Jump to content

Мишљење (критике) чланова форума о члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

podsetiću te da je od admina  bio samo aleksandar prisutan a i on je otišo pre nego da dodjem- a ja došao u pola 2... kada je sve bilo rečno...

-bili su i martirije i mileva-modovi

da,nisam baš najbolje sve odradio...

o situaciji sa djunisom nisam u toku ili sam zaboravio ...pogledaću

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Људи, молим вас, спустите лопту. Шта је учињено - учињено је (и шта није - није). Примили смо к знању шта сматрате да није урађено како треба, и по том питању већ предузимамо све што је у нашој моћи. Сада пробајте да нам дате дан - два да исправимо шта се исправити може.

Хвала унапред на стрпљењу за које се надам да ћете показати.

Катодна цев све трпи, а интернет свакога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Људи, молим вас, спустите лопту. Шта је учињено - учињено је (и шта није - није). Примили смо к знању шта сматрате да није урађено како треба, и по том питању већ предузимамо све што је у нашој моћи. Сада пробајте да нам дате дан - два да исправимо шта се исправити може.

Хвала унапред на стрпљењу за које се надам да ћете показати.

Koji dan dva kad je vec reseno da se ide na zataskavanje. Ne ovog slucaja nego problema. https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,3031.msg400815.html#msg400815



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

dobro sad ako treba da se raspne Moca sto nije pre obratio paznju pa tako reagovao ajde (ovo je bilo cynical)

mozda je hteo samo da udari brigu na veselje zbog spamovanja teme ili slicno

razumem vas sve ali ajde spustite loptu post je.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

dobro sad ako treba da se raspne Moca sto nije pre obratio paznju pa tako reagovao ajde (ovo je bilo cynical)

mozda je hteo samo da udari brigu na veselje zbog spamovanja teme ili slicno

razumem vas sve ali ajde spustite loptu post je.

Nije spamovanje teme aman nego linc dva ziva coveka!!! kriminalac kriminalac kriminalac kriminalac



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

aquilio brate prastaj ali nisam primetila da je on nesto bas pozivao licno na linc pratila sam situaciju pa znam sta se pisalo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

dobro sad ako treba da se raspne Moca sto nije pre obratio paznju pa tako reagovao ajde (ovo je bilo cynical)

mozda je hteo samo da udari brigu na veselje zbog spamovanja teme ili slicno

razumem vas sve ali ajde spustite loptu post je.

по мени, није проблем Моцарт, пошто има још најмање 4 мода и админа који би требало да одреагују и јавно  ако треба, и да се одради ово како треба. сви админи и модови су зупчаници, па кад нешто закаже онда се сређује ретроактивно и уз помоћ других.

то онда и није моцартова грешка, јер није грешка не умети реаговати већ остатка што не одрађује шта треба.

ја рецимо примам на мејл све што се откуца на темама које пратим, а заиста су ретке које игноришем или сам им отказао праћење. тако да не мораш увек бити присутан да погледаш шта се заиста десило, и поред обрисаних порука на јавном делу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

dobro sad ako treba da se raspne Moca sto nije pre obratio paznju pa tako reagovao ajde (ovo je bilo cynical)

mozda je hteo samo da udari brigu na veselje zbog spamovanja teme ili slicno

razumem vas sve ali ajde spustite loptu post je.

по мени, није проблем Моцарт, пошто има још најмање 4 мода и админа који би требало да одреагују и јавно  ако треба, и да се одради ово како треба. сви админи и модови су зупчаници, па кад нешто закаже онда се сређује ретроактивно и уз помоћ других.

то онда и није моцартова грешка, јер није грешка не умети реаговати већ остатка што не одрађује шта треба.

ја рецимо примам на мејл све што се откуца на темама које пратим, а заиста су ретке које игноришем или сам им отказао праћење. тако да не мораш увек бити присутан да погледаш шта се заиста десило, и поред обрисаних порука на јавном делу.

ma razumem u potpunosti krivo mi sto ispade da je samo Moci admin pa da sve pada na njegova ledja.

mislim nije samo on tu bio u to vreme

Link to comment
Подели на овим сајтовима

dobro sad ako treba da se raspne Moca sto nije pre obratio paznju pa tako reagovao ajde (ovo je bilo cynical)

mozda je hteo samo da udari brigu na veselje zbog spamovanja teme ili slicno

razumem vas sve ali ajde spustite loptu post je.

по мени, није проблем Моцарт, пошто има још најмање 4 мода и админа који би требало да одреагују и јавно  ако треба, и да се одради ово како треба. сви админи и модови су зупчаници, па кад нешто закаже онда се сређује ретроактивно и уз помоћ других.

то онда и није моцартова грешка, јер није грешка не умети реаговати већ остатка што не одрађује шта треба.

ја рецимо примам на мејл све што се откуца на темама које пратим, а заиста су ретке које игноришем или сам им отказао праћење. тако да не мораш увек бити присутан да погледаш шта се заиста десило, и поред обрисаних порука на јавном делу.

ma razumem u potpunosti krivo mi sto ispade da je samo Moci admin pa da sve pada na njegova ledja.

mislim nije samo on tu bio u to vreme

кад се пада, пада се заједно.

а онај са највишим чварком има највећу одговорност и одлука је увек или да закључа или да се сналази.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Da se vratim početku: koliko dugo bi jedan ustaša bio tolerisan na ovom forumu? A nekakvi srpski fašisti, da li pravi ili ne Bog zna, ja ne znam, ovde su pisali danima, sve dokle nije kulminiralo. Vidimo li našu pravdu?
Веома је битна и намера оних који пишу. У сваком случају се трудимо да свима изађемо у сусрет и да форум ЖРУ оправда име.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dragi: U drugom svetskom ratu stradalo je oko 20 miliona Rusa, Ukrajinaca i Belorusa, među njima oko 7 miliona civila.

Ja se ne mogu načuditi tome da ti mladi u Rusiji, Bjelorusiji na Ukrajini pa i u Srbiji ali i u ostalim slovenskim zemljama recimo Poljskoj, Hrvatskoj itd. u neonacizmu danas traže valjda nekakav način autorealizacije i vide nekakav "dublji životni smisao". Nije mi uopšte jasno čemu su ih to onda ti njihovi roditelji (ne)naučili i šta su im to osim gena predali do budućeg života! Strašno!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da se vratim početku: koliko dugo bi jedan ustaša bio tolerisan na ovom forumu? A nekakvi srpski fašisti, da li pravi ili ne Bog zna, ja ne znam, ovde su pisali danima, sve dokle nije kulminiralo. Vidimo li našu pravdu?
Веома је битна и намера оних који пишу. У сваком случају се трудимо да свима изађемо у сусрет и да форум ЖРУ оправда име.
Teшко да ће се ико утешити ако му вређају жену и нерођену децу...

Шефе, који ти је враг?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Teшко да ће се ико утешити ако му вређају жену и нерођену децу...

Мислим да је пре да ће се тeшко утешити ако се такво вређање не санкционише.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...