Jump to content

Огласио се професор који је забранио девојчици да се прекрсти

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

  • Одговори 286
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Јесте мало офтопик, али не могу да се суздржим да не одговорим овом Драгом. Да су приватне школе стране европском духу је глупост. Оне су постојале још у Античкој Грчкој. Шта више, јако је интересантно да су све школе у Спарти биле државне, док су скоро све школе у Атини биле приватне. :)

Sto je samo jedan od bezbroj razloga za ogroman intelektualno duhovni jaz izmedju Sparte i Atine (u potpunu korist Atine naravno). I argument u korist teze da drustva sa sto vecom privatnom inicijativom napreduju na svim poljima dok drustva sa sto vecom kolektistickom inicijativom propadaju na svim poljima.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сврха државне школе је да направи послушне грађане који ће се дивити мудрости својих вођа и величати државу као највеће достигнуће човечанства. Зато је ту сваки израз индивидуализма непожељан, а ова тема је управо један пример тога.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли да браним професора дискусије ради или да се сложим, питање је сад?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е људи, хвала вам што дискутујете. Није да вам се шлихтам (јербо немам разлога, обзиром да сам влас` на форуму :)), али ако сам срео нормалне и здравомилсеће, слободне људе, истинске демократе, истинске слободољупце - то је онда ово место, овај форум. Заиста, дивно освежење у овој нашој суморној Србији, разапетој између леве и десне диктатуре, левог и десног једноумља.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е људи, хвала вам што дискутујете. Није да вам се шлихтам (јербо немам разлога, обзиром да сам влас` на форуму :)), али ако сам срео нормалне и здравомилсеће, слободне људе, истинске демократе, истинске слободољупце - то је онда ово место, овај форум. Заиста, дивно освежење у овој нашој суморној Србији, разапетој између леве и десне диктатуре, левог и десног једноумља.

Ацо мени је гушт кад ти "исучеш" свој језик ко сабљу бритку!

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ацо мени је гушт кад ти "исучеш" свој језик ко сабљу бритку!

А шта ти значи ово "гушт"? Први пут чујем. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е, другари, изгледа да су нашли новог кандидата за кршење секуларности.

http://www.kurir-inf...e-clanak-403164

Био сам са својим ђацима. Црква је била препуна, тесна да прими све ђаке. А присутни су били и директор канцеларије за вере и заменик министра просвете. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

а коментар "за разлику од већине њих, ја сам своје петице зарадила учећи" ????

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da, i koliko privatnih univerziteta imamo u Evropi? Ima ih, ali tamo ide sve "elita".. Te i da imaš novac i najbolje ocene neće da te prime ukoliko ne odgovaraš njihovm modelu brucoša.

Hvala, ja ostajem pri našim bečkim, pariskim, berlinskim, rimskim, moskovskim i drugim fakultetima i univerzitetima, autonomne, javne, i svima otvorene. ;)

To sve zbog jedne ideologije po kojoj fakuleta mora biti za svakoga i po kome je fakultet neki nastavak skolovanja.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...