Jump to content

Теофашизација

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ако је неко на највишој функцији у држави, онда је то напад на ту функцију. А ако се нападне највиша функција у држави, напада се држава.

Да ли си свестан да је управо Томислав Николић годинама најгрубље вређао тадашње највише функције у држави и никада за своје тврдње није изнео ниједан доказ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 172
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ако је неко на највишој функцији у држави, онда је то напад на ту функцију. А ако се нападне највиша функција у држави, напада се држава.

Па добро, гледамо на ствари из сасвим различитог угла. За мене "држава" није ништа важнија неко Мек Доналдс. У ствари Мек Доналдс је важнији јер тамо могу да купим нешто какво-такво за јело.

У овом конкретном случају, не ради се више о грађанину Томиславу Николићу, већ о Председнику Србије (једним од стубова извршне власти који су носиоци суверенитета ове земље), а самим тим и о нападу на међународни углед Републике Србије, и о подривању интереса Републике Србије у одређеној мери. Ако мислиш да није тако, запитај се какав став ти имаш о земљама у којима владају Асад или раније Садам или ајатоласи, на основу оваквих и сличних прича (само што се у овом случају ради о бруталним лажима, али неко из света то не може да зна, нити га интересује).

То руши њихов лични углед. А шта ћемо ако је истина? Да ли онда треба о томе ћутати и гурати главу у песак због "угледа"?

Сад можемо да уђемо у то каква је подлога за то, и каква је и да ли је држава потребна, али у данашњем свету, са данашњим схватањима државе која преовлађују свуда, то је општеприхваћено схватање и те се ствари нигде не доводе у питање.

Ако није истина, нека Тома тужи овог брбљивог. Ако је истина, онда је за углед државе Србије најбоље да што пре расветли и предузму мере према извршиоцу кривичног дела. У том случају би углед Републике Србије у свету порастао 200%. Замисли само - држава у којој је председник ухапшен и суди му се због кривичног дела. Показали би целом свету шта је права демократија и "власт народа".

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли си свестан да је управо Томислав Николић годинама најгрубље вређао тадашње највише функције у држави и никада за своје тврдње није изнео ниједан доказ?

И управо је требало да одговара за то, да је држава икада била озбиљна. Очигледно није. И све је то водило до тога да државни функционер стави потпис на то да се "прекине вербална хајка" против човека који је рекао да би убиство нашег председника било цивилизацијски искорак.

Али ипак је једна ствар рећи некоме да је лопов, а сасвим друга рећи отворено или имплицирати било коме да је ратни злочинац, посебно начелнику Генералштаба (као скоро Наташа Кандић) или председнику.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То руши њихов лични углед. А шта ћемо ако је истина? Да ли онда треба о томе ћутати и гурати главу у песак због "угледа"?

Ако није истина, нека Тома тужи овог брбљивог. Ако је истина, онда је за углед државе Србије најбоље да што пре расветли и предузму мере према извршиоцу кривичног дела. У том случају би углед Републике Србије у свету порастао 200%. Замисли само - држава у којој је председник ухапшен и суди му се због кривичног дела. Показали би целом свету шта је права демократија и "власт народа".

Већ је два пута, од стране хашког тужилаштва и од стране нашег Тужилаштва за ратне злочине, ослобођен тих оптужби. Рекли су да нема довољно доказа да га процесуирају на те оптужбе Наташе Кандић. Дакле, није крив.

А за остало нема потребе да расправљамо, као што сам рекао, све остало иде из нашег схватања важности и функције државе.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Интересантно је гледати ове ликове који још увек не могу да верују у резултате избора и онда пене на сваки помен било кога из актуелне власти. Јес да се доласком ових на власт једна огромна славина из које су шикљале паре заврнула, али опет немогу да верујем да је то једини разлог оволике мржње.

Беба Поповић је овбо причао док још Тома није био ни п од популарног.

Дакле, није крив.

Ја се само надам да је недостатак доказа последица невиности јер ако је супротно, немамо само неписменог гробара него и убицу на челу државе.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ОК, онда нека тужи овог човека. Не знам ко ме од њих двојице више нервира, али ако бар један одговара за своје глупости бићу задовољан 50%. :)

Важност државе никада не сме да буде толика да неко не одговара за своје поступке зато што је "на функцији". Иначе...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако је неко на највишој функцији у држави, онда је то напад на ту функцију. А ако се нападне највиша функција у држави, напада се држава.

