Jump to content

Удружење Атеисти Србије поново протестује због...

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Vidi se koga su ateisti uzeli da slave Čarlsa Darvina koji je doneo najsramniju teoriju evolucije čoveka da je postao od majmuna. Gde je tu logika?

Evo ti malo za razonodu, pa kad pročitaš, pitaj tamo šta ti nije jasno:

Tema 1 sa 3291 odgovorom

Tema 2 - 1134 odgovora

:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vidi se koga su ateisti uzeli da slave Čarlsa Darvina koji je doneo najsramniju teoriju evolucije čoveka da je postao od majmuna. Gde je tu logika?

Veljo, mlad si. Treba puno učiti. Nešto što ti trenutno izgleda nelogično, za nekoliko godina, u svetlu novih saznanja i informacija, izgledaće ti potpuno logično. Znanje ne pada sa neba, nego se treba znatno pomučiti oko istog.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ali zbog nadahnutosti i tih 30% pametnih stvari koje je rekao, počeo sam da ga poštujem i imao sam strpljenja sve da preslušam.

Svaka cast Vaso. Mada mislim da je taj procenat veci, ali nema veze, neki tvoj kolega ga ne bi slusao duze od 2 minuta i proglasio bi ga totalnim bolesnikom. Samo treba znati razluciti neistinu od istine.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Svaka cast Vaso. Mada mislim da je taj procenat veci, ali nema veze, neki tvoj kolega ga ne bi slusao duze od 2 minuta i proglasio bi ga totalnim bolesnikom. Samo treba znati razluciti neistinu od istine.

Признајем, ни ја не бих могао да га слушам дуже од два минута. Он има таквих ставова, невезано за ове нонсенсе у вези науке већ о питањима вере, о пастирским питањима, од којих ми се заврти у глави. Царство му небеско, али не бих да га слушам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam pogledao sve njegove klipove i planiram da ih titlujem na engleski i da napravim poseban sajt na kome ću da ih embeddujem i da objavim transkripe na više jezika. Bez ikakvog mog kritičkog stava i komentara i bez ikakve sprdnje.

Da li bi hteo da učestvuješ?

fora je upravo u komentarima... oni su mnogo zanimljiviji

verovatno znaš za ovu grupu

https://www.facebook.com/groups/129067480447314/

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Отац Јоил није свезнајући човек, мада се некада тако понаша. Отац Јоил има ограничено знање али бескрајну вољу да прича о свему и свачему. И ту је проблем.

Kako svi oma pecaju na spam
Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Ignjatije, Baš si mu dokazao. Tačno je da Avocado provocira ovde.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...