Jump to content

Александар Поповић градоначелник Београда?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Александар Поповић градоначелник Београда?

29. 06. 2012 18:40 | С Медија

14

Aleksandar-Popovic-1.jpg

Александар Поповић (Фото: Б92)

Београд – После обрта на републичком нивоу, исто се дешава и у Београду. Власт ће формирати напредњаци и социјалисти, а подршку ће им пружати ДСС. Цена те подршке је место градоначелника на које ће доћи Александар Поповић, сазнаје С медија портал.

Након што је пропао договор демократа и социјалиста око формирања владе, све је извесније да ће „пући веза“ и у Београду. Према незваничним сазнањима још у среду је лидер ДС-а Борис Тадић тражио од Драгана Ђиласа да раскине споразум са социјалистима око власти у главном граду, а према најновијим информацијама исто од социјалиста траже и напредњаци.

ДСС се враћа на велика врата

Како С медија портал незванично сазнаје СНС је затражио од коалиције окупљене око СПС-а да у Београду формира власт са истим партнерима као и на републичком нивоу.

С обзиром на то да су само четири политичке групације ушле у Скупштину града, власт ће формирати СНС, СПС, а у томе ће их подржавати и ДСС. Демократе ће тако да остану и без власти тамо где су најјаче и где је њихов кандидат, Драган Ђилас, најубедљивије тријумфовао.

Поповић на челу

„Београдски обрт“ ту се не завршава, пошто је ДСС-у за ову подршку понуђено место градоначелник. Тако ће уместо Драгана Ђиласа који је недавно изабран за градоначелника на његово место доћи кандидат ДСС-а Александар Поповић.

Социјалисти за сада ћуте, док из СНС-а и ДС С-а наговештавају да је „све могуће“.

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

лудилу нема краја...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

какве то везе има...

демократија Бато...је чудна справа...

сада те има...сада те нема...

и Милошевић је добио изборе...па завршио у Хагу...

јер су му опозиционари претили ратом грађанским...

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

што лудило...

то је демократија...

доста је Ђилас дизао кеш на грађевини....

Шта је ту демократија да градолначеник буде из једне од минимално популарних странака???

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tamo Čanak nema ni 10 % glasova pa je opet u vladi, predsednik je skupštine i ostalo. Pa što da DS, LDP ili LSV sme a drugi da ne smeju? Nažalost, to šuranje sa ovima je i dovelo DS u pad, kad ovo budu shvatili, možda će opet da krenu na gore.

Ни чанак не би требало да буде председник скупштине.

  • Волим 1

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Још смо имали среће ако ће стварно да ставе баш Поповића. Он је у поређењу са остатком ДСС-а са неком дозом нормалних ставова и дела. Бар је био до пре пар година... Ко зна, можда и укине ону глупост да не можемо да купимо пиво после 10.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Још смо имали среће ако ће стварно да ставе баш Поповића. Он је у поређењу са остатком ДСС-а са неком дозом нормалних ставова и дела. Бар је био до пре пар година... Ко зна, можда и укине ону глупост да не можемо да купимо пиво после 10.

Знаш шта је фора, немају ове лошије странке типа радикали и дсс толико лош економски програм. Чак и бољи од ДСа нпр али остало је УЖАС.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...