Jump to content

"Хемијска запрашивања"-још једна манипулација овим народом, или не!?


Препоручена порука

Ако си иоле у стању, држи се РЕАЛНОСТИ.

Ja ti kažem da je tealnost da militantni ateisti i antihristovi borci trenutno pri zaprašivanju koriste hemikalije da bi ubili što više anđela, tako da kada dođe do finalnog obračuna antihristu bude lakše da pobedi. A ti ako hoćeš veruj u svoje bajke.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja ti kažem da je tealnost da militantni ateisti i antihristovi borci trenutno pri zaprašivanju koriste hemikalije da bi ubili što više anđela, tako da kada dođe do finalnog obračuna antihristu bude lakše da pobedi. A ti ako hoćeš veruj u svoje bajke.

:)) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Него, имам примедбу што се тиче овог форума.

 

Једна је да ко год неки члан унесе измене у свом посту не обележава се да је извршена измена уколико је неко други већ одговорио на првобитни непрерађени пост. Свака даља измена поста сасвим обесмишљава све даље ниже новије постове.

 

Друго, упућујем захтев да у року од пола сата да админ врати моје избрисане постове иначе слободно ме банујте. 

 

За оне искрене чланове овог форума који СТВАРНО занима у вези запрашивања, прочитајте од прве стране па до задње на овој страни.

 

За сваки случај ЗБОГОМ!

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Него, имам примедбу што се тиче овог форума.

 

Једна је да ко год неки члан унесе измене у свом посту не обележава се да је извршена измена уколико је неко други већ одговорио на првобитни непрерађени пост. Свака даља измена поста сасвим обесмишљава све даље ниже новије постове.

 

Друго, упућујем захтев да у року од пола сата да админ врати моје избрисане постове иначе слободно ме банујте. 

 

За оне искрене чланове овог форума који СТВАРНО занима у вези запрашивања, прочитајте од прве стране па до задње на овој страни.

 

За сваки случај ЗБОГОМ!

У сваком случају, хвала ти на труду.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pazi Zdusane ako si mislio da je prosvetljivanje naroda lak posao prevario si se. Ne moze to tako "obrisali mi post - zbogom!". Bill Gates nije izgubio nadu kad  u pocetku stopa autizma i steriliteta posle vakcinisanja nije dostizala neki znacajniji porast a vidi danas kako je. Ne smes tako lako da odustajes! xD

Sa tim uvidima koje imas dolazi i velika odgovornost. Imas duznost da siris te informacije dalje uprkos svim preprekama!! xDD

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pazi Zdusane ako si mislio da je prosvetljivanje naroda lak posao prevario si se. Ne moze to tako "obrisali mi post - zbogom!". Bill Gates nije izgubio nadu kad  u pocetku stopa autizma i steriliteta posle vakcinisanja nije dostizala neki znacajniji porast a vidi danas kako je. Ne smes tako lako da odustajes! xD

Sa tim uvidima koje imas dolazi i velika odgovornost. Imas duznost da siris te informacije dalje uprkos svim preprekama!! xDD

Кад ми је ВЕЋ неки админ обрисао мој први пост, то много говори о њему, а и ко зна колико је њих админа са њим. Очигледно је да је овај форум под контролом тј. не дозвољава да истина изађе на видело и немам стрпљења да се борим са таквим админом и инима ......

Link to comment
Подели на овим сајтовима

brate ako mozes napisi iznova, sad ima nas koje zanima sta je to zabranjeno

Могу, због Вас и осталих непросвећених и наивних чланова овог форума:

 

http://facebookreporter.org/2014/04/30/%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%BA%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B5-%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B0-chemtrails-%D0%B7%D0%B0/

 

Овде имате готово све линкове у вези запрашивања:

 

http://facebookreporter.org/2013/11/09/%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7-%D0%B1%D0%B8%D0%BE-%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B0-%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B8-%D0%B7/

 

Веза Бил Гејтса и запрашивања, а и вакцинисања, и.........