У овом конкретном случају, не ради се више о грађанину Томиславу Николићу, већ о Председнику Србије (једним од стубова извршне власти који су носиоци суверенитета ове земље), а самим тим и о нападу на међународни углед Републике Србије, и о подривању интереса Републике Србије у одређеној мери.

По тој логици нико не сме да критикује нашега прецедника?

А када су они причали за тадића да је издајник, да је продао земљу, да је жена побегла од њега за манастир и сгвашта нешто тад није био напад на функцију?

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја се само надам да је недостатак доказа последица невиности јер ако је супротно, немамо само неписменог гробара него и убицу на челу државе.

Pa i ameri imjaju ubicu na celu drzave...

I to ubicu sa Nobelom za mir ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Али ипак је једна ствар рећи некоме да је лопов, а сасвим друга рећи отворено или имплицирати било коме да је ратни злочинац, посебно начелнику Генералштаба (као скоро Наташа Кандић) или председнику.

Ђинђић је немачки ђак. Дезертирао је из војске, био је у војсци на мору и после неколико месеци проведених у војсци, са још једним другом је нестао из касарне. Појавио се у Немачкој, где се дружио са анархистима, терористичким групама које је полиција буквално разбила у Немачкој, али је Ђинђић добио стипендију и вратио се у Србију једног дана као доктор неких наука.”

Ђинђић је везан с мафијом и криминалцима и то отворено и брутално показује. И Коштуница је везан с криминалцима, само то метиљаво показује.”

На пример...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

По тој логици нико не сме да критикује нашега прецедника?

А када су они причали за тадића да је издајник, да је продао земљу, да је жена побегла од њега за манастир и сгвашта нешто тад није био напад на функцију?

Далеко од тога. Али не може да се каже да је убица и ратни злочинац. Не без доказа. И не браним Томислава Николића, матор је човек и способан је да се брани сам, али ово је стварно безобразлук.

И брига ме много за политичка препуцавања, нити расправљам о томе ко је на челу државе, ово је лоше за саму државу.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ђинђић је немачки ђак. Дезертирао је из војске, био је у војсци на мору и после неколико месеци проведених у војсци, са још једним другом је нестао из касарне. Појавио се у Немачкој, где се дружио са анархистима, терористичким групама које је полиција буквално разбила у Немачкој, али је Ђинђић добио стипендију и вратио се у Србију једног дана као доктор неких наука.”

Ђинђић је везан с мафијом и криминалцима и то отворено и брутално показује. И Коштуница је везан с криминалцима, само то метиљаво показује.”

На пример...

Занимљиво да се тада нико није ништа сетио да каже а они који су то причали кукали су на медијски мрак.

Да је макар било стварно тог мрака да не морам да читам те њихове бљувотине...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И брига ме много за политичка препуцавања, нити расправљам о томе ко је на челу државе, ово је лоше за саму државу.

Апсолутно се слажем. То што је Томислав Николић је лоше за саму државу.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ђинђић је немачки ђак. Дезертирао је из војске, био је у војсци на мору и после неколико месеци проведених у војсци, са још једним другом је нестао из касарне. Појавио се у Немачкој, где се дружио са анархистима, терористичким групама које је полиција буквално разбила у Немачкој, али је Ђинђић добио стипендију и вратио се у Србију једног дана као доктор неких наука.”

Ђинђић је везан с мафијом и криминалцима и то отворено и брутално показује. И Коштуница је везан с криминалцима, само то метиљаво показује.”

На пример...

Чекај, а какве то везе има са овим? Јел ја сад браним Томислава Николића и његов лик и дело? Да је неко овако нешто рекао за Тадића или за било кога другог ко је носилац највише функције, исто бих реаговао.

Да су ови други себе схватали озбиљно, гонили би онога ко је те речи изрекао (ценим да је Тома, ал нисам сигуран, мада делује скроз радикалски). Све то је водило до оне реченице "Да је Боле употребио експлозив, то би био цивилизацијски искорак".

По стоти пут: Не интересују ме лик и дело Томислава Николића у овој причи.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...