Jump to content

Све о другом кругу гласања за Председника Србије 2012

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Novi predsednik Srbije Tomislav Grobislav Diplomislav je za predsednika svoje stranke u Kragujevcu stavio svog istom silom neobrazovanog sina. Za Sekretara u predsednistvu postavice suraka N Latinovica. Sef kabineta bice M Bacevic cija je kcerka udata za Grobislavovog sina. Ovaj covek se ismeva sa pozicijom predsednika nase drzave bas kao sto je njemu i za ismevanje sve sto je srpsko i sto predstavlja ugled nase drzave.

Hvala svima koji su u tome pomogli; kao sto vidim cak i Dveri i dalje imaju one milionske proteste protiv kradje izbora. Iskreno se nadam da ce se vlada sto pre osnovati a svi koji su dozvoliliu ovu bruku zavrsiti tamo gde im je mesto; sto podrazumeva Dverima odlazak sa politicke scene i zabranju njihovog pokreta.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

;)

Koju moju ideologiju? Ja ne verujem niukakvu ideologiju zalazem se za ekonomski-naucno proverljive mere privrednog razvoja. Za sve isto sto se Seselj zalaze i ja se zalazem. Samo sto sam ja izbacio "velika srbija, mala slovenija i josh manja hrvatska" i otimanje teritorija oformljenim drzavama u ime velike Srbije kao i proterivanje drugih naroda iz Srbije. To kad se izbaci radikali su ti isti ko DS.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Novi predsednik Srbije Tomislav Grobislav Diplomislav je za predsednika svoje stranke u Kragujevcu stavio svog istom silom neobrazovanog sina. Za Sekretara u predsednistvu postavice suraka N Latinovica. Sef kabineta bice M Bacevic cija je kcerka udata za Grobislavovog sina. Ovaj covek se ismeva sa pozicijom predsednika nase drzave bas kao sto je njemu i za ismevanje sve sto je srpsko i sto predstavlja ugled nase drzave.

Posteno nema sta. :)

Ali bitno da je pricao da je neustavno biti predsednik stranke i drzave (nidje veze) i da je on ko castan covek sisao sa mesta predsednika i da postuje ustav (ustav koji je on zamislio koji ne postoji ) :D

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dveri su najveći etatisti, kolektivisti i komunisti na trenutnoj sceni, a tome dodaj i anti-prosvetiteljstvo, anti-liberalizam, anti-zapadnjaštvo, anti-sekularizam, anti-nauka, anti-racionalnost...

Tebra, jel' to ima neki spisaka za copy-paste?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не, него си ти слаб према религиозним и конзервативним колективистима. :) Веровао је и Хитлер искрено, па шта сад? Чак бих рекао да су ти што верују искрено у лудачке идеје далеко опаснији од обичних лопурда. Нешто нисам приметио да о другим социјалистима свих фела судиш према добрим намерама. чак напротив. ;)

Halo, ljudi ... po nekada se pitam jeste li vi o nacistima i hitleru naucili to sto znate iz partizanskih filmova?

Vama ko god nije za pederki ponos je nacista? Opasuljite se malo ....

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дачић: Србија тренутно без парламентарне већине

Лидер СПС-а и Милорад Додик сагласили су се да у Влади Србије не би требало да буде места за политичаре који тврде да је Република Српска геноцидна творевина

dacic-i-dodik1-foto-TANJUG.gif

Ивица Дачић и Милорад Додик на конференцији за новинаре (Фото Танјуг)

Од нашег сталног дописника

Бањалука – Председник Републике Српске (РС) Милорад Додик и министар унутрашњих послова Србије и лидер Социјалистичке партије (СПС) Србије Ивица Дачић сагласили су се у Бањалуци да међусобне односе и убудуће треба унапређивати и јачити их у свим областима. Дачић је истакао да СПС гаји посебан сензибилитет према РС и истакао да је то највећа тековина његове партије до 2000. године.

„Чврсто стојимо на становишту да нема промене Дејтонског споразума без сагласности сва три народа и оба ентитета – РС и Федерације БиХ. Социјалистичка партија и њени коалициони партнери инсистираће на томе да у власти Србије не учествује ниједна странка која би говорила да је РС „геноцидна творевина”. Ако неко уђе у Владу Србије, ко тврди да је РС „геноцидна творевина”, СПС у њој неће бити. Такву политику никада нећемо прихватити као политику Владе Србије”, казао је Ивица Дачић.

Са овим Дачићевим ставом сагласан је и Милорад Додик. Он је казао да је против тога да у Влади Србије буде лидер Либерално-демократске партије Чедомир Јовановић. „РС ће протестовати против било какве Владе Србије у којој буде неко ко говори ружно о Српској. Ако се то деси, доћи ће до усложњавања односа РС и Србије”, поручио је председник РС. Додик је истакао да жели јаку Србију, јер је она најважнији партнер РС на Балкану.

Говорећи о последњим збивањима на Косову и Метохији, Милорад Додик је рекао да је незадовољан третманом Срба од стране међународне заједнице. Он је нагласио да је међународна заједница на Космету у функцији нелегалне и нелегитимне самопроглашене републике Косово. Међународна заједница настоји да репресијом промени положај српског народа у јужној српској покрајини и да га присилно интегрише у самозвану државу.

Додик је казао да је Дачићу пренео искуства РС у супротстављању насиљу међународне заједнице. Он је истакао да је упорност РС довела до тога да она постане одлучујући фактор не само у БиХ већ и региону. „Ситуација у БиХ је бременита, она је политички константно конфликта. РС у томе жели да поштује слово Дејтона, јер је незадовољна свим законима које су наметнули високи представници. Ми упорно оспоравамо те законе и то ће бити наша политика и убудуће”, рекао је Додик.

Када је реч о формирању власти у Србији, Ивица Дачић је казао да СПС учествује у разговорима и истакао да је ово врло битно питање, као што је важно и питање односа према РС. Дачић је додао да у Србији тренутно нема парламентарне већине. Србија треба брзо да изабере нову владу и да се мора знати која ће приоритетна питања имати консензус.

Говорећи о могућој кохабитацији Демократске странке и Српске напредне странке, Ивица Дачић је рекао да она неће стварати проблеме, јер су Уставом Србије одређена овлашћења и надлежности председника и владе. За могућу кохабитацију неопходно је дефинисати заједнички интерес, став је Дачића. Он је истакао да је могуће да СПС, ако пропадну преговори са ДС, разговара и са другим странкама како би се избегли ванредни избори.

Б. Марић

Politika

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лидер СПС-а и Милорад Додик сагласили су се да у Влади Србије не би требало да буде места за политичаре који тврде да је Република Српска геноцидна творевина

Каже лидер СПС-а који је практично спровео геноцид над сопственим народом...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Halo, ljudi ... po nekada se pitam jeste li vi o nacistima i hitleru naucili to sto znate iz partizanskih filmova?

Vama ko god nije za pederki ponos je nacista? Opasuljite se malo ....

Хитлера сам поменуо због оног дела око веровања у своју идеологију и добрих намера. Двери не сматрам нацистима. По књишкој дефиницији и мом личном дојму, они (и ДСС) су далеко ближи фашизму.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ивице - да, али они (Двери, ДСС ...) тога нису ни свесни. Нити знају исправне дефиниције тих појмова. Они то дефинишу како каже Жељко - на основу партизанских филмова.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...