Jump to content

"Хемијска запрашивања"-још једна манипулација овим народом, или не!?


Препоручена порука

Шта? Неко је бомбардовао Србију у 21. веку осиромашеним уранијумом и касетним бомбама које су забрањене?!?

Е, који сте ви заверолози и паничари...Је л` неко видео то зрачење? Није! Значи - нема. Готово.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 6 months later...

Паметном је све ово довољно, а будали не вреди објаснити......

 

Е сад ви паметни направите алуминијумске фолије и ставите на главе..... а нас будале Бог чува. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е сад ви паметни направите алуминијумске фолије и ставите на главе..... а нас будале Бог чува. 

 

Већ после два минута си већ одговорио без да прочиташ горе са приложеним линковима? Свака ти част.

 

Ако чуваш себе и ДРУГЕ, и БОГ НАС чува или обратно ако не чуваш себе и нас (или другим речима ако не знате тј немате информације о дешавањима око нас) Бог НАС не чува уопште.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Млађони,

 

Izgleda da previše zna, obavestio sam Ložu. Oni će dalje da preuzmu...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Млађони,

 

Izgleda da previše zna, obavestio sam Ložu. Oni će dalje da preuzmu...

 

Аха, ти си значи тај шпијун потказивач који прослеђује информације масонској ложи.

 

Џабе. Има нас доста који знају много више од мене о томе, а ја знам тек само делић у "мору" песка. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Већ после два минута си већ одговорио без да прочиташ горе са приложеним линковима? Свака ти част.

 

Буразеру, одавно сам ја прочитао све те глупости. Боље ми овде да читам шта је Барон писао, макар ми представља неки колико толико изазов. 

 

Ти си тај који нема информација. Узми прочитај мало неки дебунк поред тога што си прочитао ово, па размисли два пута ко те ту фарба. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Буразеру, одавно сам ја прочитао све те глупости. Боље ми овде да читам шта је Барон писао, макар ми представља неки колико толико изазов. 

 

Ти си тај који нема информација. Узми прочитај мало неки дебунк поред тога што си прочитао ово, па размисли два пута ко те ту фарба. 

 

Ало, бре, нисам ти ја неки "буразер". Ако си као прочитао, онда то МНОГО говори о теби уопште тј. о неком ком уопште не интересује тј. мисли само на једну "много важну" ствар.

Узгред, ко је тај Барон? Шта ти је то "дебунк"? Зар си и ти почео да квариш србски језик и поред тога што си као бајаги овде на форуму Србин што пишеш ћириличним писмом? 

А одакле ти надмена идеја да ја немам информација? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

А одакле ти надмена идеја да ја немам информација? 

 

Видим у које глупости верујеш. Авиони за собом остављају врео ваздух(+ остатке сагоревањ керозина), из мотора, тај врео ваздух када дође у додир са хладним гасовима у атмосгери ствара кристале леда и "облаке"(облак настаје мешањем топлог и хладног ваздуха). Ти кристали леда и ти облаци су оно што ови твоји генијалци зову "кемитрејлс"... ко не зна шта се то дешава и зашто авион оставља трагове, тај је дебело необразован и нема информација. 

 

И што је најтужније... то је градиво географије за средњу школу. Тамо лепо професор прича како настају облаци (мешањем топлог и хладног ваздуха) па би довољно интелигетан човек сам закљушио да је темепратура коју мотор авиона избаца висока, а температура ваздуха на висини на којој авион лети - ниска. Самим тим.... закључите сами. .) 

 

Зар си и ти почео да квариш србски језик и поред тога што си као бајаги овде на форуму Србин што пишеш ћириличним писмом? 

 

 

Нисам ја Србин. Видиш да ми на аватару није застава Републике Србије (погледај распоред боја) 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видим у које глупости верујеш. Авиони за собом остављају врео ваздух, из мотора, тај врео ваздух када дође у додир са хладним гасовима у атмосгери оставља кристале леда. Ти кристали леда су оно што ови твоји генијалци зову "кемитрејлс"... ко не зна шта се то дешава и зашто авион оставља трагове, тај је дебело необразован и нема информација. 

 

 

Нисам ја Србин. Видиш да ми на аватару није застава Републике Србије (погледај распоред боја) 

Да ли си ти уопште пратио свакодневна збивања на небу задњих неколико година? 

 

Какав бре врео ваздух? Дај објасни како то да исти авиони летели без икаквог трага тј.тзв. кондензације иза себе. Виђао сам то мноштво пута. А ти? Што овде млатиш празну сламу својим умишљеним теоретским објашњењима место да пратиш збивања на небу?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Дај објасни како то да исти авиони летели без икаквог трага тј.тзв. кондензације иза себе.

 

Кад то? Јел си пратио небо 1943 например? 

popscicontrails-full.jpg

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад то?

 

Види се да ниси пратио нити пратиш збивања на небу место да овде млатиш празну сламу. И ко си ти да нам овде "паметујеш" са својим испразним теоретским објашњењима из твоје уображене главе?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видим да ми је неко избрисао мој први пост и задњи пост и да неко врши преуређења постова.

 

Довољно ми је да знам под чијим је надлештвом овај форум.

 

Не вреди да даље дискутујем. Ово је мој последљи пост. ЗБОГОМ!! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видим да ми је неко избрисао мој први пост и да врши преуређења постова.

 

Довољно ми је да знам под чијим је надлештвом овај форум.

 

Не вреди да даље дискутујем. Ово је мој последљи пост. ЗБОГОМ!! 

 

Eto ovoga sam se plasio xD  ... A i realno admini mogli biste malo da smanjite cenzuru...uskoro ce biti vise admina nego ostalih clanova...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...