 

http://www.vestinet.rs/pogledi/da-li-bil-gejts-zna-zasto-zaprasuje-planetu

 

http://facebookreporter.org/2014/04/17/%D1%88%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BD%D0%BE-%D0%B1%D0%B8%D0%BB-%D0%B3%D0%B5%D1%98%D1%82%D1%81-%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BE-%D0%BF/

 

http://facebookreporter.org/2012/04/11/%D0%B1%D0%B8%D0%BB-%D0%B3%D0%B5%D1%98%D1%82%D1%81-%D1%84%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%B8%D1%98%D0%B5%D1%80-%D0%BA%D0%B5%D0%BC%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%98%D0%BB%D1%81%D0%B0/

 

 

 

У вези америчког "Стоунхенџа":

 

http://vizionarski.wordpress.com/2012/04/19/%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%83%D0%BD%D1%85%D0%B5%D0%BD%D1%9F/

 

 

Него, тај админ сигурно не види даље од свог носа кад мисли да је учинио "добро дело" брисањем мог првог поста, а не схвата да смо БУКВАЛНО СВИ  у СМРТНОЈ ОПАСНОСТИ, па чак и тај админ и његови најближи НИСУ ЗАШТИЋЕНИ ОД ТИХ ХЕМТРЕИЛСА. Исто се то односи и на наше пензионисане глупе пилоте (не пада им уопште на памет да тиме угрожавају и себе и своје породице) који обављају то запрашивање за дебеле паре тј. хонораре са уверењем да ако  држава (читај корумпирана колаборационистичка влада) Србија нема ништа против тога, онда нема опасности за све нас.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

mukice... koliko je tebi teško...

 

da ponovimo:

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Могу, због Вас и осталих непросвећених и наивних чланова овог форума:

 

http://facebookreporter.org/2014/04/30/%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%BA%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B5-%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B0-chemtrails-%D0%B7%D0%B0/

 

Овде имате готово све линкове у вези запрашивања:

 

http://facebookreporter.org/2013/11/09/%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7-%D0%B1%D0%B8%D0%BE-%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B0-%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B8-%D0%B7/

 

Веза Бил Гејтса и запрашивања, а и вакцинисања, и.........

 

http://www.vestinet.rs/pogledi/da-li-bil-gejts-zna-zasto-zaprasuje-planetu

 

http://facebookreporter.org/2014/04/17/%D1%88%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BD%D0%BE-%D0%B1%D0%B8%D0%BB-%D0%B3%D0%B5%D1%98%D1%82%D1%81-%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BE-%D0%BF/

 

http://facebookreporter.org/2012/04/11/%D0%B1%D0%B8%D0%BB-%D0%B3%D0%B5%D1%98%D1%82%D1%81-%D1%84%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%B8%D1%98%D0%B5%D1%80-%D0%BA%D0%B5%D0%BC%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%98%D0%BB%D1%81%D0%B0/

 

 

 

У вези америчког "Стоунхенџа":

 

http://vizionarski.wordpress.com/2012/04/19/%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%83%D0%BD%D1%85%D0%B5%D0%BD%D1%9F/

 

 

Него, тај админ сигурно не види даље од свог носа кад мисли да доприноси сакривању истине брисањем мог првог поста, а не схвата да смо БУКВАЛНО СВИ  у СМРТНОЈ ОПАСНОСТИ, па чак и тај админ и његови најближи НИСУ ЗАШТИЋЕНИ ОД ТИХ ХЕМТРЕИЛСА. Исто се то односи и на наше пензионисане глупе пилоте (не пада им уопште на памет да тиме угрожавају и себе и своје породице) који обављају то запрашивање за дебеле паре тј. хонораре мислећи да држава (читај корумпирана колаборационистичка влада) Србија нема ништа против тога.

brate, projekti metereoloske kontrole su stari preko 50 godina i radile su ih razne drzave, najvise amerika i rusija, to nije iz domena zavjera vec cinjenica, ali ne treba od toga praviti dzina.... jesu bacali teske metale u atmosferu, jesu, srbija to cini svake godine protugradnim raketicama koje imaju aerosolnu glavu u kojoj se nalazi neko jedinjenje srebra, ruski izum star 100 godina, ali ne treba od toga praviti naucnu fantastiku. ja sam licno protiv mjenjanja stvari u prirodi , samo mene niko nista ne pita , a posto mi nije ispunjena zelja da imam licno nuklearno naoruzanje ne slusaju me cak ni ovdje po forumu

Link to comment
Подели на овим сајтовима

brate, projekti metereoloske kontrole su stari preko 50 godina i radile su ih razne drzave, najvise amerika i rusija, to nije iz domena zavjera vec cinjenica, ali ne treba od toga praviti dzina.... jesu bacali teske metale u atmosferu, jesu, srbija to cini svake godine protugradnim raketicama koje imaju aerosolnu glavu u kojoj se nalazi neko jedinjenje srebra, ruski izum star 100 godina, ali ne treba od toga praviti naucnu fantastiku. ja sam licno protiv mjenjanja stvari u prirodi , samo mene niko nista ne pita , a posto mi nije ispunjena zelja da imam licno nuklearno naoruzanje ne slusaju me cak ni ovdje po forumu

E pa već si tugo na forumu misliš li da se mi forumaši plašimo nuklearnog oružija?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...