Jump to content

Све о другом кругу гласања за Председника Србије 2012

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Ти ћеш да ми нацрташ?

Mogu ja a moze i neko drugi, ko je dovoljno svestan da izjava, da nacionalnost i religija imaju neke posebne veze sa necijom genijalnoscu, nije tacna.

Ne treba tu neka posebna pamet. Eisten nemacki jevrej, Tesla pravoslavni Srbin, Njutn Englez, Bolcman austrijanac, Hubble Amerikanac, Pitagora Grk....

Etd, nabrajaj genije pa vidi da su mesovitih nacija i religija.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mogu ja a moze i neko drugi, ko je dovoljno svestan da izjava, da nacionalnost i religija imaju neke posebne veze sa necijom genijalnoscu, nije tacna.

Чекај, 'оћеш да ми нацрташ ил' ћеш да ми халуџиш?

Ко је тврдио то што ти негираш?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

evo ja tvrdim

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Svasta, prvo pricaj u nekim "metaforama" i "alegorijama" pa posle kazi da nisi to tvrdio. :)

Значи, ем што ниси у стању да нацрташ него си још и решио да ми од једаред-дваред халуџиш ?

Где је то тврђено?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ko nije znao da je pored Supermena i Spajdermen iz, eto sasvim slucajno, nase zemlje Srbije, sad zna:

http://www.blic.rs/V...ne-kosti-i-kozu

ono za Supermena sam vec objasnjavao, videti Jadarit tj beli Kriptonit

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ko nije znao da je pored Supermena i Spajdermen iz, eto sasvim slucajno, nase zemlje Srbije, sad zna:

http://www.blic.rs/V...ne-kosti-i-kozu

ono za Supermena sam vec objasnjavao, videti Jadarit tj beli Kriptonit

Radi se to odavno, na mnogim drugim univerzitetima pre naseg mladog naucnik. Ali ja navijam naravno za istog hvala ti sto si podelio ovu vest sa nama. :)

Postavio sam vise o tome na dokumnetarcu Playing God mislim da se zove: )

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Asterix & Obelix, Alan Ford takodje i Konan, Indijana Dzons- Osmanagic, Dilan Dog- M.Petrovic, Hobiti, Simpsoni i naravno Miki Maus 0102_laugh

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

mislim upotrebi samo logiku, ako se prvo na ovim prostorima obradjivao metal na planeti, mislim nema sta da se masta, takodje je nadjen i najstariji kalendar na planeti, sta vise treba? ptica dodo? :D

hr_The_Pirates_Band_of_Misfits_51.jpg?9d7bd4

http://www.imdb.com/title/tt1430626/

a nema frke jerbo firma Sony je na nasoj strani greengrin

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa to je ujedno i kraj Rima? Sta je problem? Sa padom zapadnog carstva pala je i Rimska civilizacija.
Западни део ја пао 476. а не 286.! И то није био крај римске цивилизације, немам намеру да те убеђујем - изнео сам чињенице, а ти како хоћеш.

Шефе, који ти је враг?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

05. јун 2012.

последња измена у 17:20

Београд 16°C CIR LAT

СВЕТ

ПОЛИТИКА

ДРУШТВО

ТЕМА ДАНА

ПОГЛЕДИ

НАСЛОВНА 05.06.

Спала слава на Радисава

У нову градску скупштину Чачка изабран само један пољопривредник да брани боје 42.661 житеља села

Радисав Рацковић производи врхунски козји сир (Фото Г. Оташевић)

Чачак – Земља радника и сељака дата је на управљање грађанима, и за представнике бивших власника више нема места кад се бира власт. Тако и у новом сазиву градске скупштине у Чачку већину од укупно 75 одборника чине људи са академским звањем и каријером, професори универзитета, лекари, економисти и намештеници, док боје радника брани само Слободан Ненадић (35) из Чачка а пољопривредника једино Радисав Рацковић (29) из Љубића. Оба из одборничке групе Двери која је на изборима освојила чак 13 места у чачанском представничком дому.

– Раније се уопште нисам бавио политиком. Људе из Двери упознао сам пре шест година и сада ми се чини да бих могао да учиним нешто, бар мало, за народно добро – каже Радисав Рацковић за „Политику”.

Њему је пало у део да, као једини пољопривредник у градском парламенту, заступа интересе 58 села чачанског краја у којима, по попису из прошле године, живи 42.661 становник. Град Чачак, иначе, насељава 72.148 житеља.

Двери су предизборним програмом одредиле да би у случају учешћа у власти, о чему у Чачку све странке још преговарају, у граду одмах био основан привредни савет и постављени менаџери за привреду и пољопривреду. Следило би, уколико се укаже прилика, обнављање и оживљавање прерађивачких и продајних задруга за пољопривреднике, уз обећану новчану подршку људима који живе од земље и паровима решеним да остану на селу.

Радисав, заједно са мајком Сузаном и оцем Драгишом, на дедовини у Љубићу гаји 80 санских коза. Млеко прерађују у врхунски бели и жути сир и ови вредни људи обрађују 35 хектара земље. Али, већину зараде, таква су времена, морају да однесу у банку.

– Пољопривредницима не бих препоручио да узимају кредите, јер у нашем послу не може да се заради и за банку и да нешто остане сељаку.

Радисав и његова супруга Сунчица, школски професор, имају троипогодишњу Милицу.

Његово сталешко друштво обрисано је са политичке сцене Чачка оног часа кад је и за избор локалних скупштина, уместо већинског, уведен пропорционални, партијски принцип. Од тада се у врховима страначких листа за одборнике нижу углавном заслужни чланови партије, па за сељаке нема места.

Г. Оташевић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...