na zemlju.

Imao sam prilike, da gledam bezbroj puta ovaj scenario, jer mesecno, desetak dana zbog posla provodim napolju, van grada.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Bokisd рече

Ovo su neki moji snimci u vezi chemtrails-a :

https://www.youtube.com/watch?v=R7v1iduEqEs

https://www.youtube.com/watch?v=3StHiGlsTpw

 Na prvom snimku, jasno se moze videti da je taj dan bio suncan, sa potpuno cistim nebom od oblaka. Medjutim, jedna polovina neba je skroz cista, dok je druga polovina neba, skroz isarana i prozeta sa mnogobrojnim tragovima hemijskih isparenja.

Inace, zaprasivanje se vrsi u posebnim vremenskim uslovima, kada nema jakog vetra, kise, mnogo oblaka i slicno. Narocito nocu i ujutro i predvece.  Kada avion ispusti hemijski trag, vremenom, pola sata do sat vremena, dolazi do rasprsavanja tog hemijskog traga na nebu, i dobija se neka vrsta 'paucine' i prozirnih 'zavesa' koja se sire po nebu i kasnije padaju na zemlju.

Imao sam prilike, da gledam bezbroj puta ovaj scenario, jer mesecno, desetak dana zbog posla provodim napolju, van grada.
 

Administrator pouka Rakic, vojni pilot (!) u penziji, kaze da je to kondenzacija vodene pare...zamisli?!

Otkud bi on mogo znati.... 

A dokazi su svuda oko nas, nikad ljudi nisu bili tolko lakoverni i brljivi nego u poslednjih deset godina... svasta im se prividja i stice se utisak kolektivne neobrazovanosti... eto toliko su nas urnisali harpom, kemtrejlsima, otrovima i evolucijom...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

Administrator pouka Rakic, vojni pilot (!) u penziji, kaze da je to kondenzacija vodene pare...zamisli?!

Otkud bi on mogo znati....

A dokazi su svuda oko nas, nikad ljudi nisu bili tolko lakoverni i brljivi nego u poslednjih deset godina... svasta im se prividja i stice se utisak kolektivne neobrazovanosti... eto toliko su nas urnisali harpom, kemtrejlsima, otrovima i evolucijom...

Nisam citao celu temu, ali, znam sta sam video svojim ocima, godinama.

Ako je vodena para, zasto se rasprsuje i siri po nebu u raznim oblicima, kao neka prozirna zavesa ili paucina i tako stoji satima u vazduhu ?

Zasto se rade te stvari samo u odredjenim vremenskim uslovima ?  Zasto neki avioni, imaju trag , a neki ne ? I , to u istom vremenskom intervalu, jedan avion pored drugog ?

Mnogo pitanja.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам који би интерес ("без њега нема сврха цела прича") био неком да загађује природну средину, људе, животиње...да испушта којекаве ларве микробе или шта ког, да ремети екосистем... Шта после може очекивати овде, одавде и од нас или других народа јер колико видим није само код нас помама о тим траговима и то већ годинама? Колико сам укапирао цео свет се онда прска, трује и стихијски убија народ, загађује природа да се не може лако производити храна па им се онда по тој идеји продаје "здрава"... :trtmilo: Одакле ће производњу "незагађене" хране која се иначе већ довољно прска којекаквим пестицидима одржавати, увозити...? Која земља се "не прска" а хоће да нам ували своју храну или има неких сличних намера па да посумњам? Сва та прича око монсанта, трагова, харпа, контроле масе, смањења популација, вакцина... мени је шупља. Могу да прихватимда све што човек ради, производи, тестира, врши експерименте може имати и негативне утицаје по човека али генерализовати и глобализовати проблем је за мене превише. Пази за мене који се чак трипујем предајника или појачивача сигнала за мобилне мреже око моје зграде :)

Смањење популације? Онда су промашили територију, ми се и овако губимо сами са собом, не треба нам опрашивач. Већи проблем су гладне и сиромашне земље а и јефтиније их је нахранити и покренути процес производње хране па да се сами старају о себи (уз то и увести неку иновацију) него улагати милијарде у овакве идеје.

