Jump to content

По уговору направио дете одрекавши се очинских обавеза и права , сурогат мајке

Оцени ову тему


Препоручена порука

Друг и другарица те ствари да раде? Па то је болесно!

Нова димензија другарства... :blink:

"Smatraj svaki dan kao jedan ceo, otpočet i završen život. Odživi ga kao celinu, a ne kao deo. Nek se svaki tvoj dan odroni od tebe kao ceo jedan čovek s kojim ćeš želeti da se opet sastaneš kao s prijateljem, i da ga bez stida pokažeš vasioni." - Sveti Vladika Nikolaj Srpski

Link to comment
Подели на овим сајтовима

San se ispunio. Ova odvažna Novosađanka sada ima jednogodišnju devojčicu. Kako kaže, mladih žena koje se kolebaju poput nje u Novom Sadu ima mnogo, ali samo se mali broj njih odluči da nešto i preduzme kako bi se ostvarile u majčinstvu.

Каква мера за одважност.

И какав савет другим женама.

"Породица" од једног члана ствара иначе стабилне и уравнотежене појединце...

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Она је хтела дете под тим условима, он је пристао и не разумем зашто се ишчуђавате.

Па управо због тога :)

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

San se ispunio. Ova odvažna Novosađanka sada ima jednogodišnju devojčicu. Kako kaže, mladih žena koje se kolebaju poput nje u Novom Sadu ima mnogo, ali samo se mali broj njih odluči da nešto i preduzme kako bi se ostvarile u majčinstvu.

Каква мера за одважност.

И какав савет другим женама.

"Породица" од једног члана ствара иначе стабилне и уравнотежене појединце...

Ма да, а комплетне породице иначе стварају изричито стабилне и уравнотежене личности Just_Cuz_19

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Још мало па ће почети да дају огласе као за расплодне вепрове. Сасвим логични продукт бесловесног, анималног либерализма, којим је затрован наш, европски ум.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Немојте бити строги, шта ће човјек када је "учињен" (како се каже у ЦГ) : ) Нека је дијете живо и здраво!

Нека је живо и здраво, а мајци и оцу нека Бог подари мозга. Очито да им недостаје.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чуди ме,колега, да вам патологија породичних односа није баш блиска.

Што вас чуди, па то нам је изгледа заједничко, колезинице. Бар тако изгледа из оне поруке изнад...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...