Разумем да се раде неки експерименти, можда су многи од тих и неповољни по здравље људи и лоше утичу на природу али зашто би неко изазивао ланчану катастрофу у целом свету? 

Осим да нас држе под контролом и у страху као и ови администратори на поукама :ani_biggrin:

А зашто виђамо те трагове само у одређеним условима можда крајичком ока може да се види у овом тексту (који сам иначе рандом закачио за минут гуглања) - Ваздухопловна метеорологија

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико сам ја упознат ово је планетарна тема а не само доколица затуцаних и параноичних србаља. Швеђани су чак тужили своју владу због истих.

Бтв. Некад кад се погледа небо испада да малтене сваки становник иде приватним авионом на посао, толико је трагова. Пуно ту тога смрди а објашњења нигде...

Ово доле није Хитроу, само да се зна.

chemtrails-geoengineering1.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Bokisd рече

Nisam citao celu temu, ali, znam sta sam video svojim ocima, godinama.

Ako je vodena para, zasto se rasprsuje i siri po nebu u raznim oblicima, kao neka prozirna zavesa ili paucina i tako stoji satima u vazduhu ?

Zasto se rade te stvari samo u odredjenim vremenskim uslovima ?  Zasto neki avioni, imaju trag , a neki ne ? I , to u istom vremenskom intervalu, jedan avion pored drugog ?

Mnogo pitanja.
 

Мрзи ме сад да гуглам, али колико се сећам то да ли трагови остају на небу, колико дуго остају, да ли се расплињују и зашто се код неких авиона виде а код неких не, има везе са типом авионског мотора, влажношћу и температуром ваздуха. Кад Милан наиђе, он ће да објасни стручније.

Ево да га позовем за сваки случај: @Милан Ракић   :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://www.vestinet.rs/pogledi/na-srbiju-bacaju-otrov-iz-aviona

Изгуглах занимљив чланак на тему.....ne_shvata

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Рапсоди рече

http://www.vestinet.rs/pogledi/na-srbiju-bacaju-otrov-iz-aviona

Изгуглах занимљив чланак на тему.....ne_shvata

 

Pa cekajbre Rapso... pogledaj prvo onaj sajt, vidi kakve tekstove imaju. Pogledaj jezik kojim je clanak napisan, obrati paznju na neprofesionalnost autora i na kraju krajeva obrati paznju na samu stranicu, aljkavo uredjena, fale fotograifije... gde god pogledas sve bukvalno vristi "MI NISMO OZBILJAN MEDIJ. MI SMO MAMAC ZA BUDALE KOJE KLICU SVAKU GLUPOST KOJU VIDE NA FEJSU!"

Ja oduvek ovo najvise zameram svim antivakcerima, anti TE, chemtrejlersima, haarpovcima (sasvim "slucajno" se radi o jednoj istoj grupi ljudi). NEOPHODNO vam je sto pre da razvijete zdrav kriticki odnos prema vestima koje vam stizu.

 

Ovo radim zbog tebe, inace se ne bih na ovim stvarima zadrzavao duze od mikrosekunde...

Цитат

Sada već skoro čitavu deceniju vrši se intenzivno zaprašivanje stanovništva Srbije i mnogih drugih zemalja iz vazduha.

Odakle autor ovo zna? od kad novinarski clanci ovako smelo izbacuju tvrdnje? Jel to neko utvrdio, jel neko izmerio, jel neko objavio? Ne. Ovo autor lupa gluposti. Uzeo internet spekulaciju i svojevoljno je proglasio za apsolutnu cinjenicu. svakom pametnom coveku je jasno da nakon prve recenice treba da klikne na iks u gornjem desnom uglu, ali mi nastavljamo dalje, sto bi reko Mirko Alvirovic...

 

Цитат

Radi se o za te svrhe specijalno modifikovanim avionima koji sa velikih visina izbacuju, odnosno raspršuju, određene biološke agense čiji je tačan hemijski sastav zasad nepoznat, kao i sama svrha zbog koje se ovakva jedna operacija obavlja. 

Haha, pa cekaj bre burazeru... ne znas sta se baca, ne znas zasto se baca al ZNAS da SE baca? Iskreno, moj kinac bi napisao uverljiviju laz...

 

Цитат

Bez obzira na mnoge žalbe građana, pogotovo u SAD, postojanje ovakve jedne operacije zvanično se negira, a svi oni koji o ovome javno pričaju automatski se svrstavaju u kategoriju konspirativnih teoretičara. Svesni da vrlo lako možemo biti svrstani u tu kategoriju, odlučili smo da doprinesemo širenju istine o genocidu koji se vrši nad stanovništvom Srbije i sveta.

Jao, jao... gradjani Srbije su nekontrolisano zahvalni zbog ove zrtve! Jadne vesti.net... gde oni sve podmecu ledja samo da spase srbiju od zlocinaca... BLJUUUUUUUC!

 

Цитат

U knjigama „Death from the Skies“ i „Healing Codes for the Biological Apocalypse“, Dr Len Horowitz tvrdi kako se radi o raspršivanju priona, belančevina koje su u stanju da se pod određenim okolnostima pretvore u kristale, a onda zavisno od toga kojim se frekvencijama izlože, izazivaju određene bolesti kao npr. „bolest ludih krava“, Creutzfeld Jacobs Sindrom, i ceo niz drugih zdravstvenih poremećaja kod ljudi i životinja.

Pa jel rece malopre da se ne zna sta prskaju?

 

Цитат

Prema Horowitz-u, nakon što se stanovništvo inficira prionima, dovoljno je da se određeni regioni izlože elektromagnetnim talasima specifičnih frekvencija, uz pomoć tzv. HAARP sistema, preko tornjeva za mobilnu telefoniju, GWEN tornjeva itd. – i da ljudi u tom regionu obole od određenih bolesti.

E ovo je vec advanced level... uzmes dve teroije zavere pa ih spojis u jednu! :D:D:D 

Prvo aviJoni prskau a posle se pali HAARP i zavrsava poso! :)

 

Цитат

Što se tiče Srbije, prema rezultatima istraživanja „Opterećenje bolestima i povredama u Srbiji“, vodeći uzroci obolevanja kod muškaraca bili su ishemijska bolest srca, šlog i rak pluća, dok su za žene to bili šlog, ishemijska bolest srca, rak dojke i dijabetes. Zdravstveno stanje odraslog stanovništva karakteriše blago povećanje opšte stope obolevanja, u kome dominiraju bolesti sistema za disanje, sistema krvotoka i mišićno – koštanog sistema i vezivnog tkiva.

Ovo je sjajno. Uzmes random mediciniski podatak i samo ga umentes u tekst bez ikakvog povoda ili objasnjenja. Realno, ti si cist, nista nisi direktno sugerisao, ali povecanje stopa bolesti? Pa kome nije jasno da je tome uzrok gorepomenuta sprega dvaju sistema a nikako nacin zivota  u srba koje se evo nije menjao vec milenijumima taj fakat nije normalan.

Цитат


Postoje i neke indikacije da bi se ovde moglo raditi i o veštačkom indukovanju genetske mutacije kod čoveka.

Namerno uzrokovanje određenih bolesti uzima u obzir kao jedna od mogućih metoda kojom tzv. „tajna vlada“ planira da se reši suvišne populacije, odnosno, da kontroliše broj stanovništva naše planete, jer je to, navodno, i jedan od glavnih elemenata tzv. Novog Svetskog Poretka.

 

O maj gad Rapso... o... maj... gad...

Izvinjavam se svima, ali moje licno misljenje je da BUKVALNO samo budale mogu da poveruju u ovakve gluposti.... ne znam dal ovo zasluzuje ban ali ja sam zaista iskren. Ovo se ne odnsoi na forum nego na zivot...

 

Цитат

Takođe je primećeno da područja koja se redovno zaprašuju postaju sušna te je to navelo mnoge da zaključe kako se ovde radi o modifikaciji klime.

BRateeeeuuuuuu! Ovi chemtrailsovi, sve radnje rade! Sveeee! I genetske mutacije kod ljudi, i promenu raspolozenja, i patoloski agensi u vazduhu, i obolevanja dece i na kraju kontrola vremena!!! Da sam lik iz stripa ne bih mogao u ovo da poverujem...

 

Цитат

Već odavno jedna veća grupa ljudi prati ove nebeske aktivnosti, uzima uzorke iz tih hemo-mlaznica i prema nalazima iz nekih privatnih laboratorija, u njima se nalaze različiti biološki i patogeni agensi, od mikroorganizama pa do određenih metala kao što su npr. soli barijuma i aluminijske čestice mikronskih dimenzija.

Jel ovo dobar trenutak da podsetim na drugi pasus i kome covek kaze kako niko ne na sastav gasova?

 

E pa zaboravi na to posto sledi detaljan sastav chemtrails gasova:

Цитат

1. Pseudomonas Aeruginosa – bakterija koja napada većinom respiratorni sistem čoveka;
2. Pseudomonas fluorescens; izaziva infekcije krvi i respiratornog sistema;
3. Serratia marcescens – upala pluća, upala mozga, upala srčanog mišića;
4. Mycoplasma fermentes incognitus, vrsta patogenog mikroorganizma za koju se pretpostavlja da je stvorena bio-inženjeringom u američkim vojnim laboratorijama i koja je pronađena kod 45% američkih vojnika koji boluju od tzv. golfskog sindroma;
5. Streptomyces i druge vrste gljivice;
6. Neke vrste kvasaca; BUDJAV LEBAC...
7. Određene bakterije koje sadrže specifične enzime koji su u stanju da izmene genom čoveka; KOJE BAKTERIJE! KOJI ENZIMI!!!!!
8. Soli barijuma;
9. Aluminijum – čestice mikronskih dimenzija; (interesantno je da ljudi koji pate od Alchajmerove bolesti imaju veću količinu aluminijuma u mozgu);
10. Ethylene dibromide (dibrometan) C2H4Br2– kancerogeni dodatak za gorivo i insekticid, mirisa sličnog hloroformu; izaziva depresiju CNS-a, edem pluća i nadražuje sluznicu respiratornog trakta; čini se da je on uzročnik i karakterističnog kašlja („kemtrejl kašalj“) koji se javlja kod ljudi nakon zaprašivanja određenog područja;
11. Dehidrirane ljudske crvene i bele krvne ćelije (eritrociti i leukociti); HAHHAH CEMU?
12. Fibrozni filamenti (njihova uloga je navodno da omoguće određenim mikroorganizmima koji se nalaze u ovoj hemijskoj smesi da živi stignu do zemlje, jer bi ih normalni atmosferski uslovi uništili. Tako se na područjima zaprašivanja mogu naći smeđe fibrizne niti slične paučini koje su veoma toksične.);
13. Virusi i prioni nisu zvanično potvrđeni; njihovo prisustvo se samo nagađa. PA JBT Kako mozes da "nagadjas" kad si kompletan gas "rasclanio" na sastavne delove? KOji je razlog sto nisi mogao da nadjes viruse?

 

I jos jedno pitanjce... STA od ovih sastojaka zapravo utice na klimu i na koji nacin tacno?

 

 

Mene bas briga ali budite posteni prema sopstvenoj inteligenciji. ne dajte da vas prave budalama... ozbiljno.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Imao sam snimljeno jos dosta video materijala i nekoliko stotina slika ( S4 i S7 telefon ) , ali sam izbrisao.

Recimo, zanimljivo je da sam vidjao, dva aviona, skoro na istoj ruti, razlika u nekoliko minuta, jedan ima trag, drugi nema.

Ili, jedan veliki i dugacki trag skoro preko polovine neba, na jednom mestu se prekida trag, pa se nastavlja. Da je samo kondezacija, ne bi trebalo da se dogadjaju ovakve pojave.

Ili, pre podne, isarano nebo sa hemijskim tragovima. Isti dan, vremeski uslovu isti, .... popodne, nema tragova na nebu , ne postoji ni jedan jedini trag na nebu, iako avioni i dalje prolaze.

Gde su onda kondezacije ? Nemoguce je da nijedan avion nema bar neki mali trag.

Ne znam, da li moze kondezacija da se zadrzi na nebu nekoliko sati i da se rasprsi na nebu i da napravi razne 'vazdusaste' oblike po celom nebu ?
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, cloudking рече

 

Pa cekajbre Rapso... pogledaj prvo onaj sajt, vidi kakve tekstove imaju. Pogledaj jezik kojim je clanak napisan, obrati paznju na neprofesionalnost autora i na kraju krajeva obrati paznju na samu stranicu, aljkavo uredjena, fale fotograifije... gde god pogledas sve bukvalno vristi "MI NISMO OZBILJAN MEDIJ. MI SMO MAMAC ZA BUDALE KOJE KLICU SVAKU GLUPOST KOJU VIDE NA FEJSU!"

Ja oduvek ovo najvise zameram svim antivakcerima, anti TE, chemtrejlersima, haarpovcima (sasvim "slucajno" se radi o jednoj istoj grupi ljudi). NEOPHODNO vam je sto pre da razvijete zdrav kriticki odnos prema vestima koje vam stizu.

 

Ovo radim zbog tebe, inace se ne bih na ovim stvarima zadrzavao duze od mikrosekunde...

Odakle autor ovo zna? od kad novinarski clanci ovako smelo izbacuju tvrdnje? Jel to neko utvrdio, jel neko izmerio, jel neko objavio? Ne. Ovo autor lupa gluposti. Uzeo internet spekulaciju i svojevoljno je proglasio za apsolutnu cinjenicu. svakom pametnom coveku je jasno da nakon prve recenice treba da klikne na iks u gornjem desnom uglu, ali mi nastavljamo dalje, sto bi reko Mirko Alvirovic...

 

Haha, pa cekaj bre burazeru... ne znas sta se baca, ne znas zasto se baca al ZNAS da SE baca? Iskreno, moj kinac bi napisao uverljiviju laz...

 

Jao, jao... gradjani Srbije su nekontrolisano zahvalni zbog ove zrtve! Jadne vesti.net... gde oni sve podmecu ledja samo da spase srbiju od zlocinaca... BLJUUUUUUUC!

 

Pa jel rece malopre da se ne zna sta prskaju?

 

E ovo je vec advanced level... uzmes dve teroije zavere pa ih spojis u jednu! :D:D:D 

Prvo aviJoni prskau a posle se pali HAARP i zavrsava poso! :)

 

Ovo je sjajno. Uzmes random mediciniski podatak i samo ga umentes u tekst bez ikakvog povoda ili objasnjenja. Realno, ti si cist, nista nisi direktno sugerisao, ali povecanje stopa bolesti? Pa kome nije jasno da je tome uzrok gorepomenuta sprega dvaju sistema a nikako nacin zivota  u srba koje se evo nije menjao vec milenijumima taj fakat nije normalan.

O maj gad Rapso... o... maj... gad...

Izvinjavam se svima, ali moje licno misljenje je da BUKVALNO samo budale mogu da poveruju u ovakve gluposti.... ne znam dal ovo zasluzuje ban ali ja sam zaista iskren. Ovo se ne odnsoi na forum nego na zivot...

 

BRateeeeuuuuuu! Ovi chemtrailsovi, sve radnje rade! Sveeee! I genetske mutacije kod ljudi, i promenu raspolozenja, i patoloski agensi u vazduhu, i obolevanja dece i na kraju kontrola vremena!!! Da sam lik iz stripa ne bih mogao u ovo da poverujem...

 

Jel ovo dobar trenutak da podsetim na drugi pasus i kome covek kaze kako niko ne na sastav gasova?

 

E pa zaboravi na to posto sledi detaljan sastav chemtrails gasova:

 

I jos jedno pitanjce... STA od ovih sastojaka zapravo utice na klimu i na koji nacin tacno?

 

 

Mene bas briga ali budite posteni prema sopstvenoj inteligenciji. ne dajte da vas prave budalama... ozbiljno.

A sve su organizovali Big Pharm. i Monsanto. Koji će da proizvode vakcine, protiv ovako izazvanih bolesti, i GMO, koji će jedino i uspevati u izmenjenoj klimi. Zgrnuće silne pare.12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам само над БГом насликав`о камару фајлова, него сам их побрисао јер више уопште немам дилему да ли нас праше или  не. Занима ме само чиме. Занимљиво да је један мој другар исту ствар видео и у Москви кад је био а и на југу Србије где није било живе душе, човек је планинар. Мени пада на памет прича око озонског омотача и његове заштите и шутње због неизазивања панике, што би било и најбоље од свега, али пошто ,,они" упорно избегавају тему имам и те каквих разлога за запитаност.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, cloudking рече

Pa cekajbre Rapso... pogledaj prvo onaj sajt, vidi kakve tekstove imaju. Pogledaj jezik kojim je clanak napisan, obrati paznju na neprofesionalnost autora i na kraju krajeva obrati paznju na samu stranicu, aljkavo uredjena, fale fotograifije... gde god pogledas sve bukvalno vristi "MI NISMO OZBILJAN MEDIJ. MI SMO MAMAC ZA BUDALE KOJE KLICU SVAKU GLUPOST KOJU VIDE NA FEJSU!"

Чек, прво аплауз, за театар мајстора....:aplauz:

Друго, где има дима има и ватре, а треће  реци ми али озбиљно ? Зар ти мислиш да сав свет у добру лежи ? Да све што се дешава лоше у свету је продукт случајности, а не неке осмишљене акције иза затворених врата ? Ти изгледа ми ниси чуо ни за масоне ни за језуите, а ако јеси онда су они за тебе само добре чикице које много воле и нас Србе и остатак света. 

  • Волим 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Давор73 рече

Колико сам ја упознат ово је планетарна тема а не само доколица затуцаних и параноичних србаља. Швеђани су чак тужили своју владу због истих.

Бтв. Некад кад се погледа небо испада да малтене сваки становник иде приватним авионом на посао, толико је трагова. Пуно ту тога смрди а објашњења нигде...

Ово доле није Хитроу, само да се зна.

chemtrails-geoengineering1.jpg

А где је на авиону смештен "резервоар" за ту хемикалију? Да би избацио нешто на путу од неколико стотина или хиљада километара треба му велика количина "тога", шта год то било...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Grizzly Adams рече

А где је на авиону смештен "резервоар" за ту хемикалију? Да би избацио нешто на путу од неколико стотина или хиљада километара треба му велика количина "тога", шта год то било...

Препостављам да си ово видео већ више пута...ал ајд...Нема ту никакве енигме.

chemtrails-unutrasnjost.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Давор73 рече

Препостављам да си ово видео већ више пута...ал ајд...Нема ту никакве енигме.

chemtrails-unutrasnjost.jpg

Тома Николић иде у званичну посету и носи томовачу за поклањање?